SANCAKTEPE BELEDİYESİ HABERLERİ

Başkan Döğücü, “Sancaktepe’de tüm seslere kulak vermeye devam edeceğiz”

baskan-dogucu-sancaktepede-tum-seslere-kulak-vermeye-devam-edecegiz Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe ilçesinde tüm seslere kulak verip, ortak akılla hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.

Sancaktepe'de “Mobil Zabıta Timleri” İşbaşında

sancaktepede-mobil-zabita-timleri-isbasinda Sancaktepe Belediyesi, vatandaşlarımıza daha hızlı ulaşım sağlamak, arzu ve isteklerine anında cevap verebilmek için Motosikletle hizmet edecek “Mobil Zabıta Timi”ni kurdu.

Başkan Döğücü, Şehir Hastanesinin İhalesi yapılacak

baskan-dogucu-sehir-hastanesinin-ihalesi-yapilacak Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü ulusal ve yerel basının önemli isimleri onuruna verdiği yemekte gazetecilerle bir araya geldi.

TEBRİKLER RAMAZAN SARI

tebrikler-ramazan-sari Sancaktepe Belediyespor Gençlik Kulübü sporcusu Ramazan Sarı, Macaristan’da düzenlenen U 23 Dünya şampiyonası’nda bronz madalya kazandı.

Sancaktepe'de Cumhuriyetin 96. yılında 1000 “Cumhuriyet” fidanı toprakla buluştu

sancaktepede-cumhuriyetin-96-yilinda-1000-cumhuriyet-fidani-toprakla-bulustu Sancaktepe'de Cumhuriyetin 96. yılında 1000 “Cumhuriyet” fidanı toprakla buluştu

Londra’da terör örgütü yandaşları Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü’ye saldırdı

londrada-teror-orgutu-yandaslari-sancaktepe-belediye-baskani-dogucuye-saldirdi Londra’da terör örgütü yandaşları Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü’ye saldırdı

Sancaktepe’li Gençler Vatan Nöbetine Uğurlandı

sancaktepeli-gencler-vatan-nobetine-ugurlandi Sancaktepe Belediyesi’nin düzenlediği asker uğurlama programı “ Uğurlar Ola Mehmedim” sloganı ile Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi’nin yanındaki meydanda gerçekleştirildi.

Sancaktepe’de 2019-2020 kültür-sanat sezonunun açılışı “REİSBEY”isimli oyunla açıldı

sancaktepede-2019-2020-kultur-sanat-sezonunun-acilisi-reisbeyisimli-oyunla-acildi Sancaktepe’de 2019-2020 kültür-sanat sezonunun açılışı “REİSBEY”isimli oyunla açıldı

Sancaktepe'de yeni spor sezonunun açılışı şölenle başladı

sancaktepede-yeni-spor-sezonunun-acilisi-solenle-basladi Spora ve sporcuya her zaman destek ve önem veren Sancaktepe Belediyesi’nin spor okulları sezon açılışı düzenlenen coşkulu bir şölenle gerçekleştirildi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü, haftaya Bayrak Töreni ile başladı

sancaktepe-belediye-baskani-dogucu-haftaya-bayrak-toreni-ile-basladi Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü, haftaya Bayrak Töreni ile başladı.

Başkan Döğücü, Sancaktepe’de Çocukların Yüzü Gülecek

baskan-dogucu-sancaktepede-cocuklarin-yuzu-gulecek Sancaktepe Belediyesi Hilal Mahallesi'de çocuk parkının temelini atarken Meclis Mahallesi ve Osmangazi Mahallesi’nde yapımları biten parkların açılışı gerçekleştirdi.

Başkan Döğücü, Sancaktepe’lilerle Birlikte Pedal Çevirdi

baskan-dogucu-sancaktepelilerle-birlikte-pedal-cevirdi Avrupa Komisyonu tarafından her yıl, 16-22 Eylül tarihleri arasında kentleri ve belediyeleri sürdürülebilir ulaşım tedbirleri almaya ve desteklemeye teşvik eden hareketlilik haftası Sancaktepe'de

Sancaktepe Kitap Fuarı açıldı

sancaktepe-kitap-fuari-acildi Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen, Sancaktepe Kitap Fuarı’nın, açılışı gerçekleşti.

Sancaktepe Belediyesi Çözüm Üreten Kentler ile İstanbul'da buluşuyor

sancaktepe-belediyesi-cozum-ureten-kentler-ile-istanbulda-bulusuyor Sancaktepe Belediyesi Çözüm Üreten Kentler ile İstanbul'da buluşuyor

Sancaktepe'de Kitap Fuarı başlıyor

sancaktepede-kitap-fuari-basliyor Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl 8.si gerçekleştirilecek Sancaktepe Kitap Fuarı’nda bu yıl da birçok yazar ve şair; söyleşi, şiir dinletisi ve imza günleri ile okurlarıyla bir araya gelecek.

Sancaktepe’de Muharrem Ayı Aşure İle Bereketlendi

sancaktepede-muharrem-ayi-asure-ile-bereketlendi Sancaktepe Belediyesi Muharrem Ayı dolayısıyla aşure dağıttı.

Sancaktepeli gençler Yerel Yönetimde Söz Sahibi Oldu

sancaktepeli-gencler-yerel-yonetimde-soz-sahibi-oldu Program çerçevesinde gençler, 15 iş günü süresince belediye başkanı, belediye başkan yardımcıları ve müdürlerin yanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi edinme ve aktif katılım imkanı buldu.

Sancaktepe Belediyesi Eylül Ayı Meclis toplantısı yapıldı

sancaktepe-belediyesi-eylul-ayi--meclis-toplantisi-yapildi Sancaktepe Belediyesi Eylül Ayı Meclis toplantısı yapıldı

Sancaktepe'de Altın Eller Çarşısı açıldı

sancaktepede-altin-eller-carsisi-acildi Sancaktepe Belediyesi tarafından kadınların el emeği göz nuru doğal ürünlerinin sergilenip satışa sunlacağı "Altıneller Çarşısı" açıldı.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97.yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ