SANCAKTEPE HABERLERİ HABERLERİ

Muhtar Adayı Cengiz Dikmen “Safa Mahallesinde yaşamak bir ayrıcalık olacak”

muhtar-adayi-cengiz-dikmen-safa-mahallesinde-yasamak-bir-ayricalik-olacak Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen “ Çok kısa ve net bir şekilde ifade ediyorum. Safa Mahallesinde yaşamak bir ayrıcalık olacak. Benim Muhtar adayı olarak hedefim bu." dedi.

Akif Hamzaçebi “ İstanbul’u hak ettiği yönetime kavuşturacağız “

akif-hamzacebi--istanbulu-hak-ettigi-yonetime-kavusturacagiz-- Kısa adı TOKDEF olan Tokat İli Dernekler Federasyonu Sancaktepe Kadir Topbaş Kültür merkezinde Gençlik Kurultayı düzenledi.

Alper Yeğin Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

alper-yegin-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Alper Yeğin, Yerel Basın ile yaptığı basın toplantısında Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

Sancaktepe'de memnuniyet anketi

sancaktepede-memnuniyet-anketi- İstanbul Büyükşehir Belediyesi kendi ekipleri ile Sancaktepe ilçesinde Kamuoyu Bilinirlik ve Memnuniyet Araştırması yapıyor.

Daha 18 Yaşında ama Sancaktepe’de Muhtar Adayı

daha-18-yasinda-ama-sancaktepede-muhtar-adayi Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesi Muhtar Adayı olan Büşranur Şirin, Sancaktepe ilçesinin en genç muhtar adayı olmuş oluyor.

Sancaktepe’de Çorumlular Başkan İsmail Erdem’i ziyaret etti

sancaktepede-corumlular-baskan-ismail-erdemi-ziyaret-etti Sancaktepe ilçesinde yeni kurulan Sancaktepe Çorumlular Platformu, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’i ziyaret etti .

Halil Bakan, Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformunda

halil-bakan-sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformunda Tokat İli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Halil Bakan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’nun etkinliklerinde yer alacağını söyledi.

Sancaktepe 15 Temmuz Stadyumu'nda gol yağmuru

sancaktepe-15-temmuz-stadyumunda-gol-yagmuru- Kendi sahası ve seyircisi önünde maça hızlı başlayan Sancaktepe Belediyespor, Hacette’yi farklı yendi.

MHP İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu " Biz Sancaktepeliyiz ve Sancaktepe’yi seviyoruz"

mhp-ilce-baskani-emrah-danacioglu--biz-sancaktepeliyiz-ve-sancaktepeyi-seviyoruz Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu ile samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede sorularımıza içtenlikle cevap verdi.

Osmangazi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Hoş Geldiniz Etkinliği

osmangazi-kiz-anadolu-imam-hatip-lisesinden-hos-geldiniz-etkinligi- Sancaktepe İlçesinde eğitimin yükselen değeri olmaya aday Osmangazi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (Hüma Hatun Kız Anadolu Lisesi) öğrencilerine bir “Hoş geldiniz” etkinliği hazırladı.

Sancaktepe’de Tokatlılar Kültür Platformu, Keşkek etkinliğine hazırlanıyor

sancaktepede-tokatlilar-kultur-platformu-keskek-etkinligine-hazirlaniyor Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu İlk Yönetim Kurulu toplantısını yaptı. Toplantıda 25 kişiden oluşan Yürütme Kurulu oluşturuldu. Platformun Başkanlığına Salih Şimşek seçildi.

Sancaktepe’de Bağımlılıkla Mücadele toplantısı yapıldı

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-toplantisi-yapildi Madde Bağımlılığına karşı koruyucu ve önleyici çalışmalar kapsamın Sancaktepe’de bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Muhtarlarla bir araya geldi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-muhtarlarla-bir-araya-geldi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Sancaktepeli Kadınlar Aşure ikramında bulundu

sancaktepeli-kadinlar-asure-ikraminda-bulundu Sancaktepeli Kadınlar hazırladıkları aşure lokmalarını Allah Kabul etsin diyerek ikramda bulundular.

CHP Sancaktepe’den Site ziyaretleri

chp-sancaktepeden-site-ziyaretleri Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Alper Yeğin, İlçe Başkan Yardımcıları Arslan Zor ve Sevim Aksu ile birlikte Sancaktepe ilçesi Emek Mahallesinde bulunan siteleri ziyaret ettiler.

Sancaktepe'de Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi,“Tek işim muhtarlık olacak “

sancaktepede-muhtar-adayi-imren-gucukserbetcitek-isim-muhtarlik-olacak- Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi “ Tek işim Muhtarlık olacak. Muhtarlığı ek iş olarak yapmayacağım. İşte bu yüzden Mevlana Mahallesi Muhtarına kavuşacak diyorum.”

Sancaktepe’de 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı Düzenledi

sancaktepede-15-temmuz-demokrasi-zaferi-ve-sehitleri-anma-programi-duzenledi Sancaktepe’de de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma” temalı bir program düzenlendi.

Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, okul ziyaretlerini sürdürüyor

sancaktepe-kaymakami-cakiroglu-okul-ziyaretlerini-surduruyor Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,ilçedeki okulları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Sancaktepe Çorumlular Platformu kuruldu

sancaktepe-corumlular-platformu-kuruldu Sancaktepe İlçesinde bulunan Çorumlular, Samandıra Motta tesislerinde akşam yemeğinde buluştu.

Sancaktepe Emek Cemevi Kurban ve Aşure Lokmasını paylaştı

sancaktepe-emek-cemevi-kurban-ve-asure-lokmasini-paylasti Sancaktepe Emek Cemevi Kurban ve Aşure Lokmasını paylaştı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ