Kurumsal Haberler

Çocuklar YouTube’da daha fazla vakit geçiriyor

cocuklar-youtubeda-daha-fazla-vakit-geciriyor- Kaspersky Lab’in yayınladığı son rapor, şirketin Ebeveyn Kontrolü modüllerinden elde edilen istatistiklere göre yaz tatili boyunca tüm dünyada çocukların internette neler yaptığını ortaya koydu.

EMOJİ KULLANMADA 14’ÜNCÜYÜZ

emoji-kullanmada-14uncuyuz Sosyal medyada kendinden bahsederken emoji kullanmayı en çok seven ülke Hindistan olurken, Türkiye’nin bu listeye 14’üncü sıradan girdiği görüldü.

Geri Dönüşümlü, Çevre Dostu, Sürdürülebilir Ürünler

geri-donusumlu-cevre-dostu-surdurulebilir-urunler Arçelik’in premium markası Grundig, Berlin’deki tüketici elektroniği fuarı IFA’da Geri Dönüştürülmüş PET şişe kullanılan Çamaşır Makinesi Kazanından, su kaynaklarını koruyan Mikrofiber Filtre

Avrupa’da Ev Almadan Oturum İzni Almak Mümkün

avrupada-ev-almadan-oturum-izni-almak-mumkun Yeni bir hayata yelken açmak isteyenler Avrupa ülkelerinden oturma iznine büyük ilgi gösteriyor.

TÜRKİYE’DEKİ ÇOCUKLARIN YÜZDE 59’U AKILLI TELEFON SAHİBİ

turkiyedeki-cocuklarin-yuzde-59u-akilli-telefon-sahibi Türkiye’deki 6 ila 15 yaş arası çocukların yüzde 59’unda akıllı telefon olduğu görülürken, yüzde 42’sinde tablet, yüzde 44’ünde ise bilgisayar olduğu belirlendi.

Dar Gelirli Online Alışverişe Yöneldi

dar-gelirli-online-alisverise-yoneldi Her kuruşunu harcarken bin kere düşünen, hep en ucuzu bulma arayışında olan dar gelirlilerin alışveriş alışkanlıkları, teknolojideki gelişmelere paralel değişiyor.

Sistem Global’den KOBİ’ye Ücretsiz Destek

sistem-globalden--kobiye-ucretsiz-destek Sistem Global Danışmanlık ekonomideki dalgalanmalardan KOBİ’lerin etkilenmemesi için bazı hizmetleri ücretsiz vereceğini duyurdu

Konut sigortasıyla ilgili bilinmesi gereken noktalar

konut-sigortasiyla-ilgili-bilinmesi-gereken-noktalar Konut sigortası, evi ve eşyaları; yangından hırsızlığa, depremden sel ve su baskınına kadar koruyan, komşularımıza verebileceğimiz bazı zararları teminat altına alan, kısacası ev ve evin içinde

Bluetooth® Nabız Ölçer Kemer

bluetooth-nabiz-olcer-kemer Tchibo’dan giyilebilir teknolojik ürünler:Bluetooth® Nabız Ölçer Kemer

“Türkiye için Kazanç Vakti” Kampanyasına Tahincioğlu’ndan Tam Destek

turkiye-icin-kazanc-vakti-kampanyasina-tahincioglundan-tam-destek Tahincioğlu, Çevre ve Şehircilik Başkanlığı öncülüğünde hayata geçirilen “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyasına destek veriyor.

AMBALAJLI MEYVE SUYU KORUYUCU KATKI MADDESİ İÇERMEZ

ambalajli-meyve-suyu-koruyucu-katki-maddesi-icermez Meyve suları satış noktalarında uzun süre bozulmadan nasıl kalabiliyor? Peki, satın alınan meyve suyu kapağı açıldıktan sonra neden küfleniyor?

CEM YILMAZ MFÖ’YE DÖRDÜNCÜ OLDU

cem-yilmaz-mfoye-dorduncu-oldu Türk müziğin efsane grubu MFÖ, önceki gece Kerki ve Solfej’in düzenlediği açık hava konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı.

KUŞADASI SERTAB’A DOYAMADI, KONSER YİRMİ DAKİKA UZADI

kusadasi-sertaba-doyamadi-konser-yirmi-dakika-uzadi Pop müziğin güçlü seslerinden Sertab Erener, Kerki ve Solfej işbirliği ile düzenlenen yaz konserleri kapsamında Kuşadası Amfi Tiyatro’da muhteşem bir konsere imza attı.

ENBE VE BEYAZ’DAN BAYRAMDA MÜZİK ŞÖLENİ

enbe-ve-beyazdan-bayramda-muzik-soleni Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası ile ünlü komedyen Beyazıt Öztürk Elexus Hotel’de beraber hazırladıkları müzikal şov ile müzik severlerden büyük alkış aldı.

55. Uluslararası Antalya Film Festivali'nin sanatsal afişi Ahmet Güneştekin'den

55-uluslararasi-antalya-film-festivalinin--sanatsal-afisi-ahmet-gunestekinden TÜRKİYE’nin ilk ve en köklü film festivali ‘Uluslararası Antalya Film Festivali’nde bu yıldan başlayarak iki afiş kullanılacak.

SILA ''DUALARINIZLA DAHA İYİ OLACAĞIM.''

sila-dualarinizla-daha-iyi-olacagim Ünlü sanatçı Sıla,açık hava yaz konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı

CANDAN ERÇETİN'DEN ANILARI TAZELEYEN KONSER

candan-ercetinden-anilari-tazeleyen-konser Candan Erçetin, dillere dolanan şarkıları ile de kendisini dinlemeye gelen misafirlerine tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti.

Depreme dayanıksız binaların dönüşümü hız kazanacak

depreme-dayaniksiz-binalarin-donusumu-hiz-kazanacak GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin: “İmar barışı ile depreme dayanıksız binaların dönüşümü hız kazanacak”

Depreme karşı güvenli binalar için su yalıtımı şart

depreme-karsi-guvenli-binalar-icin-su-yalitimi-sart Deprem gerçeği ve yalıtım konusunda kamuoyunu bilinçlendirmek için faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren İZODER’in Yönetim Kurulu Başkanı Levent Pelesen, halen depreme hazırlıklı olmayan

TÜRKİYE’DEKİ EVLERDE ORTALAMA 179 KİTAP BULUNUYOR

turkiyedeki-evlerde-ortalama-179-kitap-bulunuyor Kitap sayılarını konu alan son veriler incelendiğinde, Türkiye’de en üst sosyoekonomik dilimde yer alan hanelerde ortalama 179 kitabın yer aldığı belirlendi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ