SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ HABERLERİ

Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü tesisleri ile zirvede

sancaktepe-belediye-genclik-spor-kulubu-tesisleri-ile-zirvede- Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü tesisleri ile zirvede

Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü'nden " SPORA KISA BİR MOLA"

sancaktepe-belediye-genclik-spor-kulubunden--spora-kisa-bir-mola Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Av. Yunus Ustahabipoğlu imzalı bir duyuru ile kamuoyunu bilgilendirme yayınlandı.

Sancaktepe’de Aile ve Spor ilişkisi konuşuldu

sancaktepede-aile-ve-spor-iliskisi-konusuldu Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü, Mustafa Öncel Kültür Merkezi’nde Spor da Ailenin Önemi konulu etkinlik düzenledi.

Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü, Dünya Engelliler Günü’nü unutmadı

sancaktepe-belediye-genclik-spor-kulubu-dunya-engelliler-gununu-unutmadi Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü unutmadı

TEBRİKLER RAMAZAN SARI

tebrikler-ramazan-sari Sancaktepe Belediyespor Gençlik Kulübü sporcusu Ramazan Sarı, Macaristan’da düzenlenen U 23 Dünya şampiyonası’nda bronz madalya kazandı.

Sancaktepe'de yeni spor sezonunun açılışı şölenle başladı

sancaktepede-yeni-spor-sezonunun-acilisi-solenle-basladi Spora ve sporcuya her zaman destek ve önem veren Sancaktepe Belediyesi’nin spor okulları sezon açılışı düzenlenen coşkulu bir şölenle gerçekleştirildi.

Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü’nden dedikodulara tepki

sancaktepe-belediye-genclik-spor-kulubunden-dedikodulara-tepki- Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü sosyal medya da dolaşan Güreş branşı kapatıldı iddiasına karşı bir açıklama yaptı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ