SANCAKTEPE TOKATLILAR HABERLERİ

Sancaktepe'de Salih Şimşek Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

sancaktepede-salih-simsek-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Sancaktepe'de Tokatlıların sevdiği isim Salih Şimşek Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

Tufan Yakar, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

tufan-yakar-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu Sancaktepe Tokatlılar Derneği Başkanı ve AK Parti Sancaktepe Yönetim Kurulu üyesi olan Tufan Yakar, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelerek başvurusunu gerçekleştirdi.

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’ndan Siyasi Partilere ziyaret

sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformundan-siyasi-partilere-ziyaret Kurulduğu günden beri ses getirmeye başlayan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu her geçen gün gücüne güç katıyor.

Salih Şimşek’in Cumhuriyet Bayramı mesajı

salih-simsekin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu Başkanı Salih Şimşek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı bir mesajla kutladı.

Sancaktepe’de ilk defa MHP Sancaktepe düzenledi

sancaktepede-ilk-defa-mhp-sancaktepe-duzenledi Cumhuriyetimizin 95 .Yılı nedeniyle MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası düzenledi.

Halil Bakan, Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformunda

halil-bakan-sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformunda Tokat İli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Halil Bakan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’nun etkinliklerinde yer alacağını söyledi.

Sancaktepe’de Tokatlılar Kültür Platformu, Keşkek etkinliğine hazırlanıyor

sancaktepede-tokatlilar-kultur-platformu-keskek-etkinligine-hazirlaniyor Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu İlk Yönetim Kurulu toplantısını yaptı. Toplantıda 25 kişiden oluşan Yürütme Kurulu oluşturuldu. Platformun Başkanlığına Salih Şimşek seçildi.

Emrah Danacıoğlu,Şükür Kurbanı ve Aşure Lokmasına katıldı

emrah-danacioglusukur-kurbani-ve-asure-lokmasina-katildi MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Yenidoğan Cemevinde Tokat Zile Kozdere Derneği tarafından düzenlenen Şükür Kurbanı ve Aşure Lokmasına katıldı.

Sancaktepe İlçesinde Tokatlılar, birlik ve beraberlik rüzgarı estirmeye hazırlanıyor

sancaktepe-ilcesinde-tokatlilar-birlik-ve-beraberlik-ruzgari-estirmeye-hazirlaniyor Sancaktepe İlçesinde Tokatlılar, birlik ve beraberlik rüzgarı estirmeye hazırlanıyor

Sancaktepe Tokatlılar Derneği duyuru yaptı

sancaktepe-tokatlilar-dernegi-duyuru-yapti Sancaktepe Tokatlılar Derneği Yerli Üretimi destekliyoruz dedi.

Sancaktepe Tokatlılar Dernek Başkanı Tufan Yakar'ın Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-tokatlilar-dernek-baskani-tufan-yakarin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Tokatlılar Dernek Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Sancaktepe İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Tufan Yakar, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Salih Karlı’nın Kurban Bayramı mesajı

salih-karlinin-kurban-bayrami-mesaji Salih Karlı’nın Kurban Bayramı mesajı

Sancaktepe Tokatlılar Derneğinden Sarıgazi Cemevi’ne ziyaret

sancaktepe-tokatlilar-derneginden-sarigazi-cemevine-ziyaret Sancaktepe Tokatlılar Derneğinden Sarıgazi Cemevi’ne nezaket ziyareti.

Tufan Yakar’ın Ramazan Bayramı mesajı

tufan-yakarin-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Tokatlılar Dernek Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Sancaktepe İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Tufan Yakar Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

Sancaktepe’de Tokatlılar Dostluk Gecesinde buluştu

sancaktepede-tokatlilar-dostluk-gecesinde-bulustu Tokat Nebiköy ve Çevre Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Etkinlik düzenledi.

Sancaktepeli Tokatlılardan Başkana ziyaret

sancaktepeli-tokatlilardan-baskana-ziyaret Sancaktepe Tokatlılar Dostluk Grubu Başkanı Mustafa Günal ve üyeleri Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’i makamında ziyaret ettiler.

Kaya Çardak’ın Kurban Bayramı mesajı

kaya-cardakin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe ilçesinin sevilen isimlerinden olan Mali Müşavir Kaya Çardak, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Sancaktepe’de ne kadar Tokat’lı yaşıyor ?

sancaktepede-ne-kadar-tokatli-yasiyor- Sancaktepe ilçesi dile kolay 329.788 kişiye ev sahipliği yapıyor

Sancaktepe'de Tokatlı Dostlar kahvaltıda bir araya geldi

sancaktepede-tokatli-dostlar-kahvaltida-bir-araya-geldi Sancaktepe’de yaşayan Tokatlıların oluşturduğu grubun toplantısı çok samimi bir havada geçti. Katılımcılar, hem hasret giderdi hem de ülke gündemini konuştu.

Mustafa Günal kitap severim dedi

mustafa-gunal-kitap-severim-dedi Sancaktepe Tokatlılar Dernek Başkan Yardımcısı Mustafa Günal kitap severim dedi

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ