SANCAKTEPE BELEDİYESİ HABERLERİ

SANCAKTEPE'DE KIR DÜĞÜNLERİ İÇİN 3 YENİ AÇIK HAVA MEKANI HAZIRLANDI

sancaktepede-kir-dugunleri-icin-3-yeni-acik-hava-mekani-hazirlandi Sancaktepe Belediyesi, kır düğünleri ve açık hava organizasyonları için 3 yeni mekanı vatandaşların hizmetine sundu.

Sancaktepe Belediyesi'nden beklenen Marmara Depremine hazırlık

sancaktepe-belediyesinden-beklenen-marmara-depremine-hazirlik Sancaktepe Belediyesi,ilçe sınırları içinde yer alan 19 mahalleye içinde olası bir depremde hayat kurtaracak araç gereçlerin bulunduğu Afet Müdahale Konteynerleri yerleştirdi.

BELEDİYE BAŞKANI AV. ŞEYMA DÖĞÜCÜ'NÜN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü 30 Ağustos Zafer Bayramının 98.yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Muharrem ayı öncesi Cemevleri Sancaktepe Belediyesi ekiplerince dezenfekte edildi

muharrem-ayi-oncesi-cemevleri-sancaktepe-belediyesi-ekiplerince--dezenfekte-edildi Muharrem ayı öncesi Cemevleri Sancaktepe Belediyesi ekiplerince dezenfekte edildi

CHP Sancaktepe Belediyesi Meclis grubu'nun Kurban Bayramı mesajı

chp-sancaktepe-belediyesi-meclis-grubunun-kurban-bayrami-mesaji CHP Sancaktepe Belediyesi Meclis grubu'nun Kurban Bayramı mesajı

Sanat Tırı,Tiyatroyu Sanatsever Sancaktepelilerin Ayağına Götürüyor

sanat-tiritiyatroyu-sanatsever-sancaktepelilerin-ayagina-goturuyor Sancaktepe’de tiyatro oyunlarının açık havada sahneleneceği sanat tırı, ilçenin mahallelerinde gezerek sanatseverlerle buluşmaya başladı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik ruhu Sancaktepe’de Yaşatıldı

15-temmuz-demokrasi-ve-milli-birlik-ruhu-sancaktepede-yasatildi 15 Temmuz hain darbe girişiminde canı pahasına darbecilere direnen şehit ve gaziler, Sancaktepe'de düzenlenen program ile anıldı.

Sancaktepe'de Kemal Ayyıldız'a anlamlı ziyaret

sancaktepede-kemal-ayyildiza-anlamli-ziyaret Sancaktepe'de Kemal Ayyıldız'a anlamlı ziyaret

Sancaktepe İletişim Ofisi Sarıgazi’de Hizmete Açıldı

sancaktepe-iletisim-ofisi-sarigazide-hizmete-acildi Bugüne kadar binlerce talebi çözüme kavuşturan Sancaktepe Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı ulaşmak adına Sarıgazi Atatürk caddesi üzerinde yeni ofisini hizmete soktu.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün Ramazan Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün Ramazan Bayramı mesajı

400 Sağlıkçı Annenin İsmi Sahra Hastanesi’nin Bahçesinde Yeşerecek

400-saglikci-annenin-ismi-sahra-hastanesinin-bahcesinde-yeserecek Sağlık çalışanı anneler için Sancaktepe Belediyesi, annelerin isimlerinin verildiği ağaç dikim projesi gerçekleştirdi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü’ye Sazlı Sözlü Teşekkür

sancaktepe-belediye-baskani-dogucuye-sazli-sozlu-tesekkur Sancaktepe Belediyesi Aşevi’nde her gün ihtiyaç sahibi aileler için 4 çeşit sıcak yemek pişiyor.

Sancaktepe Belediyesi’nden çocuklara özel 23 Nisan kutlaması

sancaktepe-belediyesinden-cocuklara-ozel-23-nisan-kutlamasi Sancaktepe Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında korona virüs ve sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinde olan çocuklar için unutulmaz bir gün yaşattı.

Doç. Dr. Nurettin Yiyit ; “Tedbir var, panik yok “ dedi

doc-dr-nurettin-yiyit--tedbir-var-panik-yok--dedi Sancaktepe Şehit İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Nurettin Yiyit, Dijital platformda soruları cevapladı.

Sancaktepe'de Covid-19 ile Mücadele Kapsamında Marketler Denetlendi

sancaktepede-covid-19-ile-mucadele-kapsaminda-marketler-denetlendi Denetimler kapsamında kurallara uymayan 2 markete 6.360 TL idari yaptırım cezası uygulandı.

Sancaktepe Belediyesi’nden Sağlık Çalışanlarına Jest

sancaktepe-belediyesinden-saglik-calisanlarina-jest Sancaktepe Belediyesi’nden Sağlık Çalışanlarına Jest

Sancaktepe Belediyesi “KORONAVİRÜSE” Karşı mücadelesini sürdürüyor

sancaktepe-belediyesi-koronaviruse-karsi-mucadelesini-surduruyor Sancaktepe Belediyesi, tüm dünya’yı etkisi altına yeni tip koronavirüs (Covid-19) için ilçe genelinde yaklaşık 30 gündür çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Sancaktepe'de sosyal mesafe uygulaması

sancaktepede-sosyal-mesafe-uygulamasi Sancaktepe'de sosyal mesafe uygulaması

Sancaktepe Belediyesi çalışma saatleri değişti

sancaktepe-belediyesi-calisma-saatleri-degisti Sancaktepe Belediyesi çalışma saatleri değişti

SANCAKTEPE’DE PANİK YOK,TEDBİR VAR

sancaktepede-panik-yoktedbir-var Sancaktepe Belediyesi son 1 hafta içinde vatandaş ve personele yönelik bilgilendirme çalışmaları ile hijyen önlemlerini de arttırdı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ