SANCAKTEPE MUHTAR ADAYLARI HABERLERİ

Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Önel, Azaları ile projelerini konuştu

sancaktepe-meclis-mahallesi-muhtar-adayi-onel-azalari-ile--projelerini-konustu Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Önel, Azaları ile projelerini konuştu

Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel’den örnek bir davranış

meclis-mahallesi-muhtar-adayi-sedattin-onelden-ornek-bir-davranis Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel’den örnek bir davranış

Sancaktepe’de Muhtar Adayı Erkan Kaban’dan örnek davranış

sancaktepede-muhtar-adayi-erkan-kabandan-ornek-davranis İşte o örnek çalışmalardan birini Sanacaktepe ilçesi İnönü Mahallesi’nde Muhtar Adayı olan Erkan Kaban gerçekleştirdi.

Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetci’ye Kastamonu desteği

muhtar-adayi-imren-gucukserbetciye-kastamonu-destegi Sancaktepe İlçesi Mevlana Mahallesi Muhtar Adayı olan İmren Güçükşerbetci, Kas-Der Sancaktepe Şubesi’nin düzenlediği Sancaktepe’de Kastamonulu Esnaf Buluşmasına katıldı.

Muhtar Adayı Harun Dağ “ Osmangazi Mahallesinin evladıyım “

muhtar-adayi-harun-dag--osmangazi-mahallesinin-evladiyim- Sancaktepe Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Harun Dağ, Muhtarlık seçimin de Sevginin galip geleceğini söylüyor.

Daha 18 Yaşında ama Sancaktepe’de Muhtar Adayı

daha-18-yasinda-ama-sancaktepede-muhtar-adayi Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Muhtar Adayı olan Büşranur Şirin, Sancaktepe ilçesinin en genç muhtar adayı olmuş oluyor.

Sancaktepe'de Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi,“Tek işim muhtarlık olacak “

sancaktepede-muhtar-adayi-imren-gucukserbetcitek-isim-muhtarlik-olacak- Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi “ Tek işim Muhtarlık olacak. Muhtarlığı ek iş olarak yapmayacağım. İşte bu yüzden Mevlana Mahallesi Muhtarına kavuşacak diyorum.”

Sancaktepe ilçesinde muhtar adayları belli olmaya başladı

sancaktepe-ilcesinde-muhtar-adaylari-belli-olmaya-basladi Sancaktepe ilçesinde muhtar adayları belli olmaya başladı

Muhtar Adayı Kahraman Baytöre’nin Kurban Bayramı mesajı

muhtar-adayi-kahraman-baytorenin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesi Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Kahraman Baytöre Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de Ağatepe “Adayım” dedi

sancaktepede-agatepe-adayim-dedi Sancaktepe ilçesinin çalışkan muhtarı Hasan Ağatepe “adayım” dedi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ