Türkiye Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nde Bayramlaşma!..

turkiye-sampiyonu-1907-fenerbahce-engelli-yildizlar-spor-kulubunde-bayramlasma

Tekerlekli Sandalye Basketbol Türkiye ve Avrupa Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nde Bayramlaşma
24 Ağustos 2019 Cumartesi 02:24

 Tekerlekli Sandalye Basketbol Türkiye ve Avrupa  Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar  Spor Kulübü’nde Bayramlaşma!..

 Türkiye ve Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonu 1907 Fenerbahçe İstanbul Engelli Yıldızlar Tekerlekli Sandalye Basketbol Spor Kulübü’nün Kurban  Bayramın 2.günü sürpriz konukları vardı.
 İstanbul - Fatih Çapa’daki kulüp lokalinde gerçekleşen bayramlaşma programına Türkiye Ortopedik Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Cemal Merdan,Türkiye  Engelli Milli Golfçu Mehmet Kazan,( İSOS) İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Gündüz TSM Sanatçısı Gülşen  Aygun ve THM Sanatçısı Azize Sultan ve engelli sporunun gelişmesinde büyük emekleri olan Ahmet Korkmaz , Hatice Korkmaz  ve Ali Kalkmaz  ile Engelliler İçin Spor Komisyonu Üyelerinden Kadir Kaloğlu,Eyüp Çetinkaya , Sedat Gülşen ve Eren Şenman katıldı.
Geçtiğimiz mayıs ayında hem Avrupa, hem de Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonu olan 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nün başarılı  Başkanı  Murat Kemal Yüksel’i ve oyuncularını kutlayan sanatçı ve konuklar güzel vakit geçirdiler. 
1907 Fenerbahçe İstanbul Engelli Yıldızlar Tekerlekli Sandalye Basketbol Spor Kulübü’nde  bayramın 2.günü birlikte yenilen kavurmanın ardından sanatçılardan Gülsen Aygün ve Azize Sultan’ ın bahçede verdikleri ve engelli bireylerinde eşlik ettikleri  mini konser  yoldan geçenlerce de ilgi ile izlendi.
Haber : Ali GÜNDÜZ
Haber okunma sayısı: 616

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ