Abdullah Bayram, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

abdullah-bayram-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu-

Samandıra eski Belediye Başkanı Abdullah Bayram, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu
11 Kasım 2018 Pazar 11:54

 SANCAKTEPE - AK Parti  Sancaktepe İlçe Başkanlığına sevenleri ile birlikte gelen Samandıra Eski Belediye Başkanı ve Sancaktepeli İş Adamı olan Abdullah Bayram Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah Bayram’ın başvurusunda, Sancaktepe Trabzonlular Dernek Başkanı Abdullah Bayram, Yenidoğan Eski Belediye Başkanı Sabit Karaman, Sancaktepe Kas-Der Şube Başkanı Rahmi Demir, Sancaktepe Bayburtlular Dernek Başkanı Cihat Can, Şalpazarı Dernek Başkanı Özkan Toprak, Sancaktepe Esnaf ve Sanatkarlar Dernek Başkanı Mustafa Yayla, Sancaktepe Bölgesi İşadamlarından  Mustafa Güneş, Zeki Atılgan, Fehmi Asıltekin, Atilla Çebi, Hanifi Çelik, Bekir Yılmaz, Selçuk Çetin, M. Emin Görgülü, Halis Köylü destek verdi.

Abdullah Bayram, basına yaptığı açıklamada ; “ AK Parti Kuruluşundan bu güne kadar, bu hareketin içinde bulunan biri olarak bu gün Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatımızı huzurlarınızda yapmış bulunuyoruz.  Gücünü milletten alan AK Parti hareketi her zaman milletin yanında olmaya devam ediyor ve edecektir. Bizler de bu hareketin bir neferi olarak, hizmetin her kademesinde üzerimize düşenin en iyisini yapma gayreti içinde olduk ve bundan sonra da bu gayreti artırarak sürdüreceğiz. Bu gayretimize daha çok paydaşlar katarak bu bayrağı daha yukarılara taşıma düsturundan asla taviz vermeyeceğiz.
Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın partimizin kuruluşunda ortaya koyduğu ve parti tüzüğüne işlediğimiz milli, insani ve vicdani hasletleri kuruluş ruhundan uzaklaşmadan daha diri tutma arzusunu bize gönül verenlerle birlikte sürdüreceğiz.
Müracaatımızın milletimize, Sancaktepemize ve bizlere hayırlı  olması temennisi ile sizlere saygı ve hürmetler sunuyorum” dedi.
Abdullah Bayram’ın başvurusunu alan AK Parti Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcısı Haşim İskender “ Sayın Abdullah Bayram, Sancaktepe Belediye Başkan için Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Ülkemiz ve İlçemiz için hayırlı olsun.” Diye konuştu.
Çekilen hatıra fotoğraflarının ardından, Abdullah Bayram ve beraberindekiler AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığından ayrıldılar.  
Tevfik Erk / İstanbul

Haber okunma sayısı: 1809

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ