KURBAN BAYRAMI HABERLERİ

DÜŞLER DÜNYASI VE KARDEŞLİK YÖRÜK TÜRKMEN DERNEĞİ’NCE BOĞAZ TURLU BAYRAMLAŞMA!..

dusler-dunyasi-ve-kardeslik-yoruk-turkmen-dernegince--bogaz-turlu-bayramlasma Kurban Bayramının 2. günü Düşler Dünyası Kültür Sanat Topluluğu ve Kardeşlik Kültür Dayanışma Yörük Türkmen Derneği İstanbul Boğazı’nda mavi sularda gerçekleşen bayramlaşma bir araya geldi.

Sarıgazi Cem Evi Başkanı Erdal Sağır, Kurban Bayramı’nı bir mesajla kutladı

sarigazi-cem-evi-baskani-erdal-sagir-kurban-bayramini-bir-mesajla-kutladi Sarıgazi Cem Evi Başkanı Erdal Sağır, Kurban Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

KARTEPE´DE COŞKULU KENT BAYRAMLAŞMASI

kartepede-coskulu-kent-bayramlasmasi Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen Kent Bayramlaşması büyük bir katılımla gerçekleşti.

Tekirdağ Protokolü ve Vatandaşlar Bayramlaştı

tekirdag-protokolu-ve-vatandaslar-bayramlasti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katılarak Tekirdağ protokolü ve vatandaşlarla bayramlaştı.

BEYLİKDÜZÜ BAYRAMLAŞTI

beylikduzu-bayramlasti Beylikdüzü Kaymakamlığı’nın Beylikdüzü Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği Resmi Bayramlaşma Töreni, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Beylikdüzü Öğretmenevi’nde gerçekleşti.

Hüseyin Aydoğdu’nun Kurban Bayramı Mesajı

huseyin-aydogdunun-kurban-bayrami-mesaji Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun Kurban Bayramı Mesajı

Yusuf Sağlam’ın Kurban Bayramı mesajı

yusuf-saglamin-kurban-bayrami-mesaji Yusuf Sağlam ve oğlu Emre Sağlam, Kurban Bayramı’nı kutlama mesajı yayınladılar.

CHP Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı Yıldız Ulucan’ın Kurban Bayramı mesajı

chp-sancaktepe-kadin-kollari-baskani-yildiz-ulucanin-kurban-bayrami-mesaji CHP Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı Yıldız Ulucan’ın Kurban Bayramı mesajı

BAŞKAN SEZER: “BİRLİKTE ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

baskan-sezer-birlikte-onemli-islere-imza-atacagiz Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, belediye çalışanları ile bir araya gelerek Kurban Bayramlarını tebrik etti.

Başkan Büyükakın Kurban Bayramı’nı Kutladı

baskan-buyukakin-kurban-bayramini-kutladi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak hemşehrilerinin ve İslâm âleminin bayramını kutladı

AYVALIK BELEDİYESİ'NDE BAYRAMLAŞMA

ayvalik-belediyesinde-bayramlasma- Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları daire amirleri ve çalışanları Kurban Bayramı’nı kutlamak üzere Orhan Peker Sanat Galerisi’nde buluştu.

BAŞKAN HASAN ARSLAN, KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADI

baskan-hasan-arslan-kurban-bayramini-kutladi Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, bir mesaj yayınlayarak vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı.

BAŞKAN GÜRKAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

baskan-gurkandan-kurban-bayrami-mesaji Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan tüm Türk Milleti’nin Kurban Bayramını kutlayarak, “Bayramlar barıştır, berekettir, huzurdur, kardeşliktir, paylaşmaktır” dedi.

Başkan Kadir Albayrak, Kurban Bayramı Kutlu Olsun

baskan-kadir-albayrak-kurban-bayrami-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kurban Bayramını bir mesajla kutladı.

Başkan Helvacıoğlu, Kurban Bayramını Kutladı.

baskan-helvacioglu-kurban-bayramini-kutladi Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu , Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN KOCAMAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

baskan-kocamandan-kurban-bayrami-mesaji Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Mete Şabahat’ın Kurban Bayramı mesajı

mete-sabahatin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe ilçesinde konut alım ve satış konusunda çalışan IMP Gayrimenkul’ un ortaklarından olan Marka Konut Uzmanı Mete Şabahat, Kurban Bayramı mesajı yayınladı

İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk’ün Kurban Bayramı mesajı

iyi-parti-sancaktepe-ilce-baskani-sezgin-ozturkun-kurban-bayrami-mesaji İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk’ün Kurban Bayramı mesajı

Mustafa Yıldıko’nun Kurban Bayramı mesajı

mustafa-yildikonun-kurban-bayrami-mesaji Türk Kızılay Sancaktepe Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Yıldıko Kurban Bayramı nedeniyle tebrik mesajı yayımladı.

Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Hasan Bayrak’ın Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-belediye-chp-meclis-uyesi-hasan-bayrakin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Hasan Bayrak’ın Kurban Bayramı mesajı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ