SANCAKTEPE HABERLERİ HABERLERİ

Dünya Çocukları Sancaktepe Çocuk Festivali’nde Buluştu

dunya-cocuklari-sancaktepe-cocuk-festivalinde-bulustu Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Uluslararası Çocuk Festivali'nde çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşadı.

Sancaktepe Fatih Mahallesi’ne Yeni Ortaokul'un temeli atıldı

sancaktepe-fatih-mahallesine-yeni-ortaokulun-temeli-atildi Sancaktepe Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi’nde yaptırılacak ortaokulun temel atma töreni gerçekleştirildi.

Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenleri

sancaktepede-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-torenleri Sancaktepe İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı.

Mehmet Genç’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

mehmet-gencin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Genç’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Mimar Şaban Cebir’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

mimar-saban-cebirin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesinin sevilen iş adamlarından CeŞa Mimarlık Yönetim kurulu Başkanı Mimar Şaban Cebir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Belgüzar Öztürk'ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

belguzar-ozturkun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediyesi CHP Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını yayınladığı bir mesajla kutladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sevda Yılmaz’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

sevda-yilmazin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sevda Yılmaz’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Muhtar Murat Bilikli’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

muhtar-murat-biliklinin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Barış Karahan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

baris-karahanin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji SANCAKTEPE - Sancaktepe Ardahan İl Derneği Başkanı Barış Karahan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Cemal Geyik’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

cemal-geyikin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe ilçesinin sevilen işadamlarından biri olan Geyik İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Geyik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Muharrem Dalkıç’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

muharrem-dalkicin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Kekeçoğlu Mesleki Eğitim Danışmanlık Yönetim Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Dalkıç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlamam mesajı yayınladı.

Emrah Danacıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

emrah-danacioglunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yayınladığı bir mesajla kutladı.

Başkan İsmail Erdem'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

baskan-ismail-erdemin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji- Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili olarak mesaj yayımladı.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ziyaretleri

sancaktepede-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-ziyaretleri- Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle öğrenciler ve okul müdürleri ziyaretlerde bulundular.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Danacıoğlu’nun Erken Seçim açıklaması

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-danacioglunun-erken-secim-aciklamasi Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan erken seçim hakkında yaptığı değerlendirmede “Unutmayınız ki; ne istiyorsak Türk

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar, Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nu ziyaret etti

istanbul-anadolu-cumhuriyet-bassavcisi-ismail-ucar-kaymakam-adnan-cakiroglunu-ziyaret-etti İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail UÇAR, Kaymakamımız Adnan ÇAKIROĞLU’nu Ziyaret Etti

Sancaktepe’de Farkındalık Eğitimine katılanlara belgeleri verildi

sancaktepede-farkindalik-egitimine-katilanlara-belgeleri-verildi Kaymakam Adnan Çakıroğlu, son yıllarda özellikle artan madde bağımlılığına karşı topyekün mücadelede ilçedeki tüm kamu kurum ve kuruluşları da üzerine düşeni yapmaya devam ettiğini söyledi.

Sancaktepe'de Akpınar Mahallesi Mahalle Muhtarlığı ve Taziye Evi Hizmete Açıldı

sancaktepede-akpinar-mahallesi-mahalle-muhtarligi-ve-taziye-evi-hizmete-acildi Her alanda gerçekleştirdiği atılımlarla "örnek bir ilçe" olan Sancaktepe Belediyesi, yatırımalarına hız kesmeden devam ediyor.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ