İSTANBUL

Başkan Hilmi Türkmen, siteleri ziyaret etti

baskan-hilmi-turkmen-siteleri-ziyaret-etti Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen site buluşmaları kapsamında bu hafta üç siteyi daha ziyaret ederek site sakinlerinin dilek ve önerilerini dinledi.

ÜSKÜDAR ALTINKÖY PARKI’NDA 5 ÇAYI

uskudar-altinkoy-parkinda-5-cayi Bulgurlu Mahallesi Altınköy Parkı'nda 5 Çayı Buluşması coşkulu geçti. Çay simit kaşar ikramıyla başlayan buluşmada çocuklara da ayrıca pamuk şeker ve patlamış mısır ikramı yapıldı.

Ümraniye Belediyesinden Yaşam Boyu Sürecek Eğitim

umraniye-belediyesinden-yasam-boyu-surecek-egitim Ümraniye Belediyesi tarafından hizmete açılan Trafik Çocuk Eğitim Parkında 4. Sınıf öğrencilerine yönelik trafik bilincini aşılamak ve trafik kurallarına uymayı öğretmek amacıyla teorik ve pratik

Ümraniye Belediyesi Binlerce Kişiye Aşure İkram Etti

umraniye-belediyesi-binlerce-kisiye-asure-ikram-etti Ümraniye Belediyesi Binlerce Kişiye Aşure İkram EttiÜmraniye Belediyesi, Muharrem Ayı boyunca devam edecek olan aşure dağıtım programlarının ikinci gününde Sondurak Camii önünde binlerce kişiye aşure

ÇEKMEKÖY'DE AŞURE BEREKETİ PAYLAŞILDI

cekmekoyde-asure-bereketi-paylasildi Çekmeköy Belediyesi, Aşure günü vesilesi ile hazırladığı aşureleri Cuma namazının ardından vatandaşlara ikram etti.

3. ŞEFFAF MUTFAK GÜVENLİ GIDA FESTİVALİ’NDE MUTFAK SIRLARI PAYLAŞILDI

3-seffaf-mutfak-guvenli-gida-festivalinde-mutfak-sirlari-paylasildi Lezzete doyuran, ünlü şeflerle vatandaşları bir araya getiren Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali’nin bu yıl üçüncüsü düzenlendi.

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA TEMİZLİK MALZEMESİ YARDIMI

cekmekoy-belediyesinden-okullara-temizlik-malzemesi-yardimi Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, okullara yapılan temizlik malzemesi yardımının dağıtımı programına katıldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇEKMEKÖY YENİLİK AKADEMİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ

cumhurbaskani-erdogan-cekmekoy-yenilik-akademisini-ziyaret-etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Teknofest’te Çekmeköy Belediyesi Yenilik Akademisi standını ziyaret etti.

ÇAZDER’in Aşure Programı Etkiliğine Bin Kişi Katıldı

cazderin-asure-programi-etkiligine-bin-kisi-katildi Yozgat ve Tokat Köyleri Dayanışma Derneğinden Birlik vurgusu yolumuza sahip çıkalım çocuklarımızı bu kutsal Muharrem ayında bilgilendirelim aksi halde asimilasyona düşerler dedi.

Çekmeköy'de kırtasiye malzemeleri belediyeden

cekmekoyde-kirtasiye-malzemeleri-belediyeden Çekmeköy Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte ilçe içindeki okullarda öğrenim gören 3000 öğrenciye kırtasiye seti ve çanta hediye etti.

Çekmeköy'de Yeni Eğitim Öğretim Yılı görkemli başladı

cekmekoyde-yeni-egitim-ogretim-yili-gorkemli-basladi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım’ın adını taşıyan okulda, 2018-2019 eğitim öğretim yılı açılış programına katıldı.

Zile Şeyh Köyü ‘Muharrem Lokması’ Ataşehir’de verildi

zile-seyh-koyu-muharrem-lokmasi-atasehirde-verildi Tokat Zile Şeyh Köyü Eğitim ve Kültür Derneği, Muharrem ayı Muharrem Lokması dualarla ikram edildi, Derneğin Anadolu Yakası Başkanı Durmuş Acar ve dernek üyeleri birlik beraberlik vurgusu yaptı.

AYGAD’DA YENİ DÖNEM!

aygadda-yeni-donem Yoğun Katılımın olduğu Olağanüstü Genel Kurulda Genel Ahmet Işıkdağ Başkanlığa Seçildi.

KADIKÖY İKLİM İÇİN SES VERECEK

kadikoy-iklim-icin-ses-verecek Kadıköy İklim Elçileri aşırı yağışlar, seller, kuraklık, gıda kıtlığı gibi sorunlarla hayatımızın her alanına yansıyan, kentlerimizi tehdit eden ‘küresel ısınma ve iklim değişikliği’ ile

KADIKÖY’DE PLAKLAR MÜZEYYEN SENAR İÇİN DÖNECEK

kadikoyde-plaklar-muzeyyen-senar-icin-donecek Kadıköy Belediyesi’nin bu yıl üçüncü kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri’nde plaklar bu yıl Türk müziğinin en önemli seslerinden biri olan Müzeyyen Senar için dönecek.

BAŞKAN ALTINOK ÖZ PİR SULTAN ABDAL’I ANMA VE KÜLTÜR FESTİVALİ’NE KATILDI

baskan-altinok-oz-pir-sultan-abdali-anma-ve-kultur-festivaline-katildi Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Pir Sultan Abdal Derneği tarafından 5’incisi düzenlenen, Pir Sultan Abdal’ı Anma ve Kültür Festivali’ne katıldı.

ADIMLAR CADDEBOSTAN’DA “CEREBRAL PALSY FARKINDALIĞI” İÇİN ATILACAK

adimlar-caddebostanda-cerebral-palsy-farkindaligi-icin-atilacak Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı herkesi “Cerebral Palsy Farkındalık Yürüyüşüne” davet ediyor.

“DEĞİL – ORADA DEĞİL”

degil--orada-degil Amerikan Hastanesi “Operation Room” Sanat Galerisi, 13 Eylül – 10 Kasım 2018 tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinin ürettikleri işleri Değil,

Büyükçekmece Belediyesi 2. Kitap Günleri 1 Eylül’de başlıyor

buyukcekmece-belediyesi-2-kitap-gunleri-1-eylulde-basliyor Büyükçekmece Belediyesi 2. Kitap Günleri, 31 yayınevi ve 3 sahafın katılımıyla 1 Eylül Cumartesi günü başlıyor.

Başkan Akgün, Büyükçekmece’ye 4 modern okul daha kazandırdı

baskan-akgun-buyukcekmeceye-4-modern-okul-daha-kazandirdi- Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün ülke eğitimine katkıları sürüyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ