OSMAN ATEŞOĞLU HABERLERİ

Sancaktepe'de bağımlılıkla mücadele etkinliklerinde farkındalık

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-etkinliklerinde-farkindalik Sancaktepe Bağımlılıkla mücadele Sarıgazi Mahalle Çalışma birimi tarafından düzenlenen bağımlılıkla mücadele bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Osmangazi İlkokulu’nun bahçesinde ki ağaçlara kimlik takıldı

osmangazi-ilkokulunun-bahcesinde-ki-agaclara-kimlik-takildi “Ağaçların Adları İstanbul” projesi, kapsamında gerçekleştirilen çalışmada okulun bahçesinde bulunan ağaçların kimliklerini anlatan levhalar takıldı.

Sancaktepe Osmangazi İlkokulu, Resfebe çalışmasını sergiledi

sancaktepe-osmangazi-ilkokulu-resfebe-calismasini-sergiledi Sancaktepe Osmangazi İlkokulu'nda Sancaktepeli öğrencilerin yaptığı Resfebe çalışmaları sergilendi.

Osmangazi İlkokulu çalışmaları ile takdir topluyor

osmangazi-ilkokulu-calismalari-ile-takdir-topluyor Sancaktepe ilçesinin aktif okullarından biri olan Osmangazi İlkokulu, 2017 Eğitim Öğretim yılını iyi değerlendiren okullardan biri olma özelliğini koruyor.

Dünyagöz Sultanbeyli Öğretmenler Günü’nü unutmadı

dunyagoz-sultanbeyli-ogretmenler-gununu-unutmadi Dünyagöz Sultanbeyli Öğretmenler Günü’nü unutmadı

Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’na Öğretmenler Günü ziyareti

sancaktepe-osmangazi-ilkokuluna-ogretmenler-gunu-ziyareti Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’na Öğretmenler Günü ziyareti

Sancaktepeli minik yazarlar kitaplarını imzaladı

sancaktepeli-minik-yazarlar-kitaplarini-imzaladi Osmangazi İlkokulu öğrencileri değerler üzerine duygu ve düşüncelerini kaleme aldı.

Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’ndan Halk Oyunları Şenliği

sancaktepe-osmangazi-ilkokulundan-halk-oyunlari-senligi Sancaktepe İlçe Milli Eğitime bağlı Osmangazi İlkokulu ilk defa kültür merkezinde gerçekleştirdiği Halk Oyunları Şöleni ile göz doldurdu.

Sancaktepe’de 3 boyutlu maketlerle deyimleri anlattılar

sancaktepede-3-boyutlu-maketlerle-deyimleri-anlattilar Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’nda yapılan projede “ Bizim Gözümüzden Deyimler” 3 boyutlu olarak sergilendi.

Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’ndan yardımlaşma ve paylaşma projesi

sancaktepe-osmangazi-ilkokulundan-yardimlasma-ve-paylasma-projesi Sancaktepe Osmangazi İlkokulu’nda veli, öğrenci ve öğretmen işbirliği ile hazırlanan yardımlaşma ve paylaşma projesi hedefine ulaştı.

Sancaktepe'de öğrenci, öğretmen dayanışmasını sergileyen okul

sancaktepede-ogrenci-ogretmen-dayanismasini-sergileyen-okul Sancaktepe ilçesinde öğrenci, öğretmen dayanışmasının en güzel örneğini veren okullardan biri Osmangazi İlkokulu oldu.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ