SANCAKTEPE BELEDİYESİ HABERLERİ

Sancaktepeliler Gönülden Gönüle iftar Sofrasında buluştu

sancaktepeliler-gonulden-gonule-iftar-sofrasinda-bulustu Sancaktepe Belediyesi, Gönülden Gönüle İftar Buluşmaları programını Sarıgazi Meclis Mahallesinde gerçekleştirdi.

Başkan Döğücü, vatandaşın isteklerini dinliyor

baskan-dogucu-vatandasin-isteklerini-dinliyor Her Perşembe düzenlenen Halk Günü’nde vatandaşlar Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü ile randevuya gerek kalmaksızın görüşme imkânı bulmaya devam ediyor.

Başkan Döğücü “Gönül Sofralarında” vatandaşlarla bir araya geliyor

baskan-dogucu-gonul-sofralarinda-vatandaslarla-bir-araya-geliyor Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, Ramazan ayı boyunca “Gönül Sofraları’nda Sancaktepe’li ailelerin konuğu olmaya devam ediyor.

Sancaktepeli Anneler İftarda Buluştu

sancaktepeli-anneler-iftarda-bulustu Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, Anneler Günü nedeniyle Sancaktepeli annelerle iftar programında bir araya geldi.

Sancaktepe Belediyesi 2019-2024 ilk Meclis Toplantısını yaptı

sancaktepe-belediyesi-2019-2024-ilk-meclis-toplantisini-yapti Sancaktepe Belediyesi 2019-2024 ilk Meclis Toplantısını yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sancaktepe'den seslendi

cumhurbaskani-erdogan-sancaktepeden-seslendi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahallî İdareler Seçimleri kampanyası kapsamında İstanbul’da Sancaktepe ilçe mitingine katıldı.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe Örnek İlçe Olacak

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-av-seyma-dogucu-sancaktepe-ornek-ilce-olacak Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’nun düzenlediği etkinliğe katılan Cumhur İttifakı Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Dövücü yaptığı konuşmada, Bütün hanımefendilerin,

Sancaktepe Belediyesi’nde İki birim Müdürü Belediye Başkan Yardımcısı oldu

sancaktepe-belediyesinde-iki-birim-muduru--belediye-baskan-yardimcisi-oldu Sancaktepe Belediyesi’nde İki Müdür boşta bulunan Belediye Başkan Yardımcılıklarına atandı.

Sancaktepe’de AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan adayı belli oldu.

sancaktepede-ak-parti-sancaktepe-belediye-baskan-adayi-belli-oldu İstanbul Sinan Erdem Spor Salonunda yapılan tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve İlçe Belediye Başkan Adaylarını

Sancaktepe ilçesinin yeni okulu göz kamaştırıyor

sancaktepe-ilcesinin-yeni-okulu-goz-kamastiriyor 2018-2019 Eğitim Öğretim yılına yetiştirilen ilçenin yeni okulu Sancaktepe Belediyesi tarafından yaptırıldı.

Sancaktepe'de Engelliler Günü için program düzenlendi

sancaktepede-engelliler-gunu-icin-program-duzenlendi Sancaktepe Engelli Dinlenme Evi (EDEV) tarafından düzenlenen Dünya Engelliler Günü Özel Programında, engelli vatandaşlarımız ve aileleri bir araya geldi.

Sancaktepe’de 120 bin ziyaretçiyi misafir etti

sancaktepede-120-bin-ziyaretciyi-misafir-etti Sancaktepe Bilim Merkezi planetaryum, gözlemevi ve deney aletleri olmak üzere üç bölümden oluşmakta. Üçünün bir arada olduğu bölgedeki tek merkez olması sebebiyle yoğun bir talep görmekte.

Başkan Erdem, Sancaktepeli Muhtarlarla Biraraya Geldi

baskan-erdem-sancaktepeli-muhtarlarla-biraraya-geldi Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısı ile ilçede bulunan mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Sancaktepe Belediyesi Teknofest Festivaline katıldı

sancaktepe-belediyesi-teknofest-festivaline-katildi Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen, Türkiye'nin İlk Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, İstanbul 3. Havalimanı'nda

Sancaktepe'de bu yılda Samandıra Meydanı’nda on binlerce aşure dağıtıldı

sancaktepede-bu-yilda-samandira-meydaninda-on-binlerce-asure-dagitildi Her yıl Muharrem ayında halka aşure dağıtan Sancaktepe Belediyesi, geleneği bu yıl da devam ettirdi.

‘’Çocuklar İçin Gezen Sinema’’ projesinin ilk gösterimi Sancaktepe'de gerçekleştirdi

cocuklar-icin-gezen-sinema-projesinin-ilk-gosterimi-sancaktepede-gerceklestirdi Milli Eğitim Bakanlığı ve Kültür Turizm Bakanlığı’nın işbirliği ile çocukların kültürel gelişime katkı sunmak amacıyla organize edilen “Çocuklar İçin Gezen Sinema” projesinin tanıtım

Başkan İsmail Erdem, Sancaktepelileri Kitap Fuarına davet etti

baskan-ismail-erdem-sancaktepelileri-kitap-fuarina-davet-etti 7. Kez düzenlenecek olan Sancaktepe Kitap Fuarı 21 Eylül - 30 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Sancaktepe’de engelli araçları için şarj istasyonu kuruldu

sancaktepede-engelli-araclari-icin-sarj-istasyonu-kuruldu Sancaktepe’de engelli araçları için şarj istasyonu kuruldu

Ustahabipoğlu “ Belediyeler yeni dönemde geleneksel kimliğini terk etmek zorunda kalacaklar”

ustahabipoglu--belediyeler-yeni-donemde-geleneksel-kimligini-terk-etmek-zorunda-kalacaklar Sancaktepe Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Av. Sosyolog Yunus Ustahabipoğlu yerel yönetimler hakkında konuştu.

Sancaktepe'de 15 Temmuz Demokrasi Nöbeti

sancaktepede-15-temmuz-demokrasi-nobeti Sancaktepe Belediyesi 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin 2'inci yıl dönümünde düzenlediği etkinliklerle darbe şehitlerini anarak demokrasi nöbeti tuttu. 7'den 70'e tüm Sancaktepeli meydanda 15 Temmuz'u andı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ