KAYMAKAM ADNAN ÇAKIROĞLU HABERLERİ

Bosnalı Öğretmenler Sancaktepe 'de misafir oldu

bosnali-ogretmenler-sancaktepe-de--misafir-oldu Bosnalı 45 öğretmen ve eşleriyle birlikte Sancaktepe'de kahvaltı programına katıldı.

Kırkpınar Şampiyonları Kaymakam Çakıroğlu'nu ziyaret etti

kirkpinar-sampiyonlari-kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti 657. Tarihi Kırkpınar yağlı güreşlerinde Altın Madalya kazanan Batuhan Kucur ve Cengizhan Ramazan Doğan, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nu ziyaret etti.

Sancaktepe’de Şehitlerin Kabirleri ziyaret edildi dualar okundu

sancaktepede-sehitlerin-kabirleri-ziyaret-edildi-dualar-okundu 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinleri Kapsamında Sancaktepe bulunan Şehitlerin kabirleri ziyaret edildi.

Sancaktepe’de 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri onuruna yemek verildi

sancaktepede-15-temmuz-sehitleri-ve-gazileri-onuruna-yemek-verildi- Sancaktepe Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Sancaktepe ilçesinde bulunan şehit ailelerine ve gaziler onuruna yemek verdi.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-15-temmuz-sehitlerini-anma-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de Açık Kapı Bürosu hizmete açıldı

sancaktepede-acik-kapi-burosu-hizmete-acildi Geçtiğimiz günlerde Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu tarafından son incelemeleri yapılan “Açık Kapı Milletin Kapısı” Sancaktepe Bürosu hizmete açıldı.

Sancaktepe'de Haziran ayı muhtarlar toplantısı yapıldı

sancaktepede-haziran-ayi-muhtarlar-toplantisi-yapildi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, muhtarlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, Açık Kapı Bürosunda incelemelerde bulundu

sancaktepe-kaymakami-cakiroglu-acik-kapi-burosunda-incelemelerde-bulundu Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Açık Kapı Bürosunda incelemelerde bulundu

Sancaktepe’de 738 kursiyere düzenlenen törenle belgeleri verildi

sancaktepede-738-kursiyere-duzenlenen-torenle-belgeleri-verildi Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi’nin düzenlediği okuma yazma kursunu bitirenlere belgelerini verdi.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Ramazan Bayramı Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Ramazan Bayramını bir mesajla kutladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan ÇAKIROĞLU’nun Kadir Gecesi Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-kadir-gecesi-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de eğitim öğrenim gören 77000 öğrenci tatile çıktı

sancaktepede-egitim-ogrenim-goren-77000-ogrenci-tatile-cikti Sancaktepe'de 2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılsonu karne dağıtım töreni Samandıra Ortaokulu'nda düzenlendi.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu, İnönü Mahalle Muhtarı Hasan Nacar’ı ziyaret etti

kaymakam-adnan-cakiroglu-inonu-mahalle-muhtari-hasan-nacari-ziyaret-etti Kaymakam Adnan Çakıroğlu, İnönü Mahalle Muhtarı Hasan Nacar’ı ziyaret etti

Sancaktepeli Minik Kalemler Kaymakam Çakıroğlu'nu ziyaret etti

sancaktepeli-minik-kalemler--kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti Sancaktepeli Minik Kalemler Kaymakam Adnan Çakıroğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette yazdıkları kitabı hediye ettiler.

Avrupa Güreş Şampiyonu, Kaymakam Çakıroğlu'nu ziyaret etti

avrupa-gures-sampiyonu-kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti 14-16 Mayıs tarihleri arasında Makedonya’da yapılan Avrupa yıldızlar serbest güreş şampiyonasında 51 kiloda Altın Madalya kazanarak; ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Adem Burak UZUN, Kaymakam Adnan

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

-kaymakam-adnan-cakiroglunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun Ramazan ayı mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-ramazan-ayi-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu yayınladığı mesajda "Ramazan ayına kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Anneler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-anneler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Anneler Günü'nü bir mesajla kutladı.

Sancaktepe'de Teknik Eğitim Fuarı ve Kariyer Günleri düzenlendi

sancaktepede-teknik-egitim-fuari-ve-kariyer-gunleri-duzenlendi Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Teknik Eğitim Fuarı ve Kariyer Günleri düzenlendi.

Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Kaymakam Çakıroğlu'nu ziyaret etti

sancaktepe-halk-egitim-merkezi-kursiyerleri-kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nu ziyaret etti

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ