KIRKLARELİ HABERLERİ HABERLERİ

BAŞKAN KESİMOĞLU ‘’DÜNYAYI KURTARACAK OLAN SEVGİDİR’’

baskan-kesimoglu-dunyayi-kurtaracak-olan-sevgidir Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü ile alakalı bir açıklama yaptı.

Kesimoğlu’ndan ‘’Göktaşı’’ filmi setine ziyaret

kesimoglundan-goktasi-filmi-setine-ziyaret Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli Valisi Osman Bilgin ile birlikte çekimleri Armağan Köyü’nde yapılan ‘’Göktaşı’’ filminin setini ziyaret ettiler.

KIRKLARELİ SOKAKLARINDA ‘’CAZ’’ ESTİ

kirklareli-sokaklarinda-caz-esti Kırklareli’li caz sanatçısı Can Tutuğ’un ev sahipliği yaptığı konsere Ozan Musluoğlu ve Ferit Odman eşlik etti. Halkın büyük ilgi gösterdiği konser 17 Temmuz akşamı Sebahattin Ali Sokağı’nda

Olimpiyat Şampiyonu Yasin’den Kesimoğlu’na Ziyaret

olimpiyat-sampiyonu-yasinden-kesimogluna-ziyaret Samsun’daki İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nda 400 metrede şampiyon olan Kırklarelili Yasin Süzen’i Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu makamında misafir etti.

Poşeti Terk Et File İle Alışveriş Et

poseti-terk-et-file-ile-alisveris-et Kırklareli Belediyesi Nisan ayı meclisinde aldığı karar ile ‘’Poşet’’kullanımını yasaklamıştı.

Festivalin Teması Çocuk

festivalin-temasi-cocuk Kırklareli Belediye Başkanlığı'nın bu yıl 27'ncisini düzenlediği "Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali", Türkiye'nin sanat, siyaset ve edebiyat alanının önde gelen isimlerin

Kırklareli’nde Sevgililer Günü’ne Özel Konser

kirklarelinde-sevgililer-gunune-ozel-konser Kırklareli Belediye Başkanlığı Kültür Etkinlikleri Kapsamında, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel etkinlikler düzenlenecek.

Sokak Hayvanlarına Mama Bırakıldı

sokak-hayvanlarina-mama-birakildi Kırklareli Belediyesi soğuyan hava ile birlikte sokakta yaşayan dostları da unutmadı.

“Sakata Geldik” Güldürdü

sakata-geldik-guldurdu Erman Eranıl “Sakata Geldik” isimli tek kişilik gösterisi ile Kırklarelili izleyicilerin karşısına çıktı.

CHP Kırklareli Milletvekili Gündoğdu Atatürk'ü Özlemle Anıyoruz

chp-kirklareli-milletvekili-gundogdu-ataturku-ozlemle-aniyoruz CHP Kırklareli Milletvekili TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Vecdi Gündoğdu’nun ‘10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ Nedeniyle Yaptığı Basın Açıklaması

Kırklareli’nde “Meşk” Tiyatrosu Sahne Alacak

kirklarelinde-mesk-tiyatrosu-sahne-alacak Kırklareli Belediye Başkanlığı, Kültür-Sanat Etkinlikleri kapsamında, Tiyatro Çarşı oyuncularının sahneleyeceği “Meşk” adlı tiyatro oyununu tiyatro severler ile bir araya getirecek.

Kırklareli’nden İstanbullulara Lezzet Şöleni

kirklarelinden-istanbullulara-lezzet-soleni Kırklareli Belediye Başkanlığı, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde düzenlenen ve Türkiye’de kent konseyleri ve kentler anlamında ‘ilk çalışma’ olan “Uluslararası Kent Konseyleri ve Kentler

Çocuklar İçin Nutuk Kırklareli’nde Tanıtıldı

cocuklar-icin-nutuk-kirklarelinde-tanitildi Hakan Atalay'ın kaleme aldığı ve Mehmet Şahinboy'un çizimlerini yaptığı ‘’Çocuklar İçin Nutuk’’ adlı eser Kırklarelililere tanıtıldı.

Sardunya Çiçekleri Sahnelendi

sardunya-cicekleri-sahnelendi Kırklareli Belediyesi'nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ‘’Sardunya Çiçekleri’’ isimli tiyatro oyunu Kırklarelililer için sahnelendi.

Kırklareli’nde Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

kirklarelinde-yol-yapim-calismalari-devam-ediyor Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor.

3 Dakikada Çöp Konteynerleri Pırıl Pırıl

3-dakikada-cop-konteynerleri-piril-piril Kırklareli Belediyesi, daha temiz bir Kırklareli için araç filosuna çöp konteyner yıkama ve dezenfekte aracını ekledi.

Kırklarelililerden Çanakkale Çıkarması

kirklarelililerden-canakkale-cikarmasi Kırklareli Belediyesi kültür gezileri kapsamında Çanakkale’ye gezi düzenledi

Kırklarelililer Şehitlerin Huzurunda

kirklarelililer-sehitlerin-huzurunda Kırklareli Belediyesi’nin Kültür Gezileri kapsamında gerçekleştirdiği Çanakkale gezileri başladı

100 Bin Lale Kırklareli’ni Renklendirdi

100-bin-lale-kirklarelini-renklendirdi Kırklareli'nde ekilen laleler,Kırklareli cadde ve sokaklarında renkli görüntüler oluşturdu.

Tiyatro Kulübü Öğrencilerinden Kesimoğlu’na Teşekkür

tiyatro-kulubu-ogrencilerinden-kesimogluna-tesekkur Kırklareli Üniversitesi Tiyatro Kulübü öğrencileri Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ