SANCAKTEPE HABER

Sancaktepe Erzurumlular Derneğinden Örnek Davranış

sancaktepe-erzurumlular-derneginden-ornek-davranis- Sancaktepe ilçesinde her ilçede olduğu gibi birçok STK mevcut. Son günlerde ülkemiz ve dünya genelinde yaşanan pandemiden dolayı sessizliğe bürünmüş durumdalar.

Sancaktepe Belediyesi, Yenilenen Demokrasi Caddesinin açılışını yaptı

sancaktepe-belediyesi-yenilenen-demokrasi-caddesinin-acilisini-yapti Sancaktepe Belediyesi,yenilenen yüzüyle Demokrasi caddesini Sancaktepe halkının hizmetine açtı.

SANCAKTEPE’DE 30 AİLENİN DAHA TAPU SORUNU ÇÖZÜLDÜ

sancaktepede-30-ailenin-daha-tapu-sorunu-cozuldu Sancaktepe Belediyesi ilçede yaşanan tapu sorunlarını çözüme kavuşturmaya devam ediyor.

Sancaktepe ilçesindeki tüm fırınlar denetlendi

sancaktepe-ilcesindeki-tum-firinlar-denetlendi Sancaktepe ilçesinde bulunan 82 fırında gramaj ve fiyat denetlemesi yapıldı. Kurallara uymayan 54 fırına yasal işlem başlatıldı.

CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Hasan Bayrak son yolculuğuna uğurlandı

chp-sancaktepe-belediye-meclis-uyesi-hasan-bayrak-son-yolculuguna-ugurlandi- CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Hasan Bayrak son yolculuğuna uğurlandı

Karantina döneminde kadına şiddet vakaları arttı

karantina-doneminde-kadina-siddet-vakalari-artti Araştırmalar pandemi döneminde kadınların daha fazla şiddete maruz kaldığını, işini kaybetme riski ile daha çok karşılaştıklarını ve evde iş yüklerinin daha çok arttığını ortaya koyuyor.

Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Koronavirüs'ten hayatını kaybetti

sancaktepe-belediye-chp-meclis-uyesi-koronavirusten-hayatini-kaybetti- Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Hasan Bayrak Covid-19 'a yenik düştü.

Cemal Geyik'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

cemal-geyikin-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Cemal Geyik'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Sancaktepeli Bora Yörükoğlu Ressam Öğretmeni tebrik etti başarılar diledi

sancaktepeli-bora-yorukoglu-ressam-ogretmeni-tebrik-etti-basarilar-diledi Sancaktepe İlçesinin sevilen İş İnsanı Yüksek İnşaat Mühendisi Bora Yörükoğlu Ressam Öğretmene jest yaptı. Ressam Öğretmen de jeste jest ile karşılık verdi.

İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk’ün 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

iyi-parti-sancaktepe-ilce-baskani-sezgin-ozturkun-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk’ün 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Hale Bağce Özbaş'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

hale-bagce-ozbasin-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Başkan Döğücü’den Öğretmenler Günü mesajı

baskan-dogucuden-ogretmenler-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yazılı bir açıklamada bulundu.

CHP Sancaktepe Belediye Meclis Grubundan "KAMUOYUNA AÇIKLAMA"

chp-sancaktepe-belediye-meclis-grubundan-kamuoyuna-aciklama CHP Sancaktepe Belediye Meclis Grubu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan tehdit ile ilgili Kamuoyuna Açıklama yaptı.

Sancaktepe Belediyesine Çifte Ödül

sancaktepe-belediyesine-cifte-odul Sancaktepe Belediyesi Afet Yönetimi kategorisinde ve Katılımcılık kategorisinde ödül aldı.

Binanız Depreme karşı dayanıklı mı?

binaniz-depreme-karsi-dayanikli-mi Sancaktepe ilçesinde faaliyet gösteren Boğaziçi Mimarlık binanız depreme karşı dayanıklımı sorusunu soruyor.

Sancaktepe'de Kaymakam Çakıroğlu, Pazarda Koronavirüs denetimi yaptı

sancaktepede-kaymakam-cakiroglu-pazarda-koronavirus-denetimi-yapti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Pazarda Koronavirüs Denetimi Yaptı

KENDİNİ KORU BAĞIŞIKLIĞINI DESTEKLE

kendini-koru-bagisikligini-destekle Türkiye'nin C vitamini eksik- Vitamin C+Selenyum ile bağışıklık sisteminizi destekleyin

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk Sancaktepe ’de Saygı ile Anıldı

buyuk-onder-gazi-mustafa-kemal-ataturk-sancaktepe-de-saygi-ile-anildi Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Sancaktepe ’de Saygı ile Anıldı

ADD Sancaktepe Şube Başkanı Güzel Kaplan'ın 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

add-sancaktepe-sube-baskani-guzel-kaplanin-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji ADD Sancaktepe Şube Başkanı Güzel Kaplan'ın 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ