MHP SANCAKTEPE HABERLERİ

Hakan Yılmaz’ın Ramazan Bayramı mesajı

hakan-yilmazin-ramazan-bayrami-mesaji 27. Dönem MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı olan Hakan Yılmaz, Ramazan Bayramı’nı bir mesajla kutladı .

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Halis Sağdıç’ın Ramazan Bayramı mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-halis-sagdicin-ramazan-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Halis Sağdıç’ın Ramazan Bayramı mesajı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yönter, Sancaktepe'de Yıldırım Gibi Çarpmalıyız

-mhp-genel-baskan-yardimcisi-yonter-sancaktepede-yildirim-gibi-carpmaliyiz MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezinde iftar programı düzenledi.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı istifa etti

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-istifa-etti Emrah Danacıoğlu "Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı görevimden bugün itibariyle istifa etmek suretiyle ayrılmış bulunmaktayım."dedi.

MHP Sancaktepe’den birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi

mhp-sancaktepeden-birlik-beraberlik-ve-dayanisma-gecesi MHP Sancaktepe’den birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi

AK Parti Sancaktepe’den MHP Sancaktepe’ye ziyaret

ak-parti-sancaktepeden-mhp-sancaktepeye-ziyaret Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette her iki ilçe başkanı bir birlerine başarılar dilediler.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun yeni yıl mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-yeni-yil-mesaji Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, yeni yıl mesajı yayınladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe’ye ses olmaya devam ediyor

milliyetci-hareket-partisi-sancaktepeye-ses-olmaya-devam-ediyor TBMM Bütçe Görüşmelerinin yapıldığı bu günlerde MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili izzet Ulvi Yönter Meclis Kürsüsünden ilçemizin sorunları ile ilgili Bakanlara ve Gazi Meclise

MHP Sancaktepe 2018 yılı değerlendirme toplantısı düzenledi

mhp-sancaktepe-2018-yili-degerlendirme-toplantisi-duzenledi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığının Sancaktepe ilçesinde düzenlediği toplantı MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in katılımı ile gerçekleşti.

Hakan Yılmaz, Belediye Meclis Üyeliği için başvurdu

hakan-yilmaz-belediye-meclis-uyeligi-icin-basvurdu Mart 2019 Yerel seçimlerine hazırlanan siyasi partilerde hazırlıklar tüm hızı ile sürüyor. MHP Sancaktepe İlçesine de Belediye Meclis üyeliği için başvurular devam ediyor.

MHP Sancaktepe’de Güleryüz Başkan Aday Adayı

mhp-sancaktepede-guleryuz-baskan-aday-adayi Mart 2019 yerel seçimlere hazırlanan siyasi partilerde hareketli günler yaşanıyor. MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı bu gün Sinoplularla doldu taştı.

Ali Çolak, MHP’den Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı

ali-colak-mhpden-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi- Sancaktepe için belediye başkan aday adayı oldu.

MHP Sancaktepe’ye görkemli başvuru

mhp-sancaktepeye-gorkemli-basvuru Mart 2019 Yerel Seçimlerinde aday olmak isteyenlerin siyasi partilere başvuruları devam ediyor.

Sancaktepe’de Cumhuriyet Kupasını Sancaktepe Siirtliler Derneği kazandı

sancaktepede-cumhuriyet-kupasini--sancaktepe-siirtliler-dernegi-kazandi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığının düzenlediği Sancaktepe İl Dernekleri Arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasının final maçı Sarıgazi Stadyumunda oynandı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

MHP Sancaktepe'den Sancaktepeli sporseverlere davet

mhp-sancaktepeden-sancaktepeli-sporseverlere-davet MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı ilçe genelinde güzel bir projeye imza atıyor.

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’ndan Siyasi Partilere ziyaret

sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformundan-siyasi-partilere-ziyaret Kurulduğu günden beri ses getirmeye başlayan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu her geçen gün gücüne güç katıyor.

Emrah Danacıoğlu’nun Cumhuriyet Bayramı mesajı

emrah-danacioglunun-cumhuriyet-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Sancaktepe’de ilk defa MHP Sancaktepe düzenledi

sancaktepede-ilk-defa-mhp-sancaktepe-duzenledi Cumhuriyetimizin 95 .Yılı nedeniyle MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası düzenledi.

MHP İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu " Biz Sancaktepeliyiz ve Sancaktepe’yi seviyoruz"

mhp-ilce-baskani-emrah-danacioglu--biz-sancaktepeliyiz-ve-sancaktepeyi-seviyoruz Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu ile samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede sorularımıza içtenlikle cevap verdi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ