SANCAKTEPE HABER

İlçede ismi çok konuşulan Kemal Ayyıldız, Sancaktepe için başvurusunu yaptı

ilcede-ismi-cok-konusulan-kemal-ayyildiz-sancaktepe-icin-basvurusunu-yapti Mart 2019’ta yapılacak yerel seçimler için İsmi Sancaktepe ilçesinde çok konuşulan Sarıgazi Eski Belediye Başkanı Kemal Ayyıldız, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelip başkan aday adaylığı

Av. Yunus Ustahabipoğlu Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

av-yunus-ustahabipoglu-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Sancaktepe Belediyesi Meclis üyesi ve AK Parti Grup Başkanvekili olan Av. Yunus Ustahabipoğlu, Sancaktepe Belediye Başkanlığı için başvurusunu gerçekleştirdi.

Tufan Yakar, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

tufan-yakar-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Sancaktepe Tokatlılar Derneği Başkanı ve AK Parti Sancaktepe Yönetim Kurulu üyesi olan Tufan Yakar, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelerek başvurusunu gerçekleştirdi.

Erbay Yağışan, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

erbay-yagisan-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına dostları ve sevenleri ile gelen Erbay Yağışan başvurusunu yaptı.

Sabri Balaman, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

sabri-balaman-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayligini-acikladi Yeni Akit Gazetesi Köşe Yazarı ve Akit TV Program Moderatörü Sabri Balaman 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında İstanbul/Sancaktepe Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulundu.

CHP’li Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, çay ve simit parasına siyaset yapacağım

chpli-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkic-cay-ve-simit-parasina-siyaset-yapacagim CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, CHP Sancaktepe İlçe Merkezinde yaptığı basın açıklamasında alışılmışın dışında ezber bozan tavrı ile dikkat çekti.

HASAN KANBUR SANCAKTEPE İÇİN BAŞVURDU

hasan-kanbur-sancaktepe-icin-basvurdu AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu yaptı.

Sancaktepe Kızılay yeni yerinde açılışa hazırlanıyor

sancaktepe-kizilay-yeni-yerinde-acilisa-hazirlaniyor- Kızılay Sancaktepe Şube Başkanlığının Şube Yerleşkesinin 17 Kasım 2018 tarihinde açılışı gerçekleşecek.

Sancaktepe’de Cumhuriyet Kupasını Sancaktepe Siirtliler Derneği kazandı

sancaktepede-cumhuriyet-kupasini--sancaktepe-siirtliler-dernegi-kazandi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığının düzenlediği Sancaktepe İl Dernekleri Arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasının final maçı Sarıgazi Stadyumunda oynandı.

Sancaktepeli Muhtarın jesti stadyumda alkışlandı

sancaktepeli-muhtarin-jesti--stadyumda-alkislandi Sancaktepe ilçesi Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, Emek Mahallesinde bulunan Sarıgazi stadyumunda oynanan İl Dernekleri arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasına katıldı.

Mehmet Genç, Ataşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldu

mehmet-genc-atasehir-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Mehmet Genç,Ataşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldu

İŞADAMI YÜCEL AYDIN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

isadami-yucel-aydin-aday-adayligi-basvurusunu-yapti Sanayici ve işadamı Yücel Aydın, 31 Mart’da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Ümraniye Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Abdullah Bayram, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

abdullah-bayram-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu- Samandıra eski Belediye Başkanı Abdullah Bayram, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Sancaktepe’de 09.05’te hayat durdu

sancaktepede-0905te-hayat-durdu Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder ve müstesna devlet adamı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, Vefatının 80. yılında tüm yurtta ve dış temsilciliklerde olduğu gibi Sancaktepe'de düzenlenen törenle anıldı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-ismail-erdemin-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 80. vefat yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

sevda-yilmaz-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu-- AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına aday adayı başvurusunda bulunan Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

MHP Sancaktepe'den Sancaktepeli sporseverlere davet

mhp-sancaktepeden-sancaktepeli-sporseverlere-davet MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı ilçe genelinde güzel bir projeye imza atıyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar