Kurumsal Haberler

Okan Üniversitesi’nden Jan Nahum’a Onursal Doktora

okan-universitesinden-jan-nahuma-onursal-doktora- Nahum: “2023 hedefine ulaşmamız için kendi otomotiv markalarımızı yaratmalıyız”

Kardeş Şehir Bayreuth’dan NKÜ Rektörüne Ziyaret

kardes-sehir-bayreuthdan-nku-rektorune-ziyaret Kardeş Şehir Bayreuth’dan NKÜ Rektörüne Ziyaret

Çorlu Meslek Yüksekokulu Çanakkale Gezisi Düzenledi

corlu-meslek-yuksekokulu-canakkale-gezisi-duzenledi Çorlu Meslek Yüksekokulu Çanakkale Gezisi Düzenledi

KLM’den Yolcularına Ev Sıcaklığı ve Konforu

klmden-yolcularina-ev-sicakligi-ve-konforu Hollandalı Tasarımcı Hella Jongerius’tan KLM’e Business Class Tasarım

Okan Koleji öğrencilerinden üniversite destekli kısa film projesi

okan-koleji-ogrencilerinden-universite-destekli--kisa-film-projesi Öğrencilerinin 21. yüzyıl becerilerini kazanmalarına yönelik sürdürdüğü öğrenme metotlarına her geçen gün bir yenisini daha ekleyen Okan Koleji, Okan Üniversitesi’nin akademik gücünü de yanına

“Yolculuk Nire Hemşerim?” Kişisel Gelişim Semineri

yolculuk-nire-hemserim-kisisel-gelisim-semineri Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin düzenlediği kariyer günü etkinliklerine bir yenisi daha eklendi.

Avrupa Üniversiteler Birliği (EUA) toplantısına katıldı

avrupa-universiteler-birligi-eua-toplantisina-katildi Bu yıl 14.sü yapılan Avrupa Üniversiteler Birliği genel kurulu seçimleri 10-12 Nisan 2013 tarihlerinde Belçika’nın Ghent şehrinde yapıldı.

Mart ayında İzmir’de en çok konuşulanlar

mart-ayinda-izmirde-en-cok-konusulanlar Medya Takip Merkezi (MTM), Mart ayında İzmir gündeminde en çok yer alan olayları, kişileri ve markaları belirledi.

Yolcuoğlu: “Biz bu dünyaya çalışmak için mi geldik?”

yolcuoglu--biz-bu-dunyaya-calismak-icin-mi-geldik Yunanistan Eğitim-Kültür Ataşesi Yolcuoğlu:“Biz bu dünyaya çalışmak için mi geldik?”

Mart ayında, Ankara yoğunlukla sosyal ve kültürel etkinliklerle anıldı.

mart-ayinda-ankara-yogunlukla-sosyal-ve-kulturel-etkinliklerle-anildi- Mart ayında, Ankara yoğunlukla sosyal ve kültürel etkinliklerle anıldı.

Yerel yönetimlerin geleceği, masaya yatırıldı

yerel-yonetimlerin-gelecegi-masaya-yatirildi Yerel yönetimlerin geleceği,Okan Üniversitesi’nde masaya yatırıldı

Yeşilay Gençlik Kulübünden Kahvaltılı Toplantı

yesilay-genclik-kulubunden-kahvaltili-toplanti Yeşilay Kocaeli Şubesi Gençlik Kulübü Koru Park Dinlenme tesislerinde kahvaltıda bir araya geldi.

Tekirdağ’da, TÜBİTAK BİDEB Programları Bilgilendirmesi yapıldı

tekirdagda-tubitak-bideb-programlari-bilgilendirmesi-yapildi Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nde TÜBİTAK BİDEB Lisans ve Lisansüstü Öğrencilerine Yönelik Burs ve Destek Programları Bilgilendirmesi yapıldı

Tekirdağ’da, Temiz Kimya Konulu Konferans

tekirdagda-temiz-kimya-konulu-konferans Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nde “Temiz Kimya” konulu konferans Piramit Salon'da gerçekleştirildi.

Bakırköy’de, Kentsel Dönüşüm Sohbetleri

bakirkoyde-kentsel-donusum-sohbetleri Kentsel Dönüşüm konusu üzerine, alanlarında uzman kişilerin katılımıyla gerçekleştirilen İlçe İlçe İstanbul Söyleşileri Beyoğlu’ndan sonra Bakırköy ile devam ediyor.

TBM’den TMO Toprak Mahsulleri Ofisi Ziyareti

tbmden-tmo-toprak-mahsulleri-ofisi-ziyareti Tüketici hak ihlalleri ile mücadele eden Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) yetkilileri tanışma ve bilgilendirme kapsamında kurum ve kuruluşları ziyaret etmeye devam ediyor.

Mart ayında zirve Fenerbahçe’nin oldu

mart-ayinda-zirve-fenerbahcenin-oldu Medya Takip Merkezi (MTM), Mart ayının en çok konuşulan spor kulübü, sporcu, teknik direktör ve kulüp yöneticilerinin yer aldığı spor gündemi araştırmasını açıkladı.

Tekirdağ Fatih Anadolu Lisesi “Kariyer Söyleşileri” düzenledi

tekirdag-fatih-anadolu-lisesi-kariyer-soylesileri-duzenledi Tekirdağ Fatih Anadolu Lisesi “Kariyer Söyleşileri” düzenledi

Rektör Şimşek, öğrencileri dinledi

rektor-simsek-ogrencileri-dinledi- Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektöründen Muratlı Meslek Yüksekokulu’na Ziyaret

HAFTANIN EN’LERİ

haftanin-enleri PRNet A.Ş, geçtiğimiz hafta basında en çok bahsi geçen olay ve kişileri raporladı. 18 - 24 Mart 2013 tarihleri arası yapılan araştırma sonuçlarına göre, “Haftanın En’lerini” 5 başlık altında

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ