MHP SANCAKTEPE HABERLERİ

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun Ramazan Ayı mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-ramazan-ayi-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı

Sancaktepe’de İsrail ve ABD’ye tepki

sancaktepede-israil-ve-abdye-tepki- Gazze sınırında düzenlenen protestolarda İsrail'in müdahalesi sonucu 50'den fazla kişi öldü, 2 binden fazla kişi yaralandı.

MHP Sancaktepe, Birlik ve Beraberlik gecesi düzenledi

mhp-sancaktepe-birlik-ve-beraberlik-gecesi-duzenledi Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı Samandıra Kültür Merkezi’nde Birlik ve Beraberlik gecesi düzenledi.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu'nun Anneler Günü mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-anneler-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepeli MHP Milletvekili Aday Adayları “Bu sefer MHP “dedi

sancaktepeli-mhp-milletvekili-aday-adaylari-bu-sefer-mhp-dedi Sancaktepe ilçesinden 3 kişi İstanbul 1. Bölge Milletvekilliği için MHP’den Aday Adayı oldu. 24 Haziranda geçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27 . Dönem Milletvekilliği seçimleri için İlçe

Emrah Danacıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

emrah-danacioglunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yayınladığı bir mesajla kutladı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Danacıoğlu’nun Erken Seçim açıklaması

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-danacioglunun-erken-secim-aciklamasi Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan erken seçim hakkında yaptığı değerlendirmede “Unutmayınız ki; ne istiyorsak Türk

Emrah Danacıoğlu’nun 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı

emrah-danacioglunun-18-mart-canakkale-zaferi-ve-sehitleri-anma-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü mesajı yayınladı.

MHP Sancaktepe'den Kaymakam Adnan Çakıroğlu'na nezaket ziyareti

mhp-sancaktepeden-kaymakam-adnan-cakirogluna-nezaket-ziyareti Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Emrah Danacıoğlu’nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

emrah-danacioglunun-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de Ardanlılar buluşmaya hazırlanıyor

sancaktepede-ardanlilar-bulusmaya-hazirlaniyor Sancaktepe Ardahan İl Derneği, Ardahan’ın Kurtuluşu ve Kaz Gecesi düzenliyor

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu'nun yeni yıl mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-yeni-yil-mesaji- MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu yeni yıl mesajı yayınladı.

Kudüs’ün Başkent ilan edilmesine Sancaktepe’de büyük tepki

kudusun-baskent-ilan-edilmesine-sancaktepede-buyuk-tepki ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması,Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Sancaktepe’de de protesto edildi.

Emrah Danacıoğlu’nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

emrah-danacioglunun-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

MHP Sancaktepe, Yenidoğan’da Bölge Temsilciliği açtı

mhp-sancaktepe-yenidoganda-bolge-temsilciligi-acti MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, Yenidoğan Bölge Temsilciliğinin açılışını gerçekleştirdi.

MHP Sancaktepe Yenidoğan’da Bölge Temsilciliği açıyor

mhp-sancaktepe-yenidoganda-bolge-temsilciligi-aciyor MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Yenidoğan’da bölge temsilciliği açılışı yapılacağını duyurdu. Emrah Danacıoğlu duyurusunda Sancaktepelileri açılışa davet etti.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun Cumhuriyet Bayramı mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-cumhuriyet-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı.

MHP Sancaktepe'den iptal duyurusu

mhp-sancaktepeden-iptal-duyurusu MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu etkinliği iptal ettiklerini duyurdu.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Danacıoğlu'ndan davet var

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-danacioglundan-davet-var MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Sancaktepelileri, Milletvekilleri ile buluşmaya davet etti.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ