Kurumsal Haberler

İzmir projeleri ile konuşuldu

izmir-projeleri-ile-konusuldu Medya Takip Merkezi (MTM)’nin Nisan ayını kapsayan medya araştırmasına göre, geçtiğimiz ay İzmir’in gündeminde bölgedeki yenilikçi projeler ve düzenlenen çeşitli fuar, sergi ve etkinlikler yer aldı.

Güzelbey,Okan Üniversitesi’ne konuk oldu

guzelbeyokan-universitesine-konuk-oldu Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Güzelbey;“Kimyasal silah tehdidi ciddi durumda”

Anneler Günü’ne küçük ev aletlerinden büyük ilgi

anneler-gunune-kucuk-ev-aletlerinden-buyuk-ilgi Medya Takip Merkezi (MTM)’nin “Anneler Günü” reklam araştırmasına göre, bu yıl daha fazla marka bu özel gün için reklam yatırımı yaparken, reklam frekanslarında az da olsa bir artış gözlendi. En

Dijital tasarım festivali 11 Mayıs Cumartesi

dijital-tasarim-festivali-11-mayis-cumartesi Türkiye’nin ilk uluslararası dijital tasarım festivali 11 Mayıs Cumartesi

Okan Üniversitesi’nden Jan Nahum’a Onursal Doktora

okan-universitesinden-jan-nahuma-onursal-doktora- Nahum: “2023 hedefine ulaşmamız için kendi otomotiv markalarımızı yaratmalıyız”

Kardeş Şehir Bayreuth’dan NKÜ Rektörüne Ziyaret

kardes-sehir-bayreuthdan-nku-rektorune-ziyaret Kardeş Şehir Bayreuth’dan NKÜ Rektörüne Ziyaret

Çorlu Meslek Yüksekokulu Çanakkale Gezisi Düzenledi

corlu-meslek-yuksekokulu-canakkale-gezisi-duzenledi Çorlu Meslek Yüksekokulu Çanakkale Gezisi Düzenledi

KLM’den Yolcularına Ev Sıcaklığı ve Konforu

klmden-yolcularina-ev-sicakligi-ve-konforu Hollandalı Tasarımcı Hella Jongerius’tan KLM’e Business Class Tasarım

Okan Koleji öğrencilerinden üniversite destekli kısa film projesi

okan-koleji-ogrencilerinden-universite-destekli--kisa-film-projesi Öğrencilerinin 21. yüzyıl becerilerini kazanmalarına yönelik sürdürdüğü öğrenme metotlarına her geçen gün bir yenisini daha ekleyen Okan Koleji, Okan Üniversitesi’nin akademik gücünü de yanına

“Yolculuk Nire Hemşerim?” Kişisel Gelişim Semineri

yolculuk-nire-hemserim-kisisel-gelisim-semineri Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin düzenlediği kariyer günü etkinliklerine bir yenisi daha eklendi.

Avrupa Üniversiteler Birliği (EUA) toplantısına katıldı

avrupa-universiteler-birligi-eua-toplantisina-katildi Bu yıl 14.sü yapılan Avrupa Üniversiteler Birliği genel kurulu seçimleri 10-12 Nisan 2013 tarihlerinde Belçika’nın Ghent şehrinde yapıldı.

Mart ayında İzmir’de en çok konuşulanlar

mart-ayinda-izmirde-en-cok-konusulanlar Medya Takip Merkezi (MTM), Mart ayında İzmir gündeminde en çok yer alan olayları, kişileri ve markaları belirledi.

Yolcuoğlu: “Biz bu dünyaya çalışmak için mi geldik?”

yolcuoglu--biz-bu-dunyaya-calismak-icin-mi-geldik Yunanistan Eğitim-Kültür Ataşesi Yolcuoğlu:“Biz bu dünyaya çalışmak için mi geldik?”

Mart ayında, Ankara yoğunlukla sosyal ve kültürel etkinliklerle anıldı.

mart-ayinda-ankara-yogunlukla-sosyal-ve-kulturel-etkinliklerle-anildi- Mart ayında, Ankara yoğunlukla sosyal ve kültürel etkinliklerle anıldı.

Yerel yönetimlerin geleceği, masaya yatırıldı

yerel-yonetimlerin-gelecegi-masaya-yatirildi Yerel yönetimlerin geleceği,Okan Üniversitesi’nde masaya yatırıldı

Yeşilay Gençlik Kulübünden Kahvaltılı Toplantı

yesilay-genclik-kulubunden-kahvaltili-toplanti Yeşilay Kocaeli Şubesi Gençlik Kulübü Koru Park Dinlenme tesislerinde kahvaltıda bir araya geldi.

Tekirdağ’da, TÜBİTAK BİDEB Programları Bilgilendirmesi yapıldı

tekirdagda-tubitak-bideb-programlari-bilgilendirmesi-yapildi Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nde TÜBİTAK BİDEB Lisans ve Lisansüstü Öğrencilerine Yönelik Burs ve Destek Programları Bilgilendirmesi yapıldı

Tekirdağ’da, Temiz Kimya Konulu Konferans

tekirdagda-temiz-kimya-konulu-konferans Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nde “Temiz Kimya” konulu konferans Piramit Salon'da gerçekleştirildi.

Bakırköy’de, Kentsel Dönüşüm Sohbetleri

bakirkoyde-kentsel-donusum-sohbetleri Kentsel Dönüşüm konusu üzerine, alanlarında uzman kişilerin katılımıyla gerçekleştirilen İlçe İlçe İstanbul Söyleşileri Beyoğlu’ndan sonra Bakırköy ile devam ediyor.

TBM’den TMO Toprak Mahsulleri Ofisi Ziyareti

tbmden-tmo-toprak-mahsulleri-ofisi-ziyareti Tüketici hak ihlalleri ile mücadele eden Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) yetkilileri tanışma ve bilgilendirme kapsamında kurum ve kuruluşları ziyaret etmeye devam ediyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ