SANCAKTEPE MUHTARLARI HABERLERİ

Muhtar Murat Bilikli, Emek Mahallesi sakinlerinin isteklerini dile getiriyor

muhtar-murat-bilikli-emek-mahallesi-sakinlerinin-isteklerini-dile-getiriyor Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli sorunları tespit ediyor, çözüm bulabilmek için yoğun çaba harcıyor

Muhtar Bilikli, Emek Mahallesi sakinlerinin isteklerini dile getiriyor

muhtar-bilikli-emek-mahallesi-sakinlerinin-isteklerini-dile-getiriyor Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli sorunları tespit ediyor, çözüm bulabilmek için yoğun çaba harcıyor

Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Önel, Mahallemizin örnek mahalle olmasını istiyorum

meclis-mahallesi-muhtar-adayi-onel-mahallemizin-ornek-mahalle-olmasini-istiyorum Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel “ Mahallemizin örnek bir mahalle olmasını istiyorum” dedi.

Muhtar Adayı Baytöre , Osmangazi Mahallesi örnek bir mahalle olacak

muhtar-adayi-baytore--osmangazi-mahallesi-ornek-bir-mahalle-olacak Sancaktepe Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Kahraman Baytöre, Muhtar adayı olarak amacını ve hedeflerini açıkladı.

Muhtar Adayı Cengiz Dikmen, Safa Mahallesi için en iyisini yapacağız

muhtar-adayi-cengiz-dikmen-safa-mahallesi-icin-en-iyisini-yapacagiz Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen iddialı konuştu.

Muhtar Adayı Sedattin Önel’den Meclis Mahallesi Esnafına teşekkür

muhtar-adayi-sedattin-onelden-meclis-mahallesi-esnafina-tesekkur 31 Mart 2019 Yerel Seçim tarihi yaklaştıkça siyasi partilerin ve muhtar adaylarının seçim çalışmaları da devam ediyor.

MHP Sancaktepe 2018 yılı değerlendirme toplantısı düzenledi

mhp-sancaktepe-2018-yili-degerlendirme-toplantisi-duzenledi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığının Sancaktepe ilçesinde düzenlediği toplantı MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in katılımı ile gerçekleşti.

Muhtar Hasan Ağtepe Mahallesinin Nöbetçisi

muhtar-hasan-agtepe-mahallesinin-nobetcisi--- Muhtarlığın kolay olmadığını, fedakarlık istediğini söyleyen Meclis Mahallesi Muhtarı Hasan Ağtepe Mart 2019 Yerel seçimlerinde tekrar mahallesinde aday olacağını söyledi.

Sancaktepe’de Muhtar adayı oldu ama mahallesi yok

sancaktepede-muhtar-adayi-oldu-ama-mahallesi-yok Sancaktepe’de Muhtar adayı oldu ama mahallesi yok

Hilal Mahallesi Gelişen Sancaktepe ilçesinin gözdesi olacak

hilal-mahallesi-gelisen-sancaktepe-ilcesinin-gozdesi-olacak Sancaktepe Hilal Mahallesi Muhtarı çalışkanlığı ve yardımseverliği ile mahallesinde gönülleri kazanmaya devam ediyor.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Mahalle Muhtarlarına Teşekkür Belgesi verdi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-mahalle-muhtarlarina-tesekkur-belgesi-verdi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,ilçede görev yapan 19 Mahalle Muhtarına “Teşekkür Belgesi” verdi.

Muhtar Adayı Harun Dağ “ Osmangazi Mahallesinin evladıyım “

muhtar-adayi-harun-dag--osmangazi-mahallesinin-evladiyim- Sancaktepe Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Harun Dağ, Muhtarlık seçimin de Sevginin galip geleceğini söylüyor.

Başkan Erdem, Sancaktepeli Muhtarlarla Biraraya Geldi

baskan-erdem-sancaktepeli-muhtarlarla-biraraya-geldi Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısı ile ilçede bulunan mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Sancaktepe’de Başkan Aday Adayı Alper Yeğin, Sancaktepeli Muhtarlarla buluştu

sancaktepede-baskan-aday-adayi-alper-yegin-sancaktepeli-muhtarlarla-bulustu Sancaktepe’de Başkan Aday Adayı Alper Yeğin, Sancaktepeli Muhtarlarla buluştu

Muhtar Adayı Cengiz Dikmen “Safa Mahallesinde yaşamak bir ayrıcalık olacak”

muhtar-adayi-cengiz-dikmen-safa-mahallesinde-yasamak-bir-ayricalik-olacak Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen “ Çok kısa ve net bir şekilde ifade ediyorum. Safa Mahallesinde yaşamak bir ayrıcalık olacak. Benim Muhtar adayı olarak hedefim bu." dedi.

Daha 18 Yaşında ama Sancaktepe’de Muhtar Adayı

daha-18-yasinda-ama-sancaktepede-muhtar-adayi Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Muhtar Adayı olan Büşranur Şirin, Sancaktepe ilçesinin en genç muhtar adayı olmuş oluyor.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Muhtarlarla bir araya geldi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-muhtarlarla-bir-araya-geldi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Sancaktepe'de Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi,“Tek işim muhtarlık olacak “

sancaktepede-muhtar-adayi-imren-gucukserbetcitek-isim-muhtarlik-olacak- Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi “ Tek işim Muhtarlık olacak. Muhtarlığı ek iş olarak yapmayacağım. İşte bu yüzden Mevlana Mahallesi Muhtarına kavuşacak diyorum.”

Sancaktepe’nin çalışkan muhtarın ünü ilçe sınırlarını aşıyor

sancaktepenin-caliskan-muhtarin-unu--ilce-sinirlarini-asiyor Sancaktepe’nin çalışkan muhtarın ünü ilçe sınırlarını aşıyor

Muhtar Murat Bilikli’nin Kurban Bayramı mesajı

muhtar-murat-biliklinin-kurban-bayrami-mesaji Emek Mahalle Muhtarı Murat Bilikli, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ