2018 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

2018-yilinin-ilk-muhtarlar-toplantisi-yapildi

2018 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Sancaktepe Kaymakamlığı toplantı salonunda Kaymakam Adnan Çakıroğlu Başkanlığında yapıldı.
25 Ocak 2018 Perşembe 19:38

 SANCAKTEPE - İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda muhtarların şikâyet, talep ve önerilerini dinlemek üzere her ay düzenli olarak  gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun Başkanlığında gerçekleşti.

 
Kaymakamlık toplantı salonunda 25 Ocak Perşembe günü düzenlenen toplantıya Sancaktepe Kaymakamı  Adnan Çakıroğlu’nun yanı sıra Kamu Kurum Müdür ve Amirleri, Sancaktepe’de görev yapan Mahalle muhtarları ve STK temsilcileri katıldı.
 
Toplantının açılış ve selamlama konuşmasını yapan Kaymakam Adnan Çakıroğlu, ‘’ Hem kamu yönetiminin, hem de demokratik sistemin ilk basamağı olan muhtarlarımızla bir araya gelerek görüş, öneri ve beklentilerini ifade etme fırsatı buldukları bu toplantıların yeni yılda ilkini yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz. İlçemizin gelişmesine katkı sağlayan özverili, çalışkan ve müteşebbis herkese yürekten teşekkür ederek, 2018 yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum. 2017 yılında yapmış olduğumuz toplantılarda önemli çalışmaların altına imza attık. 2018 yılında da aynı kararlılıkla İlçemizi daha ileri noktalara taşımanın gayreti içinde olacağız ’’dedi.
 
Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun açılış ve selamlama konuşmasının ardından İlçe Emniyet Müdürü Kenan Kurt tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğünce 2017 yılı yapılan faaliyetler hakkında bir sunum yapıldı.
 
Toplantıda; mahallelerin ihtiyaç ve sorunları etraflıca değerlendirilerek muhtarların talepleri de görüşüldü.

Haber okunma sayısı: 2124

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ