SANCAKTEPE HABER

Sancaktepe'de ders zili çaldı

sancaktepede-ders-zili-caldi Sancaktepe'de Okul Öncesi ve İlkokul 1. Sınıflar için İlk Ders Zili Çaldı

Tink, Teknoloji ve İnsan Kolejleri 4 Yeni Erasmus Plus Projesi İle “Merhaba” dedi!

tink-teknoloji-ve-insan-kolejleri--4-yeni-erasmus-plus-projesi-ile-merhaba-dedi Tink, Teknoloji ve İnsan Kolejleri 2020-2021 Dönemine 4 Yeni Erasmus Plus Projesi İle “Merhaba” dedi!

Hale Bağce Özbaş’ın 2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı mesajı

hale-bagce-ozbasin-2020--2021-egitim-ogretim-yili-mesaji- Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı başarılı, hayırlı ve sağlıklı olsun dedi.

Sancaktepe'de 19 Eylül Gaziler Günü Düzenlenen Törenle Kutlandı

sancaktepede-19-eylul-gaziler-gunu-duzenlenen-torenle-kutlandi Sancaktepe'de 19 Eylül Gaziler Günü Düzenlenen Törenle Kutlandı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-19-eylul-gaziler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Sancaktepe’de Muhtarlarına Yönelik Covid-19 Salgını Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

sancaktepede-muhtarlarina-yonelik-covid-19-salgini-bilgilendirme-toplantisi-yapildi Sancaktepe'de Mahalle Muhtarlarına Yönelik Covid-19 Salgını Bilgilendirme ve filyasyon takip çalışmaları toplantısı gerçekleştirildi.

2020’NİN İLK 8 AYINDA 235 BİN 248 TRAFİK KAZASI MEYDANA GELDİ

2020nin-ilk-8-ayinda-235-bin-248-trafik-kazasi-meydana-geldi 2020 yılının ilk 8 aylık diliminde, 235 bin 248 trafik kazası meydana geldi.

Sancaktepe’de ki kolej dünya da ki 100 okuldan biri oldu

sancaktepede-ki-kolej-dunya-da-ki-100-okuldan-biri-oldu- Tink –Teknoloji ve İnsan Kolejleri Dünya Eğitim Haftası’nda düzenlenecek, dünyanın en büyük çevirim içi eğitim konferansında sahne alacak.

AK Parti Sancaktepe yeni üye kayıtlarında İstanbul İkincisi oldu

-ak-parti-sancaktepe-yeni-uye-kayitlarinda-istanbul-ikincisi-oldu AK Parti Sancaktepe yeni üye kayıtlarında İstanbul İkincisi oldu

Sancaktepespor Aşure lokması ikram etti

sancaktepespor-asure-lokmasi-ikram-etti Sancaktepe Spor Kulübünden tarafından Muharrem ayı dolayısıyla aşure lokması etkinliği yapıldı.

Sancaktepe'de Mahalle Denetim Ekipleri Covid-19 Denetimi Yapıyor

sancaktepede-mahalle-denetim-ekipleri-covid-19-denetimi-yapiyor Sancaktepe’de korona virüs salgını ile mücadelede alınan tedbirlerin etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamak amacıyla oluşturulan 'Mahalle Denetim Ekipleri' tarafından, evlerinde izolasyonda bulunan

SANCAKTEPE'DE KIR DÜĞÜNLERİ İÇİN 3 YENİ AÇIK HAVA MEKANI HAZIRLANDI

sancaktepede-kir-dugunleri-icin-3-yeni-acik-hava-mekani-hazirlandi Sancaktepe Belediyesi, kır düğünleri ve açık hava organizasyonları için 3 yeni mekanı vatandaşların hizmetine sundu.

Sancaktepeli Muhtar "İnsanlar hala işin ciddiyetinde değil"

sancaktepeli-muhtar-insanlar-hala-isin-ciddiyetinde-degil Sancaktepeli Muhtar "İnsanlar hala işin ciddiyetinde değil"

Sancaktepe ’de Koronavirüs denetimleri devam ediyor

sancaktepe-de-koronavirus-denetimleri-devam-ediyor Sancaktepe ’de Koronavirüs denetimleri devam ediyor

Sancaktepe'de meydana gelen Kazada 4 araç ve 3 bina hasar gördü

sancaktepede-meydana-gelen-kazada-4-arac-ve-3-bina-hasar-gordu Sancaktepe'de meydana gelen Kazada 4 araç ve 3 bina hasar gördü

Yeşilay Sağlıklı Fikirler Kısa Film Yarışması için başvurular başladı

yesilay-saglikli-fikirler-kisa-film-yarismasi-icin-basvurular-basladi Yeşilay’ın bu yıl 5’inci kez düzenlediği “Sağlıklı Fikirler Kısa Film Yarışması” için başvurular başladı.

Sancaktepe Sarıgazi Cemevi'nden Aşure Lokması İkramı

sancaktepe-sarigazi-cemevinden-asure-lokmasi-ikrami- Sancaktepe Sarıgazi Cemevi'nden Aşure Lokması İkramı

Sancaktepe Belediyesi'nden beklenen Marmara Depremine hazırlık

sancaktepe-belediyesinden-beklenen-marmara-depremine-hazirlik Sancaktepe Belediyesi,ilçe sınırları içinde yer alan 19 mahalleye içinde olası bir depremde hayat kurtaracak araç gereçlerin bulunduğu Afet Müdahale Konteynerleri yerleştirdi.

Sarıgazi Cemevi’nde oruçlar pandemiye dikkat edilerek açıldı

sarigazi-cemevinde-oruclar-pandemiye-dikkat-edilerek-acildi Muharrem Yas oruçların son günü Sarıgazi Cemevi’nde oruç açma lokmaları canlarla paylaşılıyor. 12 Gün boyunca tutulan oruçlar, duaların ardından lokmalarla açılıyor.

Başkan Av.Şeyma Döğücü, Muharrem Orucu’nda Canlarla Bir Araya Geldi

baskan-avseyma-dogucu-muharrem-orucunda-canlarla-bir-araya-geldi Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, Muharrem Orucu’nda Canlarla Bir Araya Geldi

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ