MUHTARLAR TOPLANTISI HABERLERİ

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Muhtarlarla bir araya geldi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-muhtarlarla-bir-araya-geldi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Sancaktepe'de Haziran ayı muhtarlar toplantısı yapıldı

sancaktepede-haziran-ayi-muhtarlar-toplantisi-yapildi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, muhtarlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Sancaktepe'de Şubat Ayı Muhtarlar Toplantısı yapıldı

sancaktepede-subat-ayi-muhtarlar-toplantisi-yapildi İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda muhtarların şikâyet, talep ve önerilerini dinlemek üzere her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı 22 Şubat Perşembe günü

2018 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

2018-yilinin-ilk-muhtarlar-toplantisi-yapildi 2018 Yılının İlk Muhtarlar Toplantısı Sancaktepe Kaymakamlığı toplantı salonunda Kaymakam Adnan Çakıroğlu Başkanlığında yapıldı.

Sancaktepe'de Aralık ayı muhtarlar toplantısı yapıldı

sancaktepede-aralik-ayi-muhtarlar-toplantisi-yapildi Aralık Ayı Muhtarlar Toplantısı Kaymakam Adnan Çakıroğlu'nun Başkanlığında yapıldı.

Sancaktepe'de Kasım Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

sancaktepede-kasim-ayi-muhtarlar-toplantisi-yapildi Kasım Ayı Muhtarlar Toplantısı Sancaktepe Kaymakamı Adnan ÇAKIROĞLU'nun Başkanlığında yapıldı.

Sancaktepe'de Eylül ayı muhtarlar toplantısı Kaymakam Çakıroğlu Başkanlığında yapıldı

sancaktepede-eylul-ayi-muhtarlar-toplantisi--kaymakam-cakiroglu-baskanliginda-yapildi Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı 29 Eylül Cuma günü Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapıldı.

Sancaktepe'de Mayıs Ayı Muhtarlar Toplantısı yapıldı

sancaktepede-mayis-ayi-muhtarlar-toplantisi-yapildi Sancaktepe'de muhtarlar toplantısı 25 Mayıs Cuma günü Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapıldı.

Nisan Ayı Muhtarlar toplantısında bağımlılık konuşuldu

nisan-ayi-muhtarlar-toplantisinda-bagimlilik-konusuldu Nisan Ayı Muhtarlar Toplantısı Kaymakam Adnan Çakıroğlu Başkanlığında Yapıldı

Sancaktepe'de Mart Ayı Muhtarlar Toplantısı yapıldı

sancaktepede-mart-ayi-muhtarlar-toplantisi-yapildi Sancaktepe'de Mart Ayı Muhtarlar Toplantısı Kaymakam Adnan ÇAKIROĞLU’nun Başkanlığında Yapıldı

KARTAL BELEDİYESİ ARALIK AYI MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

kartal-belediyesi-aralik-ayi-muhtarlar-toplantisi-gerceklestirildi Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde 2009 yılından beri her ayın ilk haftası düzenlenen muhtarlar toplantısının 92’incisi gerçekleştirildi.

EDREMİT’TE YENİ YILIN İLK MUHTARLAR TOPLANTISI

edremitte-yeni-yilin-ilk-muhtarlar-toplantisi Edremit Belediyesi tarafından, yeni yılın ilk muhtarlar toplantısı düzenlendi.

EDREMİT’TE HAZİRAN AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

edremitte-haziran-ayi-muhtarlar-toplantisi-yapildi Edremit Belediyesi tarafından her ay düzenlenen Muhtarlar toplantısının Haziran ayı toplantısı Altınoluk Mahallesi’nde yapıldı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ