KIRKLARELİ BELEDİYESİ HABERLERİ

BAŞKAN KESİMOĞLU ‘’DÜNYAYI KURTARACAK OLAN SEVGİDİR’’

baskan-kesimoglu-dunyayi-kurtaracak-olan-sevgidir Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü ile alakalı bir açıklama yaptı.

24 SAAT GÖREV BAŞINDAYIZ

24-saat-gorev-basindayiz Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, salgınla mücadele kapsamında 24 saat görev başında olduklarını söyledi.

Poşeti Terk Et File İle Alışveriş Et

poseti-terk-et-file-ile-alisveris-et Kırklareli Belediyesi Nisan ayı meclisinde aldığı karar ile ‘’Poşet’’kullanımını yasaklamıştı.

Kırklareli’nde Sevgililer Günü’ne Özel Konser

kirklarelinde-sevgililer-gunune-ozel-konser Kırklareli Belediye Başkanlığı Kültür Etkinlikleri Kapsamında, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel etkinlikler düzenlenecek.

Kırklareli'nde Park ve Bahçeler Ekipleri Hız Kesmiyor

kirklarelinde-park-ve-bahceler-ekipleri-hiz-kesmiyor Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından mahallelerdeki oyun parkı, refüj alanlarını yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Sabahattin Ali Kültür Günleri Başladı

sabahattin-ali-kultur-gunleri-basladi Kırklareli Belediyesi, Kırklareli Kent Konseyi ve Kırklareli Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından bu yıl 26.’sı düzenlenen ‘’Sabahattin Ali Kültür Günleri’’ başladı.

Kırklareli’nden İstanbullulara Lezzet Şöleni

kirklarelinden-istanbullulara-lezzet-soleni Kırklareli Belediye Başkanlığı, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde düzenlenen ve Türkiye’de kent konseyleri ve kentler anlamında ‘ilk çalışma’ olan “Uluslararası Kent Konseyleri ve Kentler

Çocuklar İçin Nutuk Kırklareli’nde Tanıtıldı

cocuklar-icin-nutuk-kirklarelinde-tanitildi Hakan Atalay'ın kaleme aldığı ve Mehmet Şahinboy'un çizimlerini yaptığı ‘’Çocuklar İçin Nutuk’’ adlı eser Kırklarelililere tanıtıldı.

Sardunya Çiçekleri Sahnelendi

sardunya-cicekleri-sahnelendi Kırklareli Belediyesi'nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ‘’Sardunya Çiçekleri’’ isimli tiyatro oyunu Kırklarelililer için sahnelendi.

Kırklareli’nde Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

kirklarelinde-yol-yapim-calismalari-devam-ediyor Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor.

3 Dakikada Çöp Konteynerleri Pırıl Pırıl

3-dakikada-cop-konteynerleri-piril-piril Kırklareli Belediyesi, daha temiz bir Kırklareli için araç filosuna çöp konteyner yıkama ve dezenfekte aracını ekledi.

Kırklarelililer Şehitlerin Huzurunda

kirklarelililer-sehitlerin-huzurunda Kırklareli Belediyesi’nin Kültür Gezileri kapsamında gerçekleştirdiği Çanakkale gezileri başladı

100 Bin Lale Kırklareli’ni Renklendirdi

100-bin-lale-kirklarelini-renklendirdi Kırklareli'nde ekilen laleler,Kırklareli cadde ve sokaklarında renkli görüntüler oluşturdu.

Ortak Proje İçin İmzalar Atıldı

ortak-proje-icin-imzalar-atildi Kırklareli Belediyesi ve Bulgaristan’ın Malko Tarnovo Belediyesi INTERREG-IPA Sınır Ötesi İşbirliği programı kapsamında bölgenin turizm cazibesini arttırmak adına ortak proje geliştirecek.

Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler AKM’de Hayat Buldu

kulturel-ve-sanatsal-etkinlikler-akmde-hayat-buldu Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından geçtiğimiz yıl açılışı yapılan Atatürk Kültür Merkezi beklentileri karşılayarak birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Kırklareli'nde Aşkın Rengi Kırmızıya Büründü

kirklarelinde-askin-rengi-kirmiziya-burundu Kırklareli Belediye Başkanlığı 14 Şubat Sevgililer Günü’nü, Pazar günü düzenlenen bir dizi etkinliklerle kutladı.

Kırklareli’nde Duraklar Temizleniyor

kirklarelinde-duraklar-temizleniyor Kırklareli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, kentteki duraklara izinsiz yapıştırılan el ilanları ve reklam afişlerini temizlemeye başladı.

Belediye Serası Kırklareli’ni Yeşillendiriyor

belediye-serasi-kirklarelini-yesillendiriyor Kırklareli Belediyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü serasında geçen yıl 150 bin olan çiçek üretimi bu yıl 250 bine çıkarıldı.

Karahıdır Kiraz Şenlikleri Başlıyor

karahidir-kiraz-senlikleri-basliyor Kırklareli Belediyesi tarafından bu yıl 3. sü düzenlenecek ‘’Karahıdır Kiraz Şenlikleri’’ 12-13 Haziran tarihlerinde yapılacak.

Kırklareli Belediyesi’nden Çevreci Hareket

kirklareli-belediyesinden-cevreci-hareket Çevre bilincinin gelecek kuşaklara aşılanması için Kırklareli Belediyesi girişimlerini sürdürüyor

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ