SANCAKTEPE MUHTARLARI HABERLERİ

Muhtar Adayı Cengiz Dikmen “Safa Mahallesinde yaşamak bir ayrıcalık olacak”

muhtar-adayi-cengiz-dikmen-safa-mahallesinde-yasamak-bir-ayricalik-olacak Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen “ Çok kısa ve net bir şekilde ifade ediyorum. Safa Mahallesinde yaşamak bir ayrıcalık olacak. Benim Muhtar adayı olarak hedefim bu." dedi.

Daha 18 Yaşında ama Sancaktepe’de Muhtar Adayı

daha-18-yasinda-ama-sancaktepede-muhtar-adayi Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Muhtar Adayı olan Büşranur Şirin, Sancaktepe ilçesinin en genç muhtar adayı olmuş oluyor.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Muhtarlarla bir araya geldi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-muhtarlarla-bir-araya-geldi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Sancaktepe'de Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi,“Tek işim muhtarlık olacak “

sancaktepede-muhtar-adayi-imren-gucukserbetcitek-isim-muhtarlik-olacak- Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi “ Tek işim Muhtarlık olacak. Muhtarlığı ek iş olarak yapmayacağım. İşte bu yüzden Mevlana Mahallesi Muhtarına kavuşacak diyorum.”

Sancaktepe’nin çalışkan muhtarın ünü ilçe sınırlarını aşıyor

sancaktepenin-caliskan-muhtarin-unu--ilce-sinirlarini-asiyor Sancaktepe’nin çalışkan muhtarın ünü ilçe sınırlarını aşıyor

Muhtar Murat Bilikli’nin Kurban Bayramı mesajı

muhtar-murat-biliklinin-kurban-bayrami-mesaji Emek Mahalle Muhtarı Murat Bilikli, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Sancaktepeliler Dikkat! “ Belediyeden arıyorum diye telefon ediyorlar”

sancaktepeliler-dikkat--belediyeden-ariyorum-diye-telefon-ediyorlar Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Halil Feyzullah Berber uyarıda bulundu.

Muhtar Sinan Özer’in Ramazan Bayramı mesajı

muhtar-sinan-ozerin-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe Muhtarları ile buluştu

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-sancaktepe-muhtarlari-ile-bulustu 31 Mayıs Perşembe günü düzenlenen toplantıya Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu’nun yanı sıra Kamu Kurum Müdür ve Amirleri, Sancaktepe’de görev yapan Mahalle muhtarları ve STK temsilcileri katıldı.

MHP Sancaktepe, iftar programı düzenledi

mhp-sancaktepe-iftar-programi-duzenledi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, düzenlediği iftar programı ile Sancaktepe ilçesinde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları, iş adamları, esnaf ve Muhtarlarla bir araya geldi.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-muhtarlarla-bir-araya-geldi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, muhtarlarla bir araya geldi

Muhtar Murat Bilikli’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

muhtar-murat-biliklinin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Sancaktepe’de Farkındalık Eğitimine katılanlara belgeleri verildi

sancaktepede-farkindalik-egitimine-katilanlara-belgeleri-verildi Kaymakam Adnan Çakıroğlu, son yıllarda özellikle artan madde bağımlılığına karşı topyekün mücadelede ilçedeki tüm kamu kurum ve kuruluşları da üzerine düşeni yapmaya devam ettiğini söyledi.

Sancaktepe'de Şubat Ayı Muhtarlar Toplantısı yapıldı

sancaktepede-subat-ayi-muhtarlar-toplantisi-yapildi İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda muhtarların şikâyet, talep ve önerilerini dinlemek üzere her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı 22 Şubat Perşembe günü

Kaymakam Çakıroğlu, Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer'i ziyaret etti

kaymakam-cakiroglu-safa-mahallesi-muhtari-sinan-ozeri-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sani Gündoğdu ile birlikte Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer'i ziyaret etti.

Sancaktepe'de güvenlik değerlendirme toplantısı yapıldı

sancaktepede-guvenlik-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Başkanlığında yapılan toplantıda, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı II. Döneminde alınacak tedbirler ve Okul Güvenliği konuları konuşuldu.

2018 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

2018-yilinin-ilk-muhtarlar-toplantisi-yapildi 2018 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Sancaktepe Kaymakamlığı toplantı salonunda Kaymakam Adnan Çakıroğlu Başkanlığında yapıldı.

Muhtar Murat Bilikli’nin yeni yıl mesajı

muhtar-murat-biliklinin-yeni-yil-mesaji Sancaktepe Emek Mahalle Muhtarı Murat Bilikli’nin yeni yıl mesajı

Sancaktepe’de 2017 Huzur Toplantısı yapıldı

sancaktepede-2017-huzur-toplantisi-yapildi Sancaktepe Samandıra Kültür Merkezinde gerçekleştirilen 2017 Huzur Toplantısı , Kaymakam Adnan Çakıroğlu başkanlığında yapıldı.

Başkan Erdem, Koordinasyon Toplantısı’nda Sancaktepe Muhtarları ile bir araya geldi

baskan-erdem-koordinasyon-toplantisinda-sancaktepe-muhtarlari-ile-bir-araya-geldi Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Koordinasyon Toplantısı’nda Sancaktepe Muhtarları ile bir araya geldi

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ