KAYA ÇARDAK HABERLERİ

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’ndan Siyasi Partilere ziyaret

sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformundan-siyasi-partilere-ziyaret Kurulduğu günden beri ses getirmeye başlayan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu her geçen gün gücüne güç katıyor.

Halil Bakan, Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformunda

halil-bakan-sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformunda Tokat İli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Halil Bakan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’nun etkinliklerinde yer alacağını söyledi.

Sancaktepe İlçesinde Tokatlılar, birlik ve beraberlik rüzgarı estirmeye hazırlanıyor

sancaktepe-ilcesinde-tokatlilar-birlik-ve-beraberlik-ruzgari-estirmeye-hazirlaniyor Sancaktepe İlçesinde Tokatlılar, birlik ve beraberlik rüzgarı estirmeye hazırlanıyor

Kaya Çardak’ın Kurban Bayramı mesajı

kaya-cardakin-kurban-bayrami-mesaji Mali Müşavir & Bağımsız Denetçi Kaya Çardak, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kaya Çardak’ın Ramazan Ayı Mesajı

kaya-cardakin-ramazan-ayi-mesaji- Sancaktepe İlçesinin sevilen isimlerinden Kaya Çardak,Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de İşkur teşvikleri anlatıldı

sancaktepede-iskur-tesvikleri-anlatildi Milli Seferberliğe destek olalım konulu ve İŞKUR teşviklerinin anlatıldığı toplantı Sancaktepe Külliye tesislerinde gerçekleşti.

Kaya Çardak’ın Kurban Bayramı mesajı

kaya-cardakin-kurban-bayrami-mesaji Mali Müşavir Kaya Çardak, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Çardak, mesajında Bayram paylaşmaktır dedi.

Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan saldırıyı Sancaktepe'de mesajlarıyla kınadılar

kilicdaroglunun-konvoyuna-yapilan-saldiriyi-sancaktepede-mesajlariyla-kinadilar Sancaktepe ilçesinde siyasi parti ilçe başkanları,meclis üyeleri,dernek başkanları,muhtarlar ve bir çok vatandaş CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan saldırı kınadı.

Kaya Çardak, Terör saldırısını kınıyor ve lanetliyorum

kaya-cardak-teror-saldirisini-kiniyor-ve-lanetliyorum Kaya Çardak Ankara’da yaşanan terörü sosyal medya hesabından kınadı

Kaya Çardak’ın Kurban Bayramı mesajı

kaya-cardakin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe ilçesinin sevilen isimlerinden olan Mali Müşavir Kaya Çardak, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Sancaktepe’de Tokatlılar Rüzgarı Dostluk için esiyor

sancaktepede-tokatlilar-ruzgari-dostluk-icin-esiyor Sancaktepe’de Tokat Dostluk Grubu düzenlediği kahvaltıda sevgi ve saygı dolu konuşmaların yanı sıra içinde sevda olan şiirleri ile bir Pazar sabahı rüzgar gibi esti.

Sancaktepe’nin sevilen ismi Kaya Çardak, Milletvekili Aday Adayı oldu

sancaktepenin-sevilen-ismi-kaya-cardak-milletvekili-aday-adayi-oldu Sancaktepe ilçesinden de Tokatlıların sevdiği bir isim olan Kaya Çardak, AK Parti’den 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu.

Sancaktepe Kaymakamı Özcan’a Tokat Dostluk Grubundan ziyaret

sancaktepe-kaymakami-ozcana-tokat-dostluk-grubundan-ziyaret- Sancaktepe Kaymakamı Özcan’a Tokat Dostluk Grubundan ziyaret

Sancaktepe'de Tokatlı Dostlar kahvaltıda bir araya geldi

sancaktepede-tokatli-dostlar-kahvaltida-bir-araya-geldi Sancaktepe’de yaşayan Tokatlıların oluşturduğu grubun toplantısı çok samimi bir havada geçti. Katılımcılar, hem hasret giderdi hem de ülke gündemini konuştu.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ