KARTEPE HABERLERİ

BAŞKAN KOCAMAN’DAN 10 KASIM MESAJI

baskan-kocamandan-10-kasim-mesaji Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81’nci yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

‘’Kentleşme ve Mutlu Şehirler’’ Zirve’de konuşulacak

kentlesme-ve-mutlu-sehirler-zirvede-konusulacak 25-27 Ekim’de düzenlenecek Kartepe Zirvesi 2019’un ana teması yaşadığımız şehirlerin çağında “Kentleşme ve Mutlu Şehir” olarak belirlendi

KOCAMAN’DAN ÇERKES KÜLTÜR DERNEĞİNE ZİYARET

kocamandan-cerkes-kultur-dernegine-ziyaret- Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ketenciler Çerkes Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

KARTEPE´DE COŞKULU KENT BAYRAMLAŞMASI

kartepede-coskulu-kent-bayramlasmasi Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen Kent Bayramlaşması büyük bir katılımla gerçekleşti.

BAŞKAN KOCAMAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

baskan-kocamandan-kurban-bayrami-mesaji Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

KARTEPE’DE EŞME SAHİL DÜZENLEMESİ YAPILIYOR

kartepede-esme-sahil-duzenlemesi-yapiliyor Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Eşme sahilinde yapılan çalışmaları inceledi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman'dan 19 Mayıs 100.Yıl kutlaması

kartepe-belediye-baskani-avmmustafa-kocamandan-19-mayis-100yil-kutlamasi Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yayınladığı mesajla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. Yıl dönümünü kutladı.

KARTEPE’DE TÜRKİYE ATV ENDURO ŞAMPİYONASI

kartepede-turkiye-atv-enduro-sampiyonasi Yarışlara Akdeniz ve Ege bölgesinden 150’ye yakın sporcu katılacak.

Başkan Hüseyin Üzülmez’den Kurban Bayramı mesajı

baskan-huseyin-uzulmezden-kurban-bayrami-mesaji Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

ÜZÜLMEZ ENGELLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

-uzulmez-engellilerin-yuzunu-guldurdu Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ilçede faaliyet gösteren rehabilitasyon merkezleri öğrencilerinin sadece özel günlerde değil, her fırsatta ve sıklıkla manevi olarak yanlarında olmaya devam

KARTEPE’DE YENİ PARKLAR

kartepede-yeni-parklar- Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapımı tamamlanan üç parkın yapımı tamamlanarak hizmete girdi.

KARTEPE’DE KİTAP OKUMA SAATİ

kartepede-kitap-okuma-saati Kartepe Belediyesi, geleceğimiz olan çocuklarımızın gelişmesi, daha donanımlı olması amacıyla kitap okuma saati düzenliyor.

KARTEPE’DE KANSER TARAMASI

kartepede-kanser-taramasi Kartepe Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Kartepeli kadınlara ücretsiz mamografi çekimleri yapılıyor.

KARTEPELİ ÇOCUKLARIN ORMANYA KEYFİ

kartepeli-cocuklarin-ormanya-keyfi Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü Yunus Emre Bilgi Evi öğrencileri ve velileri Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyüğü Ormanya’yı ziyaret ettiler. Ziyarette Kartepeli çocuklar ile aileleri keyifli

BAŞKAN ÜZÜLMEZ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

baskan-uzulmezden-ramazan-bayrami-mesaji- Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ramazan Bayramı mesajı yayınladı

KARTEPE’NİN ASIRLIK TARİHİ GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

kartepenin-asirlik-tarihi-gun-yuzune-cikiyor Kartepe’de bulunan tarihi Çuha Fabrikası Çuha Fabrika-i Hümayun restore ediliyor. Çuha Fabrika-i Hümayun’un tanıtım toplantısında konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Proje

KARTEPE’DE 2017 YILINDA 2 BİN ÇÖP KONTEYNERIN BAKIMI YAPILDI

kartepede-2017-yilinda-2-bin-cop-konteynerin-bakimi-yapildi Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde çevre temizliği ve sağlığı için arazideki çalışmalarını hız kesmeden gerçekleştiriyor.

KARTEPE’DE TEHLİKELİ BİNA YIKILDI

kartepede-tehlikeli-bina-yikildi Kartepe Nusretiye Mahallesi’nde bulunan 3 katlı bina, Emlak İstimlak Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan inceleme sonrasında çevre güvenliği açısından sakıncalı bulunması sebebiyle Fen İşleri

Doğal Yaşam Parkı Doğal Hayata Hazırlanıyor

dogal-yasam-parki--dogal-hayata-hazirlaniyor Dünyanın dört bir yanında yaşayan hayvan türleri parktaki özel alanlarına yerleştirilerek burada yaşamaları sağlanıyor

Darbelere Karşı Uluslararası Dayanışma Çağrısı

darbelere-karsi-uluslararasi-dayanisma-cagrisi Kartepe Zirvesi Düzenleme Kurulu imzasıyla, zirve web sitesinde yayınlanan; 4 başlık, 33 tespit ve öneriden oluşan deklarasyon 7 dile çevrilerek dünya kamuoyuna ulaştırılacak.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ