MURAT ŞİT HABERLERİ

Sancaktepe’de Tasarım Beceri Atölyeleri Kurulacak

sancaktepede-tasarim-beceri-atolyeleri-kurulacak İstanbul genelinde pilot okul olarak seçilen okullardan biride Sancaktepe’de

Akpınar Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

akpinar-mahallesi-bagimlilikla-mucadele-birimi-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sancaktepe'de Akpınar Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Gayretli Öğretmene Şube Müdüründen Ziyaret

gayretli-ogretmene-sube-mudurunden-ziyaret Sarıgazi Peyami Safa İlkokulundan 1. Sınıf öğretmeni kendi gayreti ile okulun zemin kat koridoruna Kütüphane yaptı.

Gayretli Öğretmene Şube Müdüründen Ziyaret

gayretli-ogretmene-sube-mudurunden-ziyaret Sarıgazi Peyami Safa İlkokulundan 1. Sınıf öğretmeni kendi gayreti ile okulun zemin kat koridoruna Kütüphane yaptı.

Eğitimci Yazar Murat Şit, Kudüs Ziyareti İzlenimlerini yazdı Bölüm 8

egitimci-yazar-murat-sit-kudus-ziyareti-izlenimlerini-yazdi-bolum-8 Eğitimci Yazar Murat Şit,Kudüs seyahatinin ardından kaleme aldığı Kudüs izlenimlerini yazdı. Yazı dizisi olarak siz okurlarımızla sekizinci bölümü paylaşıyoruz.

Sancaktepe'de Milli Eğitim, Öğretmenler Arası Masa Tenisi Turnuvası Düzenledi

sancaktepede-milli-egitim-ogretmenler-arasi-masa-tenisi-turnuvasi-duzenledi Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler arası “15 Temmuz Şehitleri Masa Tenisi Turnuvası” düzenledi.

Sancaktepe'de Siber Zorbalık ve İnternet Bağımlılığı Konusunda Seminer verildi

sancaktepede-siber-zorbalik-ve-internet-bagimliligi-konusunda-seminer-verildi Sancaktepe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü ve Yakın Doğu Üniversitesi işbirliği ile “Bilinçli ve Güvenli İnternet, Siber Zorbalık ve

Özel Sancaktepe Final Lisesi 1. Bahar Şenliği düzenledi

ozel-sancaktepe-final-lisesi-1-bahar-senligi-duzenledi Sarıgazi Kültür Merkezi’nde düzenlenen 1. Bahar Şenliği öğrencilerin hazırladığı gösterilerinin sergilenmesi ile gerçekleşti.

Sancaktepe'de Farklı Beyinler ve Sınıf Yönetmek konulu seminer düzenlendi

sancaktepede-farkli-beyinler-ve-sinif-yonetmek-konulu-seminer-duzenlendi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen seminerde Farklı Beyinler ve Sınıfı Yönetmek konuları işlendi.

Eğitimci Yazar Murat Şit, Kudüs Ziyareti İzlenimlerini yazdı Bölüm 7

egitimci-yazar-murat-sit-kudus-ziyareti-izlenimlerini-yazdi-bolum-7 Eğitimci Yazar Murat Şit,Kudüs seyahatinin ardından kaleme aldığı Kudüs izlenimlerini yazdı. Yazı dizisi olarak siz okurlarımızla yedinci bölümü paylaşıyoruz.

Sancaktepe'de 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası sonuçlandı

sancaktepede-15-temmuz-sehitleri-futbol-turnuvasi-sonuclandi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Öğretmenler arası düzenlediği 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası 19 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında Sancaktepe Sarıgazi stadında gerçekleşti.

Sancaktepe’de Okullar Arası Mangala Turnuvası Düzenlendi.

sancaktepede-okullar-arasi-mangala-turnuvasi-duzenlendi Sancaktepe İlçesinde Etnospor kapsamında düzenlenen Mangala Turnuvasına 7 ilkokul, 10 ortaokul ve imam hatip ortaokulu olmak üzere 17 okuldan toplamda 60’a yakın öğrenci katıldı.

Sancaktepe’de Rizeliler, Gülümseten Düşler Eğitimden Geçer dedi

sancaktepede-rizeliler-gulumseten-dusler-egitimden-gecer-dedi Sancaktepe ilçesinde Rizeliler sivil toplum kuruluşu olarak takdir toplayan bir proje ile gönüllere dokunuyor.

Sancaktepe’de Rizeliler, Gülümseten Düşler Eğitimden Geçer dedi

sancaktepede-rizeliler-gulumseten-dusler-egitimden-gecer-dedi Sancaktepe ilçesinde Rizeliler sivil toplum kuruluşu olarak takdir toplayan bir proje ile gönüllere dokunuyor.

Yenidoğan 19 Mayıs İlkokulu’n da Dünya Otizm Farkındalık Günü kutlandı

yenidogan-19-mayis-ilkokulun-da-dunya-otizm-farkindalik-gunu-kutlandi 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü, tüm dünyada otizme dikkat çekmek ve kamuoyunda otizm bilinci arttırmak amacıyla farklı içeriklerle kutlanıyor.

Sancaktepe'de Bağımlılığın Beynimiz Üzerindeki Etkileri konulu seminer verildi

sancaktepede-bagimliligin-beynimiz-uzerindeki-etkileri-konulu-seminer-verildi Nöroloji Uzmanı Dr. Bülent Madi bir özel okulda düzenlenen programda ilçede görev yapan rehber öğretmenlere seminer verdi.

Eğitimci Yazar Murat Şit, Kudüs Ziyareti İzlenimlerini yazdı Bölüm 6

egitimci-yazar-murat-sit-kudus-ziyareti-izlenimlerini-yazdi-bolum-6 Eğitimci Yazar Murat Şit,Kudüs seyahatinin ardından kaleme aldığı Kudüs izlenimlerini yazdı. Yazı dizisi olarak siz okurlarımızla altıncı bölümü paylaşıyoruz.

Sancaktepe Milli Eğitim Yaşlılar Haftası’nı Nermin Ahmet Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu'nda Kutladı

sancaktepe-milli-egitim-yaslilar-haftasini--nermin-ahmet-hasoglu-imam-hatip-ortaokulunda-kutladi Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü belirli gün ve haftaları okullarda kutlamakta.

Eğitimci Yazar Murat Şit, Kudüs Ziyareti İzlenimlerini yazdı 5

egitimci-yazar-murat-sit-kudus-ziyareti-izlenimlerini-yazdi-5 Eğitimci Yazar Murat Şit, Kudüs Ziyareti İzlenimlerini yazdı 5

Eğitimci Yazar Murat Şit, Kudüs Ziyareti İzlenimlerini yazdı 4

egitimci-yazar-murat-sit-kudus-ziyareti-izlenimlerini-yazdi-4 Eğitimci Yazar Murat Şit, Kudüs Ziyareti İzlenimlerini yazdı 4

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ