SANCAKTEPE OKULLARI HABERLERİ

Hüseyin Aydoğdu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ziyaretleri

sancaktepede-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-ziyaretleri- Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle öğrenciler ve okul müdürleri ziyaretlerde bulundular.

Sancaktepe’de Farkındalık Eğitimine katılanlara belgeleri verildi

sancaktepede-farkindalik-egitimine-katilanlara-belgeleri-verildi Kaymakam Adnan Çakıroğlu, son yıllarda özellikle artan madde bağımlılığına karşı topyekün mücadelede ilçedeki tüm kamu kurum ve kuruluşları da üzerine düşeni yapmaya devam ettiğini söyledi.

Sancaktepe'de Milli Eğitim, Öğretmenler Arası Masa Tenisi Turnuvası Düzenledi

sancaktepede-milli-egitim-ogretmenler-arasi-masa-tenisi-turnuvasi-duzenledi Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler arası “15 Temmuz Şehitleri Masa Tenisi Turnuvası” düzenledi.

Sancaktepe İlçesinde Halk Oyunları Şenliği düzenlendi

sancaktepe-ilcesinde-halk-oyunlari-senligi-duzenlendi Sancaktepe Kaymakamlığı himayesinde, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi’nin düzenlediği Sancaktepe Halk Oyunları Şenliği, Sarıgazi Kültür

Kaymakam Adnan Çakıroğlu, Okuma Yazma Seferberliği Kursunu ziyaret etti

kaymakam-adnan-cakiroglu-okuma-yazma-seferberligi-kursunu-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşi Emine ERDOĞAN'ın başlattığı okuma yazma seferberliği kapsamında Sancaktepe Halk Eğitim Merkezinde açılan kursu ziyaret

Sancaktepe’ye şampiyon döndüler

sancaktepeye-sampiyon-donduler Karabük Üniversitesinde Uluslararası Robot Yarışması (KBUIRO) düzenlendi. Şampiyon robotlar belli oldu.

Sancaktepe’de kimya öğrencileri çalışmalarını sergiledi

sancaktepede-kimya-ogrencileri-calismalarini-sergiledi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bayramını okulda gerçekleştirdikleri etkinliklerle kutladılar.

Sancaktepe Kaymakamlık Kros Yarışmaları Yapıldı

sancaktepe-kaymakamlik-kros-yarismalari-yapildi Sancaktepe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen okullar arası Kaymakamlık kros yarışmaları yapıldı.

Sancaktepe'de Farklı Beyinler ve Sınıf Yönetmek konulu seminer düzenlendi

sancaktepede-farkli-beyinler-ve-sinif-yonetmek-konulu-seminer-duzenlendi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen seminerde Farklı Beyinler ve Sınıfı Yönetmek konuları işlendi.

Sancaktepe'de 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası sonuçlandı

sancaktepede-15-temmuz-sehitleri-futbol-turnuvasi-sonuclandi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Öğretmenler arası düzenlediği 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası 19 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında Sancaktepe Sarıgazi stadında gerçekleşti.

Yenidoğan Mevlana İlk ve Ortaokulu Sancaktepe’de başarılı çalışmaları hedefliyor

yenidogan-mevlana-ilk-ve-ortaokulu-sancaktepede-basarili-calismalari-hedefliyor Sancaktepe ilçesinin sosyal sorumluluk projelerine yer veren okulların sayısı hızla artıyor. Bu okullardan birisi de Yenidoğan Mevlana İlk ve Ortaokulu oldu.

Sancaktepe’de bu okul, Türkiye’nin en donanımlı okullarından biri olma yolunda

sancaktepede-bu-okul-turkiyenin-en-donanimli-okullarindan-biri-olma-yolunda Sancaktepe ilçesinde gurur duyulan okulu olarak tanınan Sancaktepe Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Türkiye’nin en donanımlı okullarından biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Sancaktepe’de tiyatro oyunlarını İngilizce oynadılar

sancaktepede-tiyatro-oyunlarini-ingilizce-oynadilar Sancaktepe Şehit Abdullah Olçok İmam Hatip Ortaokulu’nda Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler , Hansel ve Gretel, İngilizce Sınıfı ve Kırmızı Başlıklı Kız adlı dört tiyatro oyunu sahnelendi.

Sancaktepe’de Okullar Arası Mangala Turnuvası Düzenlendi.

sancaktepede-okullar-arasi-mangala-turnuvasi-duzenlendi Sancaktepe İlçesinde Etnospor kapsamında düzenlenen Mangala Turnuvasına 7 ilkokul, 10 ortaokul ve imam hatip ortaokulu olmak üzere 17 okuldan toplamda 60’a yakın öğrenci katıldı.

Sancaktepe Öğretmeler Arası Futbol Turnuvası'nın birincisi belli oldu

sancaktepe-ogretmeler-arasi-futbol-turnuvasinin-birincisi-belli-oldu- Sancaktepe İlçesinde öğretmenler arası düzenlenen futbol turnuvasının sonuçları belli oldu.

Sancaktepe’de “Bir Ergenin Anne-Babası Olmak” konulu seminer verildi

sancaktepede-bir-ergenin-anne-babasi-olmak-konulu-seminer-verildi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Yar. Dr. Oktay Aydın tarafından “Bir Ergenin Anne-Babası Olmak” konulu seminer verildi.

Yenidoğan 19 Mayıs İlkokulu’n da Dünya Otizm Farkındalık Günü kutlandı

yenidogan-19-mayis-ilkokulun-da-dunya-otizm-farkindalik-gunu-kutlandi 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü, tüm dünyada otizme dikkat çekmek ve kamuoyunda otizm bilinci arttırmak amacıyla farklı içeriklerle kutlanıyor.

Sancaktepe'de Bağımlılığın Beynimiz Üzerindeki Etkileri konulu seminer verildi

sancaktepede-bagimliligin-beynimiz-uzerindeki-etkileri-konulu-seminer-verildi Nöroloji Uzmanı Dr. Bülent Madi bir özel okulda düzenlenen programda ilçede görev yapan rehber öğretmenlere seminer verdi.

Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri Kaymakam Adnan Çakıroğlu ile röportaj yaptı

sehit-abdullah-tayyip-olcok-imam-hatip-ortaokulu-ogrencileri-kaymakam-adnan-cakiroglu-ile-roportaj-yapti Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nu ziyaret ederek; Kaymakamlık Makamında röportaj yaptı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ