SAFA MAHALLESİ HABERLERİ

Muhtar Adayı Cengiz Dikmen, Safa Mahallesi için en iyisini yapacağız

muhtar-adayi-cengiz-dikmen-safa-mahallesi-icin-en-iyisini-yapacagiz Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen iddialı konuştu.

Muhtar Adayı Cengiz Dikmen’in yeni yıl mesajı

muhtar-adayi-cengiz-dikmenin-yeni-yil-mesaji Sancaktepe ilçesi Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen, yeni yıl mesajı yayınladı.

Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen’in Cumhuriyet Bayramı mesajı

safa-mahallesi-muhtar-adayi-cengiz-dikmenin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Muhtar Adayı Cengiz Dikmen “Safa Mahallesinde yaşamak bir ayrıcalık olacak”

muhtar-adayi-cengiz-dikmen-safa-mahallesinde-yasamak-bir-ayricalik-olacak Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen “ Çok kısa ve net bir şekilde ifade ediyorum. Safa Mahallesinde yaşamak bir ayrıcalık olacak. Benim Muhtar adayı olarak hedefim bu." dedi.

Muhtar Sinan Özer’in Ramazan Bayramı mesajı

muhtar-sinan-ozerin-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

Sancaktepe Bağımlılık Danışma Birimi Safa Mahallesi Veli Eğitimi Toplantısı Yapıldı

sancaktepe-bagimlilik-danisma-birimi-safa-mahallesi-veli-egitimi-toplantisi-yapildi Sancaktepe Bağımlılık Danışma Birimi Safa Mahallesi Veli Eğitimi Toplantısı Yapıldı

Kaymakam Çakıroğlu, Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer'i ziyaret etti

kaymakam-cakiroglu-safa-mahallesi-muhtari-sinan-ozeri-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sani Gündoğdu ile birlikte Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer'i ziyaret etti.

Sancaktepe'de Ramazan Ayının ilk İftarı Safa Mahallesi’nde gerçekleşti

sancaktepede-ramazan-ayinin-ilk-iftari-safa-mahallesinde-gerceklesti Sancaktepe Belediyesi’nin hazırlamış olduğu ramazan programında her mahallede ramazanın coşkusu yaşanmaya başladı. Safa Mahallesi’nde gerçekleştirilen ilk iftar programına halkın ve çocukların ilgisi

Muhtar Sinan Özer’in Kurban Bayramı mesajı

muhtar-sinan-ozerin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesi Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer Kurban Bayramı mesajı yayınladı

Muhtar Sinan Özer’in Berat Kandili mesajı

muhtar-sinan-ozerin-berat-kandili-mesaji Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer Berat Kandili’ni tebrik etti.

Sancaktepe’de yeni Emniyet Amirliği binasının temeli atıldı

sancaktepede-yeni-emniyet-amirligi-binasinin-temeli-atildi Sancaktepe Eyüp Sultan Mahallesinde, İlçe Emniyet Amirliği hizmet binasının temeli düzenlenen törenle atıldı.

Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer

safa-mahallesi-muhtari-sinan-ozer Sinan Özer, Safa Mahallesinin yeni Muhtarı oldu.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ