Kurumsal Haberler

GTÜ İş Güvenliği Vekil Eğitimleri Verecek

gtu-is-guvenligi-vekil-egitimleri-verecek Gebze Teknik Üniversitesi ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı arasında 12 Temmuz 2018 tarihinde ‘İşyerlerinde İşveren veya İşveren Vekili Tarafından Yürütülecek İş Sağlığı ve Güvenliği

Alişan Ressam Oldu

alisan-ressam-oldu Mayıs ayında dünya evine giren Alişan ve Buse Varol çifti reklam filmi çekimleri için kamera karşısına geçti.

Gülle: “Elimizdeki fonları Eximbank’a kullandırmaya hazırız”

gulle-elimizdeki-fonlari-eximbanka-kullandirmaya-haziriz TİM Başkanı İsmail Gülle, dövizdeki spekülatif hareketlerin ihracatçıları olumsuz etkilememesi adına, TİM ve ihracatçı birliklerinin elindeki kaynaklarını harekete geçirme kararı aldıklarını söyledi

AYGAZ’DAN BİR YILDA 700 KONUTLUK ENERJİ TASARRUFU

aygazdan-bir-yilda--700-konutluk-enerji-tasarrufu Türkiye’yi temiz enerji LPG ile tanıştıran Aygaz, sanayi ve ekonominin yanı sıra doğaya da destek olmaya devam ediyor.

MÜSİAD’dan 18 Dilde Devletimizin Yanındayız Mesajı

musiaddan-18-dilde-devletimizin-yanindayiz-mesaji Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ABD tarafından doğrudan ülke ekonomisini hedef alan yaptırımlara karşı, tüm dünyaya 11dilde devletimizin yanındayız mesajı verdi

TÜMSİAD'ın Basın Açıklaması

tumsiadin-basin-aciklamasi TÜMSİAD Basın Açıklamasında "ABD Ekonomik Müdahalelerle Bizleri Sindirmeye Çalışıyor"

TÜRKİYE’NİN YÜZDE 83,8’İ EVDEN İNTERNETE ERİŞEBİLİYOR

turkiyenin-yuzde-838i-evden-internete-erisebiliyor 2018 yılı Nisan ayı itibarıyla Türkiye’nin evden internete erişim oranı yüzde 83,8 olarak belirlenirken, geçen yıla göre bu oranın yüzde 3,1 arttığı saptandı.

İyimser Abla, kadın kooperatifleri ve kurumsal şirketler arasında köprü kuruyor

iyimser-abla-kadin-kooperatifleri-ve-kurumsal-sirketler-arasinda-kopru-kuruyor İyimser Abla, Türkiye’nin her yerinden kadın kooperatiflerinin ürünlerini 40’tan fazla kurumsal firma ile buluşturdu.

ÜNİVERSİTE ADAYLARINA YÖK’TEN MÜJDE!

universite-adaylarina-yokten-mujde Üniversite sınavına giren öğrenciler ve aileler için en stresli dönem olan tercih süreci, sonuçların açıklandığı 31 Temmuz 2018 tarihinden itibaren başlamış oldu.

AĞUSTOS AYI GÖKÇEADA ZAMANIDIR

agustos-ayi-gokceada-zamanidir Dört yanı huzur dolu bir yer, Gökçeada. Yaz sezonunda tüm tatil bölgelerinin hınca hınç dolu olmasına karşın Gökçeada'da o çılgın kalabalıktan eser yoktur.

Sabancı Üniversitesi Rektörü Zehra Sayers’e Uluslararası Ödül

sabanci-universitesi-rektoru-zehra-sayerse-uluslararasi-odul- Sabancı Üniversitesi Rektörü Zehra Sayers’e 2017 Rammal Ödülü Fransa’da düzenlenen törenle verildi.

EKRANLARIN EN ÇOK KONUŞULAN DİZİLERİ BELLİ OLDU

ekranlarin-en-cok-konusulan-dizileri-belli-oldu Televizyon ekranları birbirinden heyecanlı dizilerle ekran yarışını sürdürürken, reyting rekabeti geçtiğimiz ay da kıyasıya devam etti.

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ PROJE FABRİKASINA DÖNÜŞTÜ

kadir-has-universitesi-proje-fabrikasina-donustu Kadir Has Üniversitesi ürettiği projeler ile her sektöre katkı sağlıyor. Türkiye ve dünyanın farklı noktalarındaki Ar-Ge kuruluşlarıyla etkileşimde olan Kadir Has Üniversitesi Ar-Ge Kaynakları

Sanat camiası flaş gelişmelerle dolu bir ayı geride bıraktı

sanat-camiasi-flas-gelismelerle-dolu-bir-ayi-geride-birakti Medya Takip Merkezi’nin (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için hazırladığı Temmuz ayı magazin raporu açıklandı.

Matematik Eğitiminin Nobeli Leelavati Ödülü Sahiplerini Buldu

matematik-egitiminin-nobeli-leelavati-odulu-sahiplerini-buldu İstanbul Bilgi Üniversitesi Matematik Bölüm Başkan Vekili Prof. Dr. Ali Nesin’e matematik dünyasından büyük ödül

Bayramda Biletsiz Kalmayın

bayramda-biletsiz-kalmayin 9 günlük Kurban Bayramı tatili için hazırlıklar başladı.

Çanakkale’nin En İyi Çarşı ve Yaşam Merkezi Projesi Ödüllendirildi

canakkalenin-en-iyi-carsi-ve-yasam-merkezi-projesi-odullendirildi Çanakkale Belediyesi’nin düzenlediği Çarşı, Yaşam Merkezi ve Otopark ile Yakın Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması sonuçlandı.

Fazla Gıda, her şey dahil sisteminin yol açtığı gıda atığını önlemeye hazır

fazla-gida-her-sey-dahil-sisteminin-yol-actigi-gida-atigini-onlemeye-hazir Fazla Gıda, ülke ekonomisine 2 Milyar TL tasarruf sağlayacak

TÜM YÖNLERİYLE YALITIM SEMİNERLERİ’NİN BEŞİNCİSİ ELAZIĞ’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

tum-yonleriyle-yalitim-seminerlerinin-besincisi-elazigda-gerceklestirildi İZODER Başkanı Levent Pelesen: “İZODER olarak amacımız yalıtım bilincinin artmasını sağlamak”

Son Trend: Yurt Dışında Lise Eğitimi

son-trend-yurt-disinda-lise-egitimi LGS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenciler seçimini Kanada’dan yana kullanıyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar