Kurumsal Haberler

SEDAŞ’TAN AÇIKLAMA; “24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN”

sedastan-aciklama---24-temmuz-gazeteciler-ve-basin-bayrami-kutlu-olsun SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı, Bekir Sami Güven, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı ile ilgili bir yazılı açıklama yaptı.

Tekzen’de doğanın kalbine çağıran indirim

tekzende-doganin-kalbine-cagiran-indirim Temiz hava, bol oksijen, stresten uzak bir zaman ve kaliteli bir uyku. Kamp yapmak denilince ilk akla gelenler… Tekzen doğayla içiçe kamp yapmayı sevenler için, yaz aylarının vazgeçilmezi kamp ürünleri ve

İncirde File Sistemi ile Yüksek Kalite Hedefi

incirde-file-sistemi-ile-yuksek-kalite-hedefi Türkiye’nin üretim ve ihracatında dünya lideri olduğu kuru incirde kalite ve verimi artırmak için tüm paydaşlar bir araya geldi.

Anadolu Sigorta ile Evcil Dostlarınız da Güvence Altında

anadolu-sigorta-ile-evcil-dostlariniz-da-guvence-altinda Anadolu Sigorta’dan kasko sigorta poliçesi alanlar, artık evcil dostlarını da kaza riskine karşı güvenceye alıyor.

Dolandırıcılar Sahte Hediye Kartlarıyla Kişisel Verileri Ele Geçiriyor

dolandiricilar-sahte-hediye-kartlariyla-kisisel-verileri-ele-geciriyor Kaspersky Lab uzmanları, kullanıcıların verilerini ve zamanlarını karşılığında hiçbir şey almadan kaybettiği alışılmadık bir dolandırıcılık yöntemini keşfetti.

Wyndham Grand İzmir Özdilek’te havuz başında eğlenceli bir gece

wyndham-grand-izmir-ozdilekte-havuz-basinda-eglenceli-bir-gece Wyndham Grand İzmir Özdilek, 25 Temmuz Çarşamba akşamı havuz başında gerçekleşecek etkinlikte katılımcılarına sınırsız müzik ve Uzakdoğu lezzetleriyle unutulmaz bir eğlence yaşatacak.

Ankara nitelikli konutları ile yükselmeye devam ediyor

ankara-nitelikli-konutlari-ile-yukselmeye-devam-ediyor Ankara’da konut sektörünün gelişimine devam ettiğini söyleyen Tona Yapı ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal “Ankara nitelikli konutları ile yükselmeye devam ediyor” dedi.

Artemis Halı’dan Clamente Koleksiyonu

artemis-halidan-clamente-koleksiyonu Birbirinden farklı desen seçenekleriyle geniş koleksiyon alternatifleri sunan Artemis Halı, yeni serisi Clamente ile yaşam alanlarına trendleri taşımaya devam ediyor.

Endüstri 4.0 Balık Pazarına Yeni Fırsatlar Sunuyor

endustri-40-balik-pazarina-yeni-firsatlar-sunuyor- Endüstri 4.0’ın değişim rüzgarlarıyla, Türkiye’de deniz ürünleri sektörü yeni fırsatların kapılarını zorluyor.

Karcher’den 140 Olimpik Yüzme Havuzu Büyüklüğünde Su Tasarrufu

karcherden-140-olimpik-yuzme-havuzu-buyuklugunde-su-tasarrufu- Alman temizlik devi Kärcher, 2014 yılında kabul edilen “Sürdürülebilirlik Mükemmeliyeti” programı çerçevesinde kendini ürün geliştirmeden üretime, lojistikten enerji verimliliğine birçok alanda

BİEN BANYO’DAN SEKTÖRE ‘’HIZLI SERVİS’’

bien-banyodan-sektore-hizli-servis 2018 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlayan Ercan Şirketler Topluluğu şirketlerinden olan Bien Banyo 11-12 Temmuz tarihleri arasında ilk yetkili servis toplantısını gerçekleştirdi.

reeder ve Fibabank iş birliği ile akıllı telefonlarda taksit dönemi başladı!

reeder-ve-fibabank-is-birligi-ile-akilli-telefonlarda-taksit-donemi-basladi-- Tek yapmanız gereken reeder.com.tr'ye girip kapıda ödeme imkanı ile 24 aya varan taksitlerle dilediğiniz telefon veya tableti seçmek.

Otonom Araç Çalıştayları Devam Ediyor

otonom-arac-calistaylari-devam-ediyor Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) koordinasyonunda TOSB ve TAYSAD iş birliğinde "Otomotiv Yan Sanayinin Otonom Araç Teknolojileri Çerçevesinde Yeniden Yapılandırılması" çalışması kapsamında

TOHUM OTİZM VAKFI VE TEKNOSA’DAN SEMPTOM REKLAMLAR

tohum-otizm-vakfi-ve-teknosadan-semptom-reklamlar Günümüzde her 68 çocuktan birisi otizm riski ile doğuyor, her 20 dakikada 1 çocuk otizm tanısı alıyor.

Dr. Kerem Kınık’tan Kızılay Şehidi Serhat Önder’e duygu yüklü türkü!..

dr-kerem-kiniktan-kizilay-sehidi-serhat-ondere-duygu-yuklu-turku-- Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan Kızılay Küçükesat Şube Başkanı Serhat Önder için yazdığı duygu yüklü türkü için klip çekildi.

Mobilya sektörü kendi ustasını kendi yetiştirecek

mobilya-sektoru-kendi-ustasini-kendi-yetistirecek Türkiye’nin ihracatta dış ticaret fazlası veren sanayi sektörlerinin başında gelen Mobilya sektörü, mobilya üretiminde kalifiye eleman kaynağı sorunu yaşıyor.

Yılın ilk yarısında sinemaseverler yerli filmleri tercih etti

yilin-ilk-yarisinda-sinemaseverler-yerli-filmleri-tercih-etti Box Office Türkiye’nin raporuna göre, 2018'in ilk yarısında yaklaşık 37 milyon seyirci salonlardaki yerini aldı. Sinemaseverler, yılın ilk 6 ayında özellikle yerli komedi filmlerine yoğun ilgi gösterdi.

TİM Başkanı İsmail Gülle: “Cumhuriyetimiz ve demokrasimiz ihracat ile yükselecek”

tim-baskani-ismail-gulle--cumhuriyetimiz-ve-demokrasimiz-ihracat-ile-yukselecek Gülle: “Artık dünyada hiç kimse, ülkemiz üzerinde oyun oynanamayacağını çok iyi biliyor. Bu ülkede ve yakın çevremizde, bize rağmen yaşanabilecek bir gelişme yok. Bu başarıyı katlanarak devam

GTÜ Mezunlarını uğurladı

gtu-mezunlarini-ugurladi GTÜ 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni coşku ve heyecanla gerçekleştirildi.

SEDAŞ elektriğin güvenli kullanımı için bilgilendiriyor

sedas-elektrigin-guvenli-kullanimi-icin-bilgilendiriyor SEDAŞ, bölgede yaşayan tüm vatandaşlara hava ve su kadar önem taşıyan elektrik enerjisinin bilinçli ve emniyetli bir şekilde kullanılması konusunda açıklayıcı bilgiler vererek uyarılarda bulundu.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ