SANCAKTEPE HABER

Sancaktepe’de 23 Nisan coşkuyla kutlandı

sancaktepede-23-nisan-coskuyla-kutlandi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe’de de gerçekleşen etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü, Buse Özdemir oldu

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-buse-ozdemir-oldu Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, koltuğu devretti

Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları belli oldu

sancaktepe-belediye-baskan-yardimcilari-belli-oldu Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları belli oldu

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün 23 Nisan Mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-23-nisan-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü,Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 99. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun 23 Nisan mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-23-nisan-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlama mesajı yayımladı.

Şaban Cebir’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

saban-cebirin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Şaban Cebir’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Sancaktepe’de Müzik Her Yerde

sancaktepede-muzik-her-yerde- Sancaktepe’de Müzik Her Yerde

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Sancaktepe'de “Halk Günü” geleneği tüm hızıyla devam ediyor

sancaktepede-halk-gunu-gelenegi-tum-hiziyla-devam-ediyor Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü’nün ilçe sakinlerini dinlediği, istek ve şikâyetlerine çözüm bulduğu “Halk Günü” uygulaması tüm hızıyla devam ediyor

Sancaktepe'de Bilim Şenliği düzenlendi

sancaktepede--bilim-senligi-duzenlendi Sancaktepe, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bilim Şenliği'ne Ünlü Türk Bilim adamı El- Cezeri İsmi verildi.

Sancaktepe'de 2. Geleneksel Halk Oyunları Yarışmasında Ödüller Sahiplerini Buldu

sancaktepede-2-geleneksel-halk-oyunlari-yarismasinda-oduller-sahiplerini-buldu Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ve Öğrencilerin Kıyasıya Yarıştığı “2. Geleneksel Halk Oyunları Yarışması” ödül töreni Kadir Topbaş Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Yazar Ayten Turan Sancaktepe’de Kitaplarını imzaladı

yazar-ayten-turan-sancaktepede-kitaplarini-imzaladi Yazar Ayten Turan Sancaktepe’de Kitaplarını imzaladı

Sancaktepe Belediyesi 2019-2024 ilk Meclis Toplantısını yaptı

sancaktepe-belediyesi-2019-2024-ilk-meclis-toplantisini-yapti Sancaktepe Belediyesi 2019-2024 ilk Meclis Toplantısını yaptı

Av. Şeyma Döğücü CHP Belediye Meclis Grubunu ziyaret etti

av-seyma-dogucu-chp-belediye-meclis-grubunu-ziyaret-etti Nezaket ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü “ Sancaktepe’yi örnek bir ilçe yapacağız” dedi.

Sancaktepe Hokey Yıldızlarını keşfediyor

sancaktepe-hokey-yildizlarini-kesfediyor Türkiye Hokey Federasyonu, Hokey Yıldızlarını Keşfediyor etkinliğini Sancaktepe’de gerçekleştirdi.

Sancaktepe’de el emeği kütüphane yaptılar

sancaktepede-el-emegi-kutuphane-yaptilar Sancaktepe’de, bir öğretmen ve bir kütüphanenin hikayesi Sarıgazi Peyami Safa İlkokulu’nda yaşandı.

Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, İsmail Erdem’den görevi devraldı

sancaktepe-belediye-baskani-seyma-dogucu-ismail-erdemden-gorevi-devraldi 31 Mart mahalli idareler seçiminde sandıktan çıkan sonuca göre Sancaktepe Belediye Başkanlığı’na Av. Şeyma Döğücü seçildi. Başkan Döğücü, düzenlenen tören ile bir önceki dönemin Sancaktepe

Kaymakam Çakıroğlu, Polis Haftası nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

kaymakam-cakiroglu-polis-haftasi-nedeniyle--ilce-emniyet-mudurlugunu-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası Nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, Polis Haftası'nı kutladı.

Sancaktepe’de Koruyucu Aile Tanıtım ve Bilgilendirme toplantısı düzenlendi

sancaktepede-koruyucu-aile-tanitim-ve-bilgilendirme-toplantisi-duzenlendi Sancaktepe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından “Koruyucu Aile” konusunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Sancaktepe Atatürk Mahalle Muhtarı Cennet Taçyıldız oldu

sancaktepe-ataturk-mahalle-muhtari-cennet-tacyildiz-oldu Sancaktepe Atatürk Mahalle Muhtarı Cennet Taçyıldız oldu

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ