SANCAKTEPE KAYMAKAMLIĞI HABERLERİ

Sancaktepe’de 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı Düzenledi

sancaktepede-15-temmuz-demokrasi-zaferi-ve-sehitleri-anma-programi-duzenledi Sancaktepe’de de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma” temalı bir program düzenlendi.

Sancaktepe’de 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri onuruna yemek verildi

sancaktepede-15-temmuz-sehitleri-ve-gazileri-onuruna-yemek-verildi- Sancaktepe Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Sancaktepe ilçesinde bulunan şehit ailelerine ve gaziler onuruna yemek verdi.

Sancaktepe’de Açık Kapı Bürosu hizmete açıldı

sancaktepede-acik-kapi-burosu-hizmete-acildi Geçtiğimiz günlerde Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu tarafından son incelemeleri yapılan “Açık Kapı Milletin Kapısı” Sancaktepe Bürosu hizmete açıldı.

Sancaktepe'de Siber Zorbalık ve İnternet Bağımlılığı Konusunda Seminer verildi

sancaktepede-siber-zorbalik-ve-internet-bagimliligi-konusunda-seminer-verildi Sancaktepe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü ve Yakın Doğu Üniversitesi işbirliği ile “Bilinçli ve Güvenli İnternet, Siber Zorbalık ve

Sancaktepe Bağımlılık Danışma Birimi Safa Mahallesi Veli Eğitimi Toplantısı Yapıldı

sancaktepe-bagimlilik-danisma-birimi-safa-mahallesi-veli-egitimi-toplantisi-yapildi Sancaktepe Bağımlılık Danışma Birimi Safa Mahallesi Veli Eğitimi Toplantısı Yapıldı

Sancaktepe’de Çanakkale Zaferi'nin 103. Yıl dönümü dolayısıyla program düzenlendi

sancaktepede-canakkale-zaferinin-103-yil-donumu-dolayisiyla-program-duzenlendi Sancaktepe’de 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü Dolayısıyla Anma Programı Düzenlendi

Sancaktepe’de Bağımlılıkla Mücadele Projesinin tanıtımları yapıldı

sancaktepede--bagimlilikla-mucadele-projesinin-tanitimlari-yapildi Sancaktepe Mahalle Çalışma Birimleri tanıtım ve değerlendirme toplantıları Kaymakam Adnan Çakıroğlu Başkanlığında yapıldı.

2018 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

2018-yilinin-ilk-muhtarlar-toplantisi-yapildi 2018 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Sancaktepe Kaymakamlığı toplantı salonunda Kaymakam Adnan Çakıroğlu Başkanlığında yapıldı.

Sancaktepe Kaymakamlığı Gazileri ve Şehit yakınlarını ağırladı

sancaktepe-kaymakamligi-gazileri-ve-sehit-yakinlarini-agirladi Sancaktepe Kaymakamlığı düzenlediği programda Gazileri ve Şehit Yakınlarını ağırladı.

ÇEKMÜDER, Kaymakam Çakıroğlu'nu ziyaret etti

cekmuder-kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti Çekmeköy Müteahhitler ve İşadamları Derneğinden Sancaktepe Kaymakamı Adnan ÇAKIROĞLU’na Hayırlı Olsun Ziyareti

Sancaktepe Kaymakamlığı Yeni Hizmet Binasına Taşındı

sancaktepe-kaymakamligi-yeni-hizmet-binasina-tasindi Sancaktepe Kaymakamlığı, vatandaşlarımıza daha kaliteli ve ulaşılabilir hizmet sunmak amacıyla, vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı kamu kurumlarını aynı çatı altında toplayarak; yeni

SANCAKTEPE KAYMAKAMLIĞINCA ALINACAK BEKÇİ İLANI HAKKINDA

sancaktepe-kaymakamliginca-alinacak-bekci-ilani-hakkinda SANCAKTEPE KAYMAKAMLIĞINCA ALINACAK ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİSİ İLANI HAKKINDA

Sancaktepe Kaymakamlığı Resmi e-posta Adresi Değişti

sancaktepe-kaymakamligi-resmi-e-posta-adresi-degisti Sancaktepe Kaymakamlığı Resmi e-posta Adresi Değişti

Sancaktepe ilçesinin nüfusu belli oldu

sancaktepe-ilcesinin-nufusu-belli-oldu Sancaktepe Kaymakamlığı, Sancaktepe ilçesinin nüfusunu açıkladı.

Sancaktepe'de Kurban satış yerleri belli oldu

sancaktepede-kurban-satis-yerleri-belli-oldu Sancaktepe ilçesinde kurban satış yerleri belirlemek üzere oluşturulan Sancaktepe Kaymakamlığı Kurban Hizmetleri Komisyonu, kurban satış ve kesim yerlerini belirledi.

Sancaktepe'de Sanat ve mesleki eğitim için iş birliği protokolü imzalandı

sancaktepede-sanat-ve-mesleki-egitim-icin-is-birligi-protokolu-imzalandi İmzalanan protokol gereği Sancaktepeliler, sanat ve meslek edindirme kurslarında eğitim almaya devam edecek.

İstanbul Anadolu yakasında yine Sancaktepe’den bir ilk

istanbul-anadolu-yakasinda-yine-sancaktepeden-bir-ilk- Sancaktepe Bilim Deney Merkezi ve Planetaryum açılıyor.

Muhtar Göktaş’dan kitap kampanyasına destek

muhtar-goktasdan-kitap-kampanyasina-destek Muhtar Göktaş’dan kitap kampanyasına destek

Sancaktepe’de bir kaldırım, ama acayip renkli

sancaktepede-bir-kaldirim-ama-acayip-renkli Sancaktepe’de bir kaldırım, ama acayip renkli

Sancaktepe Kaymakamlığından 15 adet tekerlekli sandalye hediye

sancaktepe-kaymakamligindan-15-adet-tekerlekli-sandalye-hediye Sancaktepe Kaymakamlığından 15 adet akülü ve tekerlekli sandalye hediye edildi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ