Projektörde “Dayanıklılık Sözü”

projektorde--dayaniklilik-sozu-

Ürünlerinin teknolojisi, kullanım kolaylığı ve tasarımlarıyla dikkat çeken teknoloji devi Acer, Projeksiyon serileriyle de sektörde iddialı.
26 Ağustos 2019 Pazartesi 23:49

 Ürünlerinin teknolojisi, kullanım kolaylığı ve tasarımlarıyla dikkat çeken teknoloji devi Acer, Projeksiyon serileriyle de sektörde iddialı. PMA’nın yaptığı ve her çeyrekte güncellenen raporuna göre Acer, Türkiye’de Projektör ürün grubunda 2019’un ilk çeyreğine göre %30 büyüyerek, ikinci çeyrekte %15,6 Pazar payı ile birinci sırada yer aldı. 


Ürünlerinin kalitesine güvenen şirket, 31 Aralık 2019'ya kadar sürecek “Acer Dayanıklılık Sözü” kampanyası kapsamında P1, P5 ve P6 serisi projeksiyonlarında ilk bir yıl içinde üründe bir donanım arızası oluşması ve garanti kapsamında onarılması halinde, ürün için ödenen bedelin %100'ünün (KDV hariç) geri ödenmesi talebinde bulunma hakkı veriyor. Bunun için kampanya kapsamındaki ürününün alındıktan 30 gün içinde kaydının yapılması ve bir yıl içinde arıza oluşması durumunda arızayı bildirmek için müşteri iletişim merkezinin aranması ve geri ödeme talebinin işleme alınması için de ilgili web sitesindeki kısa formun doldurulması yeterli oluyor. Detaylı bilgi için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Saat sınırı olmadan 2 yıl lamba garantisi
Projektörlerinin performansı ve tasarımı ile sektörde fark yaratarak Türkiye’de Pazar lideri olan Acer, sunduğu çözünürlük, renk kalitesi, parlaklık ve uzun lamba ömürleriyle de dikkat çekiyor. Acer Projektörler, saat sınırı olmadan 2 yıl lamba garantisi ile geliyor. Taşınabilir, monte edilebilen ve sadece bilgisayardan değil, telefon ya da USB gibi cihazlardan da görüntü aktarmaya imkan veren, farklı kullanım amaçlarına uygun olarak geliştirilen birçok seri ve modelle Acer Projektörler, okulda, evde ya da iş yerlerinde değişen kullanıcı beklentilerini tam olarak karşılıyor. 
 

Haber okunma sayısı: 1135

Haberin etiketleri:

projektör, dayanıklılık sözü, acer,
sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ