AK Parti Sancaktepe’den MHP Sancaktepe’ye ziyaret

ak-parti-sancaktepeden-mhp-sancaktepeye-ziyaret

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette her iki ilçe başkanı bir birlerine başarılar dilediler.
05 Ocak 2019 Cumartesi 12:45

 SANCAKTEPE - AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir beraberinde, Cemalettin Özer, Azmi Yaşar, Ümit Şahin, Feyzullah Torlak, Ayşe Aydemir Dilber, Sefanur Akça ve Yunusemre Sağlam’dan oluşan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette her iki ilçe başkanı bir birlerine başarılar dilediler.
AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’na günün anısına bir tablo hediye etti. 
AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir “  Milliyetçi hareket partisi İlçe Başkanı Sayın Emrah Danacıoğlu ve yönetimini, yürütme kurulu üyelerimizle birlikte ziyaret ettik. Sayın Başkana ve yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz. Cumhur İttifakı, partisel çıkar anlayışıyla gerçekleşen bir ittifak değildir. Önce Türkiye diyenlerin ittifakıdır.” Dedi.
MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu “ Adalet ve Kalkınma Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Sn.Adil Kandemir ve İlçe yönetim kurulu üyelerini İlçe teşkilatımızda misafir ettik. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyor, vazifelerinde başarılar diliyorum.” Dedi.
AK Parti Sancaktepe ilçe Başkanı Adil Kandemir ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacığlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin birlikte günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erdi. 
Tevfik Erk / İstanbul Haber okunma sayısı: 944

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ