KAYMAKAM ADNAN ÇAKIROĞLU HABERLERİ

Avrupa Güreş Şampiyonu, Kaymakam Çakıroğlu'nu ziyaret etti

avrupa-gures-sampiyonu-kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti 14-16 Mayıs tarihleri arasında Makedonya’da yapılan Avrupa yıldızlar serbest güreş şampiyonasında 51 kiloda Altın Madalya kazanarak; ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Adem Burak UZUN, Kaymakam Adnan

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

-kaymakam-adnan-cakiroglunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nun Ramazan ayı mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-ramazan-ayi-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu yayınladığı mesajda "Ramazan ayına kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Anneler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-anneler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Anneler Günü'nü bir mesajla kutladı.

Sancaktepe'de Teknik Eğitim Fuarı ve Kariyer Günleri düzenlendi

sancaktepede-teknik-egitim-fuari-ve-kariyer-gunleri-duzenlendi Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Teknik Eğitim Fuarı ve Kariyer Günleri düzenlendi.

Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Kaymakam Çakıroğlu'nu ziyaret etti

sancaktepe-halk-egitim-merkezi-kursiyerleri-kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nu ziyaret etti

Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenleri

sancaktepede-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-torenleri Sancaktepe İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ziyaretleri

sancaktepede-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-ziyaretleri- Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle öğrenciler ve okul müdürleri ziyaretlerde bulundular.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar, Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nu ziyaret etti

istanbul-anadolu-cumhuriyet-bassavcisi-ismail-ucar-kaymakam-adnan-cakiroglunu-ziyaret-etti İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail UÇAR, Kaymakamımız Adnan ÇAKIROĞLU’nu Ziyaret Etti

Sancaktepe’de Farkındalık Eğitimine katılanlara belgeleri verildi

sancaktepede-farkindalik-egitimine-katilanlara-belgeleri-verildi Kaymakam Adnan Çakıroğlu, son yıllarda özellikle artan madde bağımlılığına karşı topyekün mücadelede ilçedeki tüm kamu kurum ve kuruluşları da üzerine düşeni yapmaya devam ettiğini söyledi.

El Bab şehidi Selim Topal’ın adı er meydanında yaşatılacak

el-bab-sehidi-selim-topalin-adi-er-meydaninda-yasatilacak Fırat Kalkanı Harekatı sırasında El Bab Bölgesinde yürütülen operasyonda şehit düşen Şehit Selim Topal’ın adı İstanbul Sancaktepe'de yapılacak olan er meydanında yaşatılacak.

Sancaktepe İlçesinde Halk Oyunları Şenliği düzenlendi

sancaktepe-ilcesinde-halk-oyunlari-senligi-duzenlendi Sancaktepe Kaymakamlığı himayesinde, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi’nin düzenlediği Sancaktepe Halk Oyunları Şenliği, Sarıgazi Kültür

Kaymakam Adnan Çakıroğlu, Okuma Yazma Seferberliği Kursunu ziyaret etti

kaymakam-adnan-cakiroglu-okuma-yazma-seferberligi-kursunu-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşi Emine ERDOĞAN'ın başlattığı okuma yazma seferberliği kapsamında Sancaktepe Halk Eğitim Merkezinde açılan kursu ziyaret

Sancaktepe Kaymakamlık Kros Yarışmaları Yapıldı

sancaktepe-kaymakamlik-kros-yarismalari-yapildi Sancaktepe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen okullar arası Kaymakamlık kros yarışmaları yapıldı.

Sancaktepe’de Rizeliler, Gülümseten Düşler Eğitimden Geçer dedi

sancaktepede-rizeliler-gulumseten-dusler-egitimden-gecer-dedi Sancaktepe ilçesinde Rizeliler sivil toplum kuruluşu olarak takdir toplayan bir proje ile gönüllere dokunuyor.

Sancaktepe’de Rizeliler, Gülümseten Düşler Eğitimden Geçer dedi

sancaktepede-rizeliler-gulumseten-dusler-egitimden-gecer-dedi Sancaktepe ilçesinde Rizeliler sivil toplum kuruluşu olarak takdir toplayan bir proje ile gönüllere dokunuyor.

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Acil Servisi hizmete açıldı

sehit-prof-dr-ilhan-varank-sancaktepe-egitim-ve-arastirma-hastanesi-cocuk-acil-servisi-hizmete-acildi Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Acil Servisi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Sancaktepe Şanlıurfa’dan Gelen 260 Öğrenciyi Ağırladı

sancaktepe-sanliurfadan-gelen-260-ogrenciyi-agirladi Sancaktepe “Biz Anadoluyuz Projesi” Kapsamında Şanlıurfa’dan Gelen 260 Öğrenciyi Ağırladı

Sancaktepe Bağımlılık Danışma Birimi Safa Mahallesi Veli Eğitimi Toplantısı Yapıldı

sancaktepe-bagimlilik-danisma-birimi-safa-mahallesi-veli-egitimi-toplantisi-yapildi Sancaktepe Bağımlılık Danışma Birimi Safa Mahallesi Veli Eğitimi Toplantısı Yapıldı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ