İSTANBUL

Hacettepe hakkında YÖK'e suç duyurusu

hacettepe-hakkinda-yoke-suc-duyurusu- Hacettepe Üniversitesi'nde ilk kez gerçekleştirilen çift kol ve bacak naklinin ardından Şevket Çavdar hayatını kaybetmişti. Sağlık Bakanlığı nakilllerle ilgili YÖK'e suç duyurusunda bulundu.

'Nüfusun yüzde 25’i şişman, yüzde 40’ı aşırı kilolu'

nufusun-yuzde-25i-sisman-yuzde-40i-asiri-kilolu Uludağ Üniversitesi (UÜ) Mediko Sosyal ve Gençlik Danışma Merkezi hekimlerinden Dr. Gül Özlem Tuncer, nüfusun yüzde 25’inin şişman, yüzde 40’ının aşırı kilolu olduğunu belirtti.

Hacettepe'den Şevket Çavdır açıklaması

hacettepeden-sevket-cavdir-aciklamasi Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Tuncer, tıp fakültesinde yapılan çift kol ve çift bacak nakli sonrası Şevket Çavdar'ın hayatını kaybetmesiyle ilgili, ''Orada bir endikasyon zorlaması var.

Sağlık Bakanı'ndan acil uyarısı

saglik-bakanindan-acil-uyarisi Sağlık Bakanı Recep Akdağ, acil durumu olan bir hasta herhangi bir hastaneye gittiğinde, o hastadan herhangi bir evrak sorulmadan, para istenmeden tedaviye, müdahaleye başlanmasının esas olduğunu belirterek,

Türkiye’de görülen kanserlerin birinci sebebi sigara

turkiyede-gorulen-kanserlerin-birinci-sebebi-sigara Türkiye’de her yıl yeni teşhis edilen 150 bin kanser olgusunun en az 100 bininin direkt sigara kullanımı ile ilişkili olduğu bildirildi. Sadece tütün kontrolü ile Türkiye’de görülen kanserlerin üçte

6 yaşın altına öksürük şurubu yasak…

6-yasin-altina-oksuruk-surubu-yasak Dünyada öksürük şurupları tartışılmaya başlandı. Belçika hükümeti yeni aldığı kararda çocuktaki ciddi hastalıkları perdelediği ve yaşam kalitesine herhangi bir katkısı da bulunmadığı için 6

Atilla da taburcu oldu...

atilla-da-taburcu-oldu Akdeniz Üniversitesi’nde çift kol nakli yapılan Atilla Kavdır, ameliyattan 69 gün sonra taburcu edildi.

Saç boyaları alerji yapabilir

sac-boyalari-alerji-yapabilir Erken yaşlarda saçları boyatmak, ciddi alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

Stres cildi de karartıyor

stres-cildi-de-karartiyor Stres altındaki insanların ciltleri lekelenmeye daha yatkın oluyor. Stres cildin de bağışıklık sistemini zayıflatıyor.

Vahide Gördüm 'kanserden korkmayın' diyecek

vahide-gordum-kanserden-korkmayin-diyecek- Meme kanseriyle mücadele eden ünlü dizi oyuncusu ve tiyatro sanatçısı Vahide Gördüm, Bursa'da katılacağı panelde 'kanserden korkmayın' mesajı verecek.

Çekmeköy`de Eğitime yatırım

ekmekyde-eitime-yatrm Sıdıka Elmas Okul Öncesi Eğitim Birimi, Taşdelen Mahallesi`nde hizmete girdi

Tuzla`da faaliyet raporu onaylandı

tuzlada-faaliyet-raporu-onayland Tuzla Belediyesi`nin 2011 yılı faaliyet raporu, Belediye Meclisi`nin yaptığı toplantıda görüşülerek onaylandı.

Mimarsinan`da İşgaller Kalkıyor

mimarsinanda-galler-kalkyor Büyükçekmece Belediyesi işgalleri kaldırmaya devam ediyor.

Çevre için el ele verdiler

evre-iin-el-ele-verdiler Beylikdüzü Belediyesi ve ilçe okullarından örnek uygulama!

Başkan Uzun nikah kıydı

bakan-uzun-nikah-kyd Kutlu ve Yavuz ailelerini mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Başkan Yusuf Uzun, çiftin nikahını da kendisi kıydı.

Bakırköylü çocuklardan Atatürk`e mektuplar

bakrkyl-ocuklardan-atatrke-mektuplar Bakırköy Belediyesi Bakırköylü çocukları, Anıtkabir`e götürecek.

Akgün`den Uygur`a anlamlı ziyaret`¦

akgnden-uygura-anlaml-ziyaret Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Türk tiyatro dünyasının duayeni Nejat Uygur`u evinde ziyaret etti.

Rumeli Kahvehanesinde gerçekleşti.

rumeli-kahvehanesinde-gerekleti Nisan ayı meclis toplantısının ikinci birleşimi gerçekleşti

Sağlık İşleri Müdürlüğü Yeni Adresinde

salk-leri-mdrl-yeni-adresinde Maltepe Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü yeni yerine taşındı.

Süpürgeciler, Kemal Sunal anısına yarıştı

sprgeciler-kemal-sunal-ansna-yart Yarışmacılara ödüllerini Sunal`ın eşi Gül Sunal ve Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin verdi

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ