KUTLAMA MESAJI HABERLERİ

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'nün 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-av-seyma-dogucunun-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yazılı bir açıklamada bulundu.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan Büyükakın, Ahilik Haftasını Kutladı

baskan-buyukakin-ahilik-haftasini-kutladi Ahilik Haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, bütün esnafların ahilik haftasını kutladı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-30-agustos-zafer-bayrami-kutlama-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı yayımladı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun 23 Nisan mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-23-nisan-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlama mesajı yayımladı.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-30-agustos-zafer-bayrami-kutlama-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

SEDAŞ’TAN AÇIKLAMA; “24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN”

sedastan-aciklama---24-temmuz-gazeteciler-ve-basin-bayrami-kutlu-olsun SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı, Bekir Sami Güven, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı ile ilgili bir yazılı açıklama yaptı.

Belediye Başkanı İsmail Erdem’den 24 Temmuz Basın Bayramı kutlama mesajı

belediye-baskani-ismail-erdemden-24-temmuz-basin-bayrami-kutlama-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 24 Temmuz Basın Bayramı ve Gazeteciler Günü kapsamında bir mesaj yayınlayarak, yazılı, görsel ve işitsel yayın kuruluşlarında görev alan tüm çalışanların

Belediye Başkan İsmail Erdem'den Ramazan Bayramı kutlama mesajı

belediye-baskan-ismail-erdemden-ramazan-bayrami-kutlama-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Mübarek Ramazan bayramı münasebetiyle yayınladığı kutlama mesajında tüm Müslüman aleminin bayramını kutladı.

Başkan İsmail Erdem’in 14 Mart Tıp Bayramı kutlama mesajı

baskan-ismail-erdemin-14-mart-tip-bayrami-kutlama-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem 14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile bir tebrik mesajı yayımladı.

Kaymakam Çakıroğlu’nun ''10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'' Kutlama Mesajı

kaymakam-cakiroglunun-10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-kutlama-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun ''10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'' Kutlama Mesajı

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-29-ekim-cumhuriyet-bayrami-kutlama-mesaji Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama mesajı

Kaymakam Adnan Çakıroğlu'nun 19 Eylül Gaziler Günü Kutlama Mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-19-eylul-gaziler-gunu-kutlama-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Kaymakam Çakıroğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

kaymakam-cakiroglunun-30-agustos-zafer-bayrami-kutlama-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,30 Ağustos Zafer Bayramı'nı bir mesajla kutladı.

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin'in Cumhuriyet Bayramı mesajı

chp-sancaktepe-ilce-baskani-alper-yeginin-cumhuriyet-bayrami-mesaji CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun Cumhuriyet bayramı mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-cumhuriyet-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu yayınladığı bir mesajla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Sancaktepe Belediyespor Başkanı Mehmet Genç'in Kurban Bayramı kutlama mesajı

sancaktepe-belediyespor-baskani-mehmet-gencin-kurban-bayrami-kutlama-mesaji Sancaktepe Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Genç Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Emre Köprülü´nün “30 Ağustos Zafer Bayramı” kutlama mesajı

milletvekili-emre-koprulunun-30-agustos-zafer-bayrami-kutlama-mesaji CHP Tekirdağ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divan Üyesi Sayın Emre Köprülü’nün “30 Ağustos Zafer Bayramı” kutlama mesajı

Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi’nden Anneler Günü Açıklaması

yerel-basin-birligi-edirne-subesinden-anneler-gunu-aciklamasi Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, Şube Yönetim Kurulu adına Anneler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaparak tüm Annelerin Anneler Günü’nü kutladı

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

edremit-belediye-baskani-kamil-sakadan-anneler-gunu-mesaji Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, bu yıl 8 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ