SAMANDIRA HABERLERİ

“Better Elektro World” projesinin kapanış programı Sancaktepe’de yapıldı

better-elektro-world-projesinin-kapanis-programi-sancaktepede-yapildi “Better Elektro World” projesinin kapanış programı Sancaktepe’de yapıldı

Polat Kundura Sancaktepelilere % 50 indirim ile merhaba dedi

polat-kundura-sancaktepelilere--50-indirim-ile-merhaba-dedi Pendik ilçesinden sonra Sancaktepe Samandıra’da hizmete giren Polat Kundura yaptığı indirimlerle Sancaktepe’ye merhaba dedi.

Sancaktepe’de Samandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi anlamlı bir projeye imza attı

sancaktepede-samandira-kiz-anadolu-imam-hatip-lisesi-anlamli-bir-projeye-imza-atti Sancaktepe’de Samandıra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi anlamlı bir projeye imza attı

Sancaktepe’de Seyhan Güler rüzgarı esti

sancaktepede-seyhan-guler-ruzgari-esti Sancaktepe Samandıra Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte sahne alan sanatçı Seyha Güler sahne aldı.

Samandıralı esnaf Hüsamettin Aytekin Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

samandirali-esnaf-husamettin-aytekin-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Samandıralı esnaf Hüsamettin Aytekin Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

Sancaktepe'de bu yılda Samandıra Meydanı’nda on binlerce aşure dağıtıldı

sancaktepede-bu-yilda-samandira-meydaninda-on-binlerce-asure-dagitildi Her yıl Muharrem ayında halka aşure dağıtan Sancaktepe Belediyesi, geleneği bu yıl da devam ettirdi.

Salih Şimşek'in Muharrem Ayı ve Hicri Yılbaşı mesajı

salih-simsekin-muharrem-ayi-ve-hicri-yilbasi-mesaji Sancaktepe Yenidoğan bölgesinin sevilen esnaflarından Elektrik Teknisyeni Salih Şimşek Muharrem ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Yusuf Sağlam ve Emre Sağlam’ın Kurban Bayramı mesajı

yusuf-saglam-ve-emre-saglamin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesinin lezzet duraklarından biri olan Seydioğlu Lokantası’nın işletmecisi Yusuf Sağlam ve oğlu Emre Sağlam, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladılar.

Sancaktepe’de çalışmaya engel yok dediler stant açtılar

sancaktepede-calismaya-engel-yok-dediler-stant-actilar Sancaktepe Belediyesi, Sancaktepe’de bulunan Engelli Dinlenme Merkezi (EDEV) ile birlikte gerçekleştirilen projede engellilerin yüzlerini güldürdü

Muhtar Sinan Özer’in Ramazan Bayramı mesajı

muhtar-sinan-ozerin-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

MHP Sancaktepe'nin geleneksel sokak iftarına yoğun katılım

mhp-sancaktepenin-geleneksel-sokak-iftarina-yogun-katilim MHP Sancaktepe, geleneksel sokak iftarını yoğun katılımla gerçekleştirdi

Başkan Erdem: “İmar barışı ile devlet kazanacak, vatandaş kazanacak

baskan-erdem-imar-barisi-ile-devlet-kazanacak-vatandas-kazanacak Sancaktepe Belediyesi, hizmet binasında kurduğu İmar Barışı Müracaat Noktası ile binlerce vatandaşa hizmet vermeye başladı.

Sancaktepe’de eğitim öğrenim gören 77000 öğrenci tatile çıktı

sancaktepede-egitim-ogrenim-goren-77000-ogrenci-tatile-cikti Sancaktepe'de 2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılsonu karne dağıtım töreni Samandıra Ortaokulu'nda düzenlendi.

Sarıgazi ve Yenidoğan'a Anadolu Lisesi

sarigazi-ve-yenidogana-anadolu-lisesi Sancaktepe'de bir olan Anadolu Lisesi sayısı üçe çıkıyor.

Sancaktepe'de Teknik Eğitim Fuarı ve Kariyer Günleri düzenlendi

sancaktepede-teknik-egitim-fuari-ve-kariyer-gunleri-duzenlendi Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Teknik Eğitim Fuarı ve Kariyer Günleri düzenlendi.

Sancaktepe’ye şampiyon döndüler

sancaktepeye-sampiyon-donduler Karabük Üniversitesinde Uluslararası Robot Yarışması (KBUIRO) düzenlendi. Şampiyon robotlar belli oldu.

Sancaktepe’de bu okul, Türkiye’nin en donanımlı okullarından biri olma yolunda

sancaktepede-bu-okul-turkiyenin-en-donanimli-okullarindan-biri-olma-yolunda Sancaktepe ilçesinde gurur duyulan okulu olarak tanınan Sancaktepe Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Türkiye’nin en donanımlı okullarından biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Sancaktepe’de vatandaşlar şehitlerin kabirlerini ziyaret ettiler

sancaktepede-vatandaslar-sehitlerin-kabirlerini-ziyaret-ettiler- Sancaktepe’de vatandaşlar şehitlerin kabirlerini ziyaret ettiler

AB projeleri içinde projesi onaylanan tek okul Sancaktepe’de

ab-projeleri-icinde-projesi-onaylanan-tek-okul-sancaktepede Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2017 yılı AB Projeleri başvuru döneminde de büyük bir başarıya daha imza attı.

Sancaktepeliler meydanda demokrasi nöbetindeydi

sancaktepeliler-meydanda-demokrasi-nobetindeydi 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişimine karşı Türk halkının kahramanca verdiği mücadelenin birinci yıldönümü tüm yurtta olduğu üzere Sancaktepe’de özel bir programla kutlandı. Programda şehitler

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ