SANCAKTEPE HABERLERİ HABERLERİ

Sancaktepe'de Sinoplular SİYAD iftarında buluştu

sancaktepede-sinoplular-siyad-iftarinda-bulustu Kısa adı SİYAD olan Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Sancaktepe Şubesi Yenidoğan’da iftar programı düzenledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yönter, Sancaktepe'de Yıldırım Gibi Çarpmalıyız

-mhp-genel-baskan-yardimcisi-yonter-sancaktepede-yildirim-gibi-carpmaliyiz MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezinde iftar programı düzenledi.

ADD’nin Cumhuriyet Tırı Sancaktepe’de Sancaktepelilerle buluştu

addnin-cumhuriyet-tiri-sancaktepede-sancaktepelilerle-bulustu ADD’nin Cumhuriyet Tırı Sancaktepe’de Sancaktepelilerle buluştu

Özel Masal Anaokulu’ndan Masal dünyasına yolculuk

ozel-masal-anaokulundan-masal-dunyasina-yolculuk Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan Masal Müzesi’nin bu seferki misafirleri Özel Çekmeköy Masal Anaokulu öğrencileri oldu.

Sancaktepe’de Sarıgazi Peyami Safa İlkokulu çalışmaları ile göz dolduruyor

sancaktepede-sarigazi-peyami-safa-ilkokulu-calismalari-ile-goz-dolduruyor- Sancaktepe ilçe Milli Eğitime bağlı okullardan biri olan Sarıgazi Peyami Safa İlkokulu, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı içinde, okulun bir çok ihtiyacını yeniledi.

İstanbul Zeka Atölyesi’nin Delta Koleji’ndeki yıl sonu sergisi

istanbul-zeka-atolyesinin-delta-kolejindeki-yil-sonu-sergisi İstanbul Zeka Atölyesi Delta Koleji öğrencileri ile birlikte yapmış olduğu Sitem, Robotik Kodlama, Akıl Oyunları, Ahşap yakma branşlarındaki çalışmalarını sergiledi.

Sancaktepe Muhtarlar Derneği Yeni Başkanını Seçti

sancaktepe-muhtarlar-dernegi-yeni-baskanini-secti Sancaktepe Muhtarlar Derneğinin 3.Olağan Genel Kurul Toplantısında yapılan seçimde muhtarlar yeni başkanını seçti.

Sancaktepe'de Ramazan Ayı Doyasıya Yaşanıyor

sancaktepede-ramazan-ayi-doyasiya-yasaniyor Sancaktepe Belediyesi Ramazan ayının güzelliklerini tüm Sancaktepeliler’e yaşatmayı sürdürüyor.Düzenlenen iftar buluşmasının heyecanını bu kez de Sarıgazi Demokrasi Caddesi’nde yaşandı.

Sancaktepeli Evin Demir’den Avrupa Şampiyonası’nda Gümüş Madalya

sancaktepeli-evin-demirden-avrupa-sampiyonasinda-gumus-madalya Avrupa Yürüyüş kupası şampiyonası’nda Sancaktepe Belediyespor alt yapısında yetişen Evin Demir Avrupa ikincisi oldu.

Sancaktepe’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı

sancaktepede-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-kutlandi Sancaktepe’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı

Eğitimci Yazar Murat Şit Kosova izlenimlerini yazdı

egitimci-yazar-murat-sit-kosova-izlenimlerini-yazdi Eğitimci Yazar Murat Şit Kosova izlenimlerini yazdı

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

chp-sancaktepe-ilce-baskani-muharrem-aydinin-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji- CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

SANİAD’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

saniadin-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı bir mesajla kutladı.

Başkan Döğücü'nün, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

baskan-dogucunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü , 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı

Kaymakam Çakıroğlu’nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

kaymakam-cakiroglunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, yayınladığı mesajla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yıl dönümünü kutladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu yayınladığı mesajla 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yıl dönümünü kutladı.

Başkan Döğücü, vatandaşın isteklerini dinliyor

baskan-dogucu-vatandasin-isteklerini-dinliyor Her Perşembe düzenlenen Halk Günü’nde vatandaşlar Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü ile randevuya gerek kalmaksızın görüşme imkânı bulmaya devam ediyor.

Başkan Döğücü “Gönül Sofralarında” vatandaşlarla bir araya geliyor

baskan-dogucu-gonul-sofralarinda-vatandaslarla-bir-araya-geliyor Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, Ramazan ayı boyunca “Gönül Sofraları’nda Sancaktepe’li ailelerin konuğu olmaya devam ediyor.

Sancaktepeli Anneler İftarda Buluştu

sancaktepeli-anneler-iftarda-bulustu Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, Anneler Günü nedeniyle Sancaktepeli annelerle iftar programında bir araya geldi.

Sancaktepe’de Anneler Günü etkinliğinde öğrenciler sahnedeydi

sancaktepede-anneler-gunu-etkinliginde-ogrenciler-sahnedeydi Sancaktepe’de Anneler Günü etkinliğinde öğrenciler sahnedeydi

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ