Kurumsal Haberler

Gıdanın Geleceği, Sürdürülebilir Gıda ile Mümkün

gidanin-gelecegi-surdurulebilir-gida-ile-mumkun Sürdürülebilir Gıda Zirvesi, ‘Gıda Sektöründe Değişim’ ana teması ile başladı. Sürdürülebilirlik Akademisi ve TÜGİS tarafından düzenlenen zirve, T.C. Tarım Orman Bakanlığı ve BM Gıda ve

İzinsiz Aramaları, E-postaları ve Mesajları Nereye Şikayet Edebilirsiniz?

izinsiz-aramalari-e-postalari-ve-mesajlari-nereye-sikayet-edebilirsiniz Siz de cep telefonlarınızdan sizin bilginiz ve izniniz dahilinde olmadan, markalar tarafından aranıyor veya mesaj alıyor musunuz?

P&G’nin Avrupa stratejisi Türkiye’de kararlaştırıldı

pgnin-avrupa-stratejisi-turkiyede-kararlastirildi Procter and Gamble (P&G) Avrupa Yönetim Kurulu, 2019 – 2020 mali yılının marka stratejisini kararlaştırmak ve gelecek yıl planlamak için İstanbul’da bir araya geldi.

ŞİRKETLERİN İŞ SÜREKLİLİĞİNİ AKSATAN 5 KÖR NOKTA

sirketlerin-is-surekliligini-aksatan-5-kor-nokta Forbes 2019 raporuna göre, şirketlerin iş sürekliliğini en çok engelleyen tehditler arasında doğal afetler, veri sahtekarlığı ve hırsızlığı ile siber saldırılar başı çekiyor.

KULLANICILARI TUZAĞA DÜŞÜREN 5 E-POSTA TRENDİ

kullanicilari-tuzaga-dusuren-5-e-posta-trendi Siber saldırganlar, spam, kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı saldırıları için çok büyük çaba ve zahmete girmeyi tercih etmiyor.

Eylül Ayı Siyaset Gündeminde En Çok “Güvenli Bölge” Konuşuldu

eylul-ayi-siyaset-gundeminde-en-cok-guvenli-bolge-konusuldu Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından hazırlanan raporda, Eylül ayının siyaset gündemi belirlendi. Yapılan araştırmaya göre, geçtiğimiz ay medyada en çok güvenli bölge haberleri yer aldı.

Uçak bileti satışında yapay zekâ devrede!

ucak-bileti-satisinda-yapay-zek-devrede Yapay zekâ, büyük veri, makine öğrenimi, VR, sohbet araçları, robotlar ve daha birçoğu. Bunların hepsini düşününce, gelecekteki yaşam şeklimizin şu ankinden çok farklı olacağını söylemek artık az

TELEVİZYON İZLEME SÜRESİ HER GEÇEN YIL AZALIYOR

televizyon-izleme-suresi-her-gecen-yil-azaliyor Kitle iletişim araçları içerisinde 1930’lu yıllardan itibaren popülerliğini koruyan ancak son yıllarda tahtı sosyal medya tarafından sallanan televizyonların, izlenme süreleri her geçen yıl azalıyor.

Öğrencilerin Hayatını Kolaylaştıran 10 Uygulama

ogrencilerin-hayatini-kolaylastiran--10-uygulama Gündelik hayatın vazgeçilmezi olan akıllı telefon ve tabletler, pek çok alandaki ihti-yaca çözüm sunuyor.

Tarım ve Hayvancılık Sektörlerinin Kıtalararası Buluşması Başlıyor

tarim-ve-hayvancilik-sektorlerinin-kitalararasi-bulusmasi-basliyor BURTARIM 2019 ve Bursa 12. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarları kapılarını açıyor.

Okul alışverişinin %57’si mobil cihazdan yapıldı

okul-alisverisinin-57si-mobil--cihazdan-yapildi iyzico, okula dönüş döneminde kullanıcı davranışlarını ortaya koyan istatistikleri yayımladı. Tüketici davranışlarıyla ilgili önemli bilgiler içeren bu istatistikler, online satış yapanları da

Pamuk Şekeri Yapan Japon Robot

pamuk-sekeri-yapan-japon-robot-- İleri otomasyon teknolojileriyle sanayiye yüksek katma değer sağlayan Mitsubishi Electric, endüstriyel robotların Türkiye’deki en büyük buluşmalarından 5. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ne

Ford, Dünya Köpek Günü’nü pop-up mobil köpek bakım salonuyla kutluyor

ford-dunya-kopek-gununu-pop-up-mobil-kopek-bakim-salonuyla-kutluyor Sevimli köpekler, yeni Ford Puma’nın yenilikçi ve esnek MegaBox alçak yük bölmesi ve elbette biraz emekle şımartıcı bir bakım seansının keyfini çıkardı.

Projektörde “Dayanıklılık Sözü”

projektorde--dayaniklilik-sozu- Ürünlerinin teknolojisi, kullanım kolaylığı ve tasarımlarıyla dikkat çeken teknoloji devi Acer, Projeksiyon serileriyle de sektörde iddialı.

TÜKETİCİ MAFYASINDAN HUKUKSAL HAKLARINIZLA KORUNUN

tuketici-mafyasindan-hukuksal-haklarinizla-korunun Avukat Elvan Kılıç, Kişisel Verilerin Korunması mevzuatına nasıl aykırılık teşkil ettiğini anlattı…

Depreme dayanıklı konutlar daha çok tercih ediliyor

depreme-dayanikli-konutlar-daha-cok-tercih-ediliyor Emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturan Hürriyet Emlak ve Türkiye’deki konut projelerini bir araya toplayan Hürriyet Emlak Projeland tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilen anket

Engelli hayvanları hayata bağlayan Vestel’e İngiltere’den ödül geldi

engelli-hayvanlari-hayata-baglayan-vestele-ingiltereden-odul-geldi Vestel Beyaz Eşya, sürdürülebilirlik vizyonu çerçevesinde engelli hayvanları hayata döndüren yürüteç projesiyle Birleşik Krallık’ın en prestijli sosyal sorumluluk ödülüne layık görüldü.

Hasanoba RES rüzgârdan elektrik üretimine başladı

hasanoba-res-ruzgrdan-elektrik-uretimine-basladi Yatırımlarını hızla sürdüren Akfen Yenilenebilir Enerji’nin Çanakkale’deki üçüncü projesi Hasanoba RES rüzgârdan elektrik üretimine başladı.

FAWORİ, YENİ ENDÜSTRİYEL BOYASINI PAZARA SUNDU

fawori-yeni-endustriyel-boyasini-pazara-sundu Geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanallarıyla Türk boya sektörünün en önemli markalarından Fawori, yeni Endüstriyel Boyası’yla çözümler üretmeye devam ediyor.

Y.Mimar Nail Egemen Yerce: “Yeni nesil stant tasarımları ziyaretçilere farklı deneyimler yaşatıyor...”

ymimar-nail-egemen-yerce--yeni-nesil-stant-tasarimlari-ziyaretcilere-farkli-deneyimler-yasatiyor Yerce Mimarlık Kurucusu Y. Mimar Nail Egemen Yerce, dijital dünyanın gerekleriyle değişen yeni fuarcılık anlayışını, stant tasarımlarındaki değişimi ve uluslararası fuarlarda gözlemledikleri yeni

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ