SANCAKTEPE HABERLERİ HABERLERİ

Sancaktepe’de Pandemi ve Su Tasarrufunun önemine dikkat çekildi

sancaktepede-pandemi-ve-su-tasarrufunun-onemine-dikkat-cekildi Sancaktepe Belediyesi, su tasarrufu ve korona virüs konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla vatandaşlara su kullanımında tasarruf sağlayan musluk aparatı ile hijyen malzemeleri dağıttı.

Sancaktepe'de Tokatlı Esnaflar Birliği Platformu kuruldu

sancaktepede-tokatli-esnaflar-birligi-platformu-kuruldu Sancaktepe ilçesinde yeni kurulan Sancaktepe Tokatlı Esnaflar Birliği Platformu Başkanı Murat İnce neden kurulduklarını açıkladı.

Başkan Döğücü, Minik Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

baskan-dogucu-minik-ogrencilerin-karne-sevincine-ortak-oldu Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 2020-2021 eğitim öğretim yılının ilk yarıyılının tamamlanması dolayısıyla öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Sancaktepe’de Rahim Ağzı Kanser Tarama Testleri Yapılmaya Devam Ediliyor

sancaktepede-rahim-agzi-kanser-tarama-testleri-yapilmaya-devam-ediliyor Sancaktepe’de Rahim Ağzı Kanser Tarama Testleri Yapılmaya Devam Ediliyor

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş, öğrencilere iyi tatiller diledi

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-hale-bagce-ozbas-ogrencilere-iyi-tatiller-diledi Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş, öğrencilere iyi tatiller diledi.

Kaymakam Çakıroğlu, Sancaktepe’de yapımı tamamlanan okullarda inceleme yaptı

kaymakam-cakiroglu-sancaktepede-yapimi-tamamlanan-okullarda-inceleme-yapti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe’de yapımı tamamlanan okullarda inceleme yaptı

Sancaktepe'de Adil Kandemir Yeniden AK Parti İlçe Başkanı seçildi

sancaktepede-adil-kandemir-yeniden-ak-parti-ilce-baskani-secildi AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığının 5. Olağan İlçe Kongresi Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Sancaktepe Kışa hazır

sancaktepe-kisa-hazir Sancaktepe Belediyesi, beklenen Kar yağışı için gerekli tedbirleri aldığını duyurdu.

Sancaktepe'de Sağlık Çalışanları Aşı olmaya başladı

sancaktepede-saglik-calisanlari-asi-olmaya-basladi Sancaktepe'de Sağlık Çalışanları Aşı olmaya başladı

Sancaktepe'de Yenidoğan Şehit Mustafa Güsul Polis Merkezi Hizmete Açıldı

sancaktepede-yenidogan-sehit-mustafa-gusul-polis-merkezi-hizmete-acildi Sancaktepe Yunus Emre Mahallesi’nde kısa bir süre önce temeli atılan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun himayelerinde yapımı tamamlanan Yenidoğan Şehit Mustafa Güsul Polis merkezi hizmete

Kızılay’dan Sancaktepe Şubesi için soruşturma açıklaması

kizilaydan-sancaktepe-subesi--icin-sorusturma-aciklamasi Kızılay Sancaktepe Şubesi’nin eski yönetimi döneminde yaşanan ve Kızılay tarafından yargıya intikal ettirilen kabul edilemez gelişmeler üzerine açıklama yapıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Sancaktepe Belediyesine Ziyaret

cevre-ve-sehircilik-bakani-murat-kurumdan-sancaktepe-belediyesine-ziyaret Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sancaktepe ilçesinde yapılacak olan projeler hakkında görüşmek üzere Sancaktepe Belediyesine ziyarette bulundu.

Sancaktepe ’de, Okullarda İstiklal Marşı Okundu

sancaktepe-de-okullarda-istiklal-marsi-okundu Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un çağrısının ardından Sancaktepe ‘de bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde saat 10.00’da Bayrak Töreni düzenlendi.

Sancaktepe’de Gazetecileri unutmayanlarda var

sancaktepede-gazetecileri-unutmayanlarda-var Eğitim Bir Sen Sancaktepe Temsilcisi Osman Ateşoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilerin bu önemli gününü kutladı.

İmar yok, ruhsat yok ama Sancaktepe’de Küçük Evin sakinleri mutlu

imar-yok-ruhsat-yok-ama-sancaktepede-kucuk-evin-sakinleri-mutlu-- İmar yok, ruhsat yok ama Sancaktepe’de Küçük Evin sakinleri mutlu

Kazım Bilgen’den CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyelerine taziye ziyareti

kazim-bilgenden-chp-sancaktepe-belediye-meclis-uyelerine-taziye-ziyareti Sancaktepe Belediye Meclis Toplantısına hazırlanan CHP Belediye Meclis üyelerini ziyaret eden Siyasetçi Kazım Bilgen taziye ziyaretinde bulundu.

Sancaktepe Belediye Meclisi 2021 yılının ilk Meclis toplantısını gerçekleştirdi.

sancaktepe-belediye-meclisi-2021-yilinin-ilk-meclis-toplantisini-gerceklestirdi- Sancaktepe Belediye Meclisi 2021 yılının ilk Meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Sancaktepe Belediyesi’nden ödüllü online bilgi yarışması

sancaktepe-belediyesinden-odullu-online-bilgi-yarismasi Sancaktepe Belediyesi tarafından Online ödüllü bilgi yarışması düzenlenecek.

ÖZ İLGİ YAŞLI BAKIMEVİ PANDEMİYE RAĞMEN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

oz-ilgi-yasli-bakimevi-pandemiye-ragmen-buyumeye-devam-ediyor Türkiye’de özel yaşlı bakımevi ve huzurevi sektöründe öncü olan Öz İlgi Bakım Merkezleri’nin Sahibi Yılmaz Özkanat ile kısa bir sohbet gerçekleştirdik.

SANCAKTEPE BELEDİYESİ CHP MECLİS GRUBUNUN YENİ YIL MESAJI

sancaktepe-belediyesi-chp-meclis-grubunun-yeni-yil-mesaji Sancaktepe Belediyesi CHP Meclis Grubu, yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ