Kurumsal Haberler

Depreme dayanıksız binaların dönüşümü hız kazanacak

depreme-dayaniksiz-binalarin-donusumu-hiz-kazanacak GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin: “İmar barışı ile depreme dayanıksız binaların dönüşümü hız kazanacak”

Depreme karşı güvenli binalar için su yalıtımı şart

depreme-karsi-guvenli-binalar-icin-su-yalitimi-sart Deprem gerçeği ve yalıtım konusunda kamuoyunu bilinçlendirmek için faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren İZODER’in Yönetim Kurulu Başkanı Levent Pelesen, halen depreme hazırlıklı olmayan

TÜRKİYE’DEKİ EVLERDE ORTALAMA 179 KİTAP BULUNUYOR

turkiyedeki-evlerde-ortalama-179-kitap-bulunuyor Kitap sayılarını konu alan son veriler incelendiğinde, Türkiye’de en üst sosyoekonomik dilimde yer alan hanelerde ortalama 179 kitabın yer aldığı belirlendi.

Yeni sezonda TV reklam yatırımları artacak!

yeni-sezonda-tv-reklam-yatirimlari-artacak Union İstanbul Ajans Başkanı Mehmet Erkmen;Yeni sezonda TV reklam yatırımları artacak!

OTİZM DOSTU FİLM FESTİVALİ

otizm-dostu-film-festivali 6. Engelsiz Filmler Festivali, Seyircilerini “Otizm Dostu Gösterim”lerine Davet Ediyor.

Dondurulmuş “Kuru Fasulye” ve “Nohut” tüketicilerinin beğenisine sunuluyor

dondurulmus-kuru-fasulye-ve-nohut-tuketicilerinin-begenisine-sunuluyor Türkiye’nin lider dondurulmuş gıda markası SuperFresh, her an kullanıma hazır, önceden haşlanmış ve dondurulmuş “Kuru Fasulye” ve “Nohut”u tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

HER KURBAN LÖSEMİLİ VE KANSERLİ ÇOCUKLARA CAN!

her-kurban-losemili-ve-kanserli-cocuklara-can Doktor: Çocuğunuzun iyileşebilmesi için bol bol et yemesi gerek Anne: İyi ama biz asgari ücretle geçiniyoruz. Nasıl et alacağız?

KURBAN BAĞIŞLARINIZ CEREBRAL PALSY’Lİ ÇOCUKLARA HAYAT VEREBİLİR

kurban-bagislariniz--cerebral-palsyli-cocuklara-hayat-verebilir Bayramlar; paylaşmanın, sevincin ve mutluluğun en önemli zamanlarından biridir. Cerebral Palsy’li çocukların eğitim ve tedavilerine destek olan Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Kurban Bayramı’nda herkesi

YAPAY ZEKA PAZARLAMA UZMANLARINA YENİ ROLLER YÜKLÜYOR

yapay-zeka-pazarlama-uzmanlarina-yeni-roller-yukluyor Yapay zeka alanındaki yenilikler tüketiciyi ve iş hayatını farklı yönlerde etkiliyor. Yapay zeka, pazarlama alanında da yeni ufuklar açıyor.

Hesaplı Bir Tatil İçin 10 İpucu!

hesapli-bir-tatil-icin-10-ipucu Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte yılın yorgunluğunu atmak isteyenler tatil planlarını yapmaya başladı.

GTÜ İş Güvenliği Vekil Eğitimleri Verecek

gtu-is-guvenligi-vekil-egitimleri-verecek Gebze Teknik Üniversitesi ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı arasında 12 Temmuz 2018 tarihinde ‘İşyerlerinde İşveren veya İşveren Vekili Tarafından Yürütülecek İş Sağlığı ve Güvenliği

Alişan Ressam Oldu

alisan-ressam-oldu Mayıs ayında dünya evine giren Alişan ve Buse Varol çifti reklam filmi çekimleri için kamera karşısına geçti.

Gülle: “Elimizdeki fonları Eximbank’a kullandırmaya hazırız”

gulle-elimizdeki-fonlari-eximbanka-kullandirmaya-haziriz TİM Başkanı İsmail Gülle, dövizdeki spekülatif hareketlerin ihracatçıları olumsuz etkilememesi adına, TİM ve ihracatçı birliklerinin elindeki kaynaklarını harekete geçirme kararı aldıklarını söyledi

AYGAZ’DAN BİR YILDA 700 KONUTLUK ENERJİ TASARRUFU

aygazdan-bir-yilda--700-konutluk-enerji-tasarrufu Türkiye’yi temiz enerji LPG ile tanıştıran Aygaz, sanayi ve ekonominin yanı sıra doğaya da destek olmaya devam ediyor.

MÜSİAD’dan 18 Dilde Devletimizin Yanındayız Mesajı

musiaddan-18-dilde-devletimizin-yanindayiz-mesaji Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ABD tarafından doğrudan ülke ekonomisini hedef alan yaptırımlara karşı, tüm dünyaya 11dilde devletimizin yanındayız mesajı verdi

TÜMSİAD'ın Basın Açıklaması

tumsiadin-basin-aciklamasi TÜMSİAD Basın Açıklamasında "ABD Ekonomik Müdahalelerle Bizleri Sindirmeye Çalışıyor"

TÜRKİYE’NİN YÜZDE 83,8’İ EVDEN İNTERNETE ERİŞEBİLİYOR

turkiyenin-yuzde-838i-evden-internete-erisebiliyor 2018 yılı Nisan ayı itibarıyla Türkiye’nin evden internete erişim oranı yüzde 83,8 olarak belirlenirken, geçen yıla göre bu oranın yüzde 3,1 arttığı saptandı.

İyimser Abla, kadın kooperatifleri ve kurumsal şirketler arasında köprü kuruyor

iyimser-abla-kadin-kooperatifleri-ve-kurumsal-sirketler-arasinda-kopru-kuruyor İyimser Abla, Türkiye’nin her yerinden kadın kooperatiflerinin ürünlerini 40’tan fazla kurumsal firma ile buluşturdu.

ÜNİVERSİTE ADAYLARINA YÖK’TEN MÜJDE!

universite-adaylarina-yokten-mujde Üniversite sınavına giren öğrenciler ve aileler için en stresli dönem olan tercih süreci, sonuçların açıklandığı 31 Temmuz 2018 tarihinden itibaren başlamış oldu.

AĞUSTOS AYI GÖKÇEADA ZAMANIDIR

agustos-ayi-gokceada-zamanidir Dört yanı huzur dolu bir yer, Gökçeada. Yaz sezonunda tüm tatil bölgelerinin hınca hınç dolu olmasına karşın Gökçeada'da o çılgın kalabalıktan eser yoktur.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ