OSMAN AFACAN HABERLERİ

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,yapımı devam eden okulları inceledi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakirogluyapimi-devam-eden-okullari-inceledi Yapımı devam eden 5 okul inşaatını yerinde inceleyen Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,okulların son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, okul ziyaretlerini sürdürüyor

sancaktepe-kaymakami-cakiroglu-okul-ziyaretlerini-surduruyor Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,ilçedeki okulları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, okul ziyaretlerine devam ediyor

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-okul-ziyaretlerine-devam-ediyor Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması sebebiyle düzenlenen Okul Ziyaretleri kapsamında ilçedeki 7 okulu daha ziyaret etti

Kaymakam Adnan Çakıroğlu, 6 Okulu Ziyaret Etti

kaymakam-adnan-cakiroglu-6-okulu-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması ile okul ziyaretlerine başladı.

60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu projeleri ile göz doldurdu

60-yil-sarigazi-ortaokulu-projeleri-ile-goz-doldurdu 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları çerçevesinde, 60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu gerçekleştirdiği projeleri sergiledi.

Sancaktepe’de Rizeliler, Gülümseten Düşler Eğitimden Geçer dedi

sancaktepede-rizeliler-gulumseten-dusler-egitimden-gecer-dedi Sancaktepe ilçesinde Rizeliler sivil toplum kuruluşu olarak takdir toplayan bir proje ile gönüllere dokunuyor.

Sancaktepe’de Rizeliler, Gülümseten Düşler Eğitimden Geçer dedi

sancaktepede-rizeliler-gulumseten-dusler-egitimden-gecer-dedi Sancaktepe ilçesinde Rizeliler sivil toplum kuruluşu olarak takdir toplayan bir proje ile gönüllere dokunuyor.

Kaymakam Çakıroğlu, Özel Sancaktepe Okyanus Kolejini ziyaret etti

kaymakam-cakiroglu-ozel-sancaktepe-okyanus-kolejini-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Özel Sancaktepe Okyanus Kolejini ziyaret etti.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu, Özel Sancaktepe Birikim Kolejini ziyaret etti

kaymakam-adnan-cakiroglu-ozel-sancaktepe-birikim-kolejini-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Özel Sancaktepe Birikim Kolejini ziyaret etti.

Sancaktepe'de güvenlik değerlendirme toplantısı yapıldı

sancaktepede-guvenlik-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Başkanlığında yapılan toplantıda, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı II. Döneminde alınacak tedbirler ve Okul Güvenliği konuları konuşuldu.

Sancaktepe’de Anaokulu öğrencileri için dinleme ve izleme odası yapıldı

sancaktepede--anaokulu-ogrencileri-icin-dinleme-ve-izleme-odasi-yapildi Sancaktepe’de Anaokulu öğrencileri için dinleme ve izleme odası yapıldı

Sancaktepe’de karla kaplanan okul yolları temizleniyor

sancaktepede-karla-kaplanan-okul-yollari-temizleniyor Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu İlçede bulunan okulları gezdi.

Sancaktepe’de 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Şenliği düzenlendi

sancaktepede-4006-tubitak-bilim-fuari-senligi-duzenlendi Sancaktepe Nermin Ahmet Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu’da Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi ile 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Şenliği düzenlendi.

Sancaktepe Osmangazi İlkokulunda Kütüphane açıldı

sancaktepe-osmangazi-ilkokulunda-kutuphane-acildi Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Osmangazi İlkokulu hedeflediği kütüphanesine sonunda kavuştu.

Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan, aday öğretmenlere başarılar diledi

sancaktepe-kaymakami-feyzullah-ozcan-aday-ogretmenlere-basarilar-diledi Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan,ilçeye yeni atanan aday öğretmenlere başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürleri Sancaktepe’yi ziyaret etti

il-milli-egitim-mudurleri-sancaktepeyi-ziyaret-etti Karabük İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar ve Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy Sancaktepe’yi ziyaret etti.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ