SANCAKTEPE HABERLERİ HABERLERİ

Muhtar Murat Bilikli, Emek Mahallesi sakinlerinin isteklerini dile getiriyor

muhtar-murat-bilikli-emek-mahallesi-sakinlerinin-isteklerini-dile-getiriyor Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli sorunları tespit ediyor, çözüm bulabilmek için yoğun çaba harcıyor

Sancaktepeli Dr. Abdullah İnan üçüz çocuklar için yardım bekliyor

sancaktepeli-dr-abdullah-inan-ucuz-cocuklar-icin-yardim-bekliyor Sancaktepeli Dr. Abdullah İnan sosyal medya hesabından yaptığı çağrı ile yardım beklediğini duyurdu.

Sancaktepe Birlik Cemevi Hızır Orucu etkinliği düzenliyor

sancaktepe-birlik-cemevi-hizir-orucu-etkinligi-duzenliyor Sancaktepe Yenidoğan da bulunan Birlik Cemevi, Kadir Topbaş Kültür Merkezinde Hızır Orucu Etkinliği düzenliyor.

Sancaktepe Belediyespor seriyi sürdürdü

sancaktepe-belediyespor-seriyi-surdurdu Sancaktepe Belediyespor, misafir ettiği Eyüpspor’u 3-1 mağlup ederek galibiyet serisini sürdürdü

Sancaktepelİ Minik Yazarlar eTwinning Projesine hazırlanıyor

sancaktepeli-minik-yazarlar-etwinning-projesine-hazirlaniyor Sancaktepe ilkokulu 2-c sınıfı öğretmeni Dilek Tazegül'ün kurucusu olduğu "Yazar Olma Yolunda " etwinning projesi yurtdışından 3 ,ülke genelinden 47 olmak üzere toplam 50 ortak ile devam ediyor.

Sancaktepeli Anneler Bilecik’te misafir oldu

sancaktepeli-anneler-bilecikte-misafir-oldu Merkezi Sancaktepe ilçesinde bulunan Uluslararası Gönüllü Anneler Derneği ( UGADER) Başkanı Sevda Yılmaz ve beraberindeki İstanbul Sancaktepe’li Anneler ile çocukları, Dirilişin Şehri Bilecik’e misafir

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü SANİAD’da kahvaltıya katıldı

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-saniadda-kahvaltiya-katildi- Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü SANİAD’da kahvaltıya katıldı.

Sancaktepe’den Ağrı’ya sevgilerle

sancaktepeden-agriya-sevgilerle Sancaktepe’de bulunan Samandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi okulda başlattıkları yardımlaşma ve dayanışma duygusunu gerçeğe dönüştürüp yaptıkları çalışma ile Ağrı’da bir ortaokula

Sancaktepe’de Samandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi anlamlı bir projeye imza attı

sancaktepede-samandira-kiz-anadolu-imam-hatip-lisesi-anlamli-bir-projeye-imza-atti Sancaktepe’de Samandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi anlamlı bir projeye imza attı

Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, Kastamonulularla kahvaltıda buluştu

belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-kastamonulularla-kahvaltida-bulustu Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, Kastamonulularla kahvaltıda buluştu

Muhtar Murat Bilikli çalışmaları ile ilgili video hazırladı

muhtar-murat-bilikli-calismalari-ile-ilgili-video-hazirladi Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Murat Bilikli çalışmaları hakkında video hazırladı.

Sancaktepe’de Erzurumluları buluşturan gece

sancaktepede-erzurumlulari-bulusturan-gece Erzurum Şenkaya Yanıkkaval Köyü Derneğinin düzenlediği yemekli gece neşe içinde geçti.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü Mahalle sakinlerini dinliyor

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-mahalle-sakinlerini-dinliyor AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe’de mahalle toplantılarına devam ediyor.

“SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN 9 ŞUBAT BİR DÖNÜM NOKTASI OLSUN”

sigarayi-birakmak-icin-9-subat-bir-donum-noktasi-olsun Yeşilay Sancaktepe Şube Başkanı Dr.Abdullah İNAN: “SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN 9 ŞUBAT BİR DÖNÜM NOKTASI OLSUN”

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Döğücü, Sarıgazi Cemevi’ni ziyaret etti

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-dogucu-sarigazi-cemevini-ziyaret-etti AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan adayı Av. Şeyma Döğücü, Sarıgazi Cemevi’ni ziyaret etti. Ziyarete Sancaktepe'de sevilen isim olan Kemal Ayyıldız’da katıldı.

Sancaktepe’de Anket sonuçlandı

sancaktepede-anket-sonuclandi Sancaktepe’de kimi belediye başkanı görmek istiyorsunuz soru ile sosyal medya üzerinde yapılan anket sonuçlandı.

Sancaktepe Müftülüğü, Gençlik Futbol Turnuvası Düzenlendi

sancaktepe-muftulugu-genclik-futbol-turnuvasi-duzenlendi Sancaktepe Müftülüğü Tarafından Camiler ve Kuran Kursları Arası Gençlik Futbol Turnuvası Düzenlendi

Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Önel, Mahallemizin örnek mahalle olmasını istiyorum

meclis-mahallesi-muhtar-adayi-onel-mahallemizin-ornek-mahalle-olmasini-istiyorum Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel “ Mahallemizin örnek bir mahalle olmasını istiyorum” dedi.

Mehmet Polat “ CHP ve Sancaktepe sevdasını birleştirmek için adayım”

mehmet-polat--chp-ve-sancaktepe-sevdasini-birlestirmek-icin-adayim- CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mehmet Polat “ CHP ve Sancaktepe sevdasını birleştirmek için adayım” dedi.

Türkiye Alevi Bektaşi Akademisi ilk etkinliğini yaptı

turkiye-alevi-bektasi-akademisi-ilk-etkinligini-yapti Türkiye Alevi Bektaşi Akademisi Çalışmalarına başladı. Etkinlik Sarıgazi Cemevi Başkanı Erdal Sağır’ın açılış konuşması ile başladı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ