KARTEPE HABERLERİ

KARTEPE’DE OKULLAR SINAVA HAZIRLANDI

kartepede-okullar-sinava-hazirlandi Kartepe Belediyesi, LGS sınavına girecek olan yüzlerce öğrencinin sağlığını korumak için okulları dezenfekte ederek hazır hale getirdi.

ALO EVLAT VE YAŞ-BAK KARTEPELİLERİN HEP YANINDA

alo-evlat-ve-yas-bak-kartepelilerin-hep-yaninda Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 tedbirleri son gelişmelere uygun olarak Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde aralıksız devam ediyor.

KOCAMAN VE SAĞLIK MÜDÜRÜNDEN DURUM DEĞERLENDİRMESİ

kocaman-ve-saglik-mudurunden-durum-degerlendirmesi Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe İlçe Sağlık Müdürü Dr.Harun Arslan’ı ziyaret ederek koronavirüse karşı yapılan çalışmalar hakkında bilgi olarak, mevcut durum

Murat Şit; Bir Şiirsin Kartepe

murat-sit-bir-siirsin-kartepe Eğitimci Yazar Murat Şit; Bir Şiirsin Kartepe isimli köşe yazısını Sancaktepeses okurları için yazdı

BAŞKAN KOCAMAN’DAN 10 KASIM MESAJI

baskan-kocamandan-10-kasim-mesaji Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81’nci yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

‘’Kentleşme ve Mutlu Şehirler’’ Zirve’de konuşulacak

kentlesme-ve-mutlu-sehirler-zirvede-konusulacak 25-27 Ekim’de düzenlenecek Kartepe Zirvesi 2019’un ana teması yaşadığımız şehirlerin çağında “Kentleşme ve Mutlu Şehir” olarak belirlendi

KOCAMAN’DAN ÇERKES KÜLTÜR DERNEĞİNE ZİYARET

kocamandan-cerkes-kultur-dernegine-ziyaret- Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ketenciler Çerkes Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

KARTEPE´DE COŞKULU KENT BAYRAMLAŞMASI

kartepede-coskulu-kent-bayramlasmasi Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen Kent Bayramlaşması büyük bir katılımla gerçekleşti.

BAŞKAN KOCAMAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

baskan-kocamandan-kurban-bayrami-mesaji Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

KARTEPE’DE EŞME SAHİL DÜZENLEMESİ YAPILIYOR

kartepede-esme-sahil-duzenlemesi-yapiliyor Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Eşme sahilinde yapılan çalışmaları inceledi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman'dan 19 Mayıs 100.Yıl kutlaması

kartepe-belediye-baskani-avmmustafa-kocamandan-19-mayis-100yil-kutlamasi Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yayınladığı mesajla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 100. Yıl dönümünü kutladı.

KARTEPE’DE TÜRKİYE ATV ENDURO ŞAMPİYONASI

kartepede-turkiye-atv-enduro-sampiyonasi Yarışlara Akdeniz ve Ege bölgesinden 150’ye yakın sporcu katılacak.

Başkan Hüseyin Üzülmez’den Kurban Bayramı mesajı

baskan-huseyin-uzulmezden-kurban-bayrami-mesaji Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

ÜZÜLMEZ ENGELLİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

-uzulmez-engellilerin-yuzunu-guldurdu Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ilçede faaliyet gösteren rehabilitasyon merkezleri öğrencilerinin sadece özel günlerde değil, her fırsatta ve sıklıkla manevi olarak yanlarında olmaya devam

KARTEPE’DE YENİ PARKLAR

kartepede-yeni-parklar- Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapımı tamamlanan üç parkın yapımı tamamlanarak hizmete girdi.

KARTEPE’DE KİTAP OKUMA SAATİ

kartepede-kitap-okuma-saati Kartepe Belediyesi, geleceğimiz olan çocuklarımızın gelişmesi, daha donanımlı olması amacıyla kitap okuma saati düzenliyor.

KARTEPE’DE KANSER TARAMASI

kartepede-kanser-taramasi Kartepe Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Kartepeli kadınlara ücretsiz mamografi çekimleri yapılıyor.

KARTEPELİ ÇOCUKLARIN ORMANYA KEYFİ

kartepeli-cocuklarin-ormanya-keyfi Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü Yunus Emre Bilgi Evi öğrencileri ve velileri Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyüğü Ormanya’yı ziyaret ettiler. Ziyarette Kartepeli çocuklar ile aileleri keyifli

BAŞKAN ÜZÜLMEZ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

baskan-uzulmezden-ramazan-bayrami-mesaji- Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ramazan Bayramı mesajı yayınladı

KARTEPE’NİN ASIRLIK TARİHİ GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

kartepenin-asirlik-tarihi-gun-yuzune-cikiyor Kartepe’de bulunan tarihi Çuha Fabrikası Çuha Fabrika-i Hümayun restore ediliyor. Çuha Fabrika-i Hümayun’un tanıtım toplantısında konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Proje

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ