İSTANBUL

KADIKÖY’DE ‘CAZ STANDARTLARI OKULU’

kadikoyde-caz-standartlari-okulu Kadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat, Caz Seminerlerinin üçüncü yılında da caz severleri ağırlayacak. Kadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat’ın düzenlediği Caz Seminerlerinin ilk oturumu 11 ve 25

KADIKÖY BELEDİYESİ’NE SİNEMATEK PROJESİ İLE ÖDÜL

kadikoy-belediyesine-sinematek-projesi-ile-odul Kültürel mirası koruma ve özendirme projelerini teşvik etmek amacıyla 2001 yılından bu yana Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından düzenlenen yarışmada Kadıköy Belediyesi Sinematek Sinemaevi ile ödül

Ümraniye'de Zabıta Ekipleri Denetimlerine Devam Ediyor

umraniyede-zabita-ekipleri-denetimlerine-devam-ediyor Vatandaşların Güven İçerisinde Alışveriş Yapabilmeleri İçin Zabıta Ekipleri Denetimlerine Devam Ediyor

ÜSKÜDAR’DA KÜLTÜR SANAT SEZONU ÖZDEMİR ERDOĞAN’LA BAŞLIYOR

uskudarda--kultur-sanat-sezonu-ozdemir-erdoganla-basliyor Üsküdar Belediyesi’nde, birbirinden renkli aktivitelerle dolu bir kültür sanat sezonu daha başlıyor.

SÜREYYA OPERASI 12’İNCİ SANAT YILINDA PERDELERİNİ AÇIYOR

sureyya-operasi-12inci-sanat-yilinda-perdelerini-aciyor İstanbul’da özellikle müzik sanatına tahsis edilmiş tek mekanı olan Süreyya Operası 12’inci sanat yılında perdelerini yeniden açıyor.

İSMET PAŞA DOĞUMUNUN 134. YILINDA ŞİŞLİ’DE ANILDI

ismet-pasa-dogumunun-134-yilinda-sislide-anildi Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk başbakanı, ikinci cumhurbaşkanı ve 35 yıl boyunca Cumhuriyet Halk Partisi'nin genel başkanlığını üstlenen İsmet İnönü, doğumunun 134. yılında özel bir programla anıldı.

“Semt-i Şahane Beykoz”un Ünü İlçe Dışına Taştı

semt-i-sahane-beykozun-unu-ilce-disina-tasti Tiyatroya gönül veren amatör Beykozluların sahnelediği “Semt-i Şahane Beykoz” müzikali Çekmeköy’de örnek proje seçilerek tiyatroseverlerle buluştu.

Beykoz'da Aşure Bereketi Sürüyor

beykozda-asure-bereketi-suruyor Beykoz Belediyesi’nin Muharrem Ayı için hazırladığı 60 bin kişilik aşure ilçenin farklı noktalarında her gün vatandaşlara ikram ediliyor.

Başkan Hilmi Türkmen, siteleri ziyaret etti

baskan-hilmi-turkmen-siteleri-ziyaret-etti Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen site buluşmaları kapsamında bu hafta üç siteyi daha ziyaret ederek site sakinlerinin dilek ve önerilerini dinledi.

ÜSKÜDAR ALTINKÖY PARKI’NDA 5 ÇAYI

uskudar-altinkoy-parkinda-5-cayi Bulgurlu Mahallesi Altınköy Parkı'nda 5 Çayı Buluşması coşkulu geçti. Çay simit kaşar ikramıyla başlayan buluşmada çocuklara da ayrıca pamuk şeker ve patlamış mısır ikramı yapıldı.

Ümraniye Belediyesinden Yaşam Boyu Sürecek Eğitim

umraniye-belediyesinden-yasam-boyu-surecek-egitim Ümraniye Belediyesi tarafından hizmete açılan Trafik Çocuk Eğitim Parkında 4. Sınıf öğrencilerine yönelik trafik bilincini aşılamak ve trafik kurallarına uymayı öğretmek amacıyla teorik ve pratik

Ümraniye Belediyesi Binlerce Kişiye Aşure İkram Etti

umraniye-belediyesi-binlerce-kisiye-asure-ikram-etti Ümraniye Belediyesi Binlerce Kişiye Aşure İkram EttiÜmraniye Belediyesi, Muharrem Ayı boyunca devam edecek olan aşure dağıtım programlarının ikinci gününde Sondurak Camii önünde binlerce kişiye aşure

ÇEKMEKÖY'DE AŞURE BEREKETİ PAYLAŞILDI

cekmekoyde-asure-bereketi-paylasildi Çekmeköy Belediyesi, Aşure günü vesilesi ile hazırladığı aşureleri Cuma namazının ardından vatandaşlara ikram etti.

3. ŞEFFAF MUTFAK GÜVENLİ GIDA FESTİVALİ’NDE MUTFAK SIRLARI PAYLAŞILDI

3-seffaf-mutfak-guvenli-gida-festivalinde-mutfak-sirlari-paylasildi Lezzete doyuran, ünlü şeflerle vatandaşları bir araya getiren Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali’nin bu yıl üçüncüsü düzenlendi.

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA TEMİZLİK MALZEMESİ YARDIMI

cekmekoy-belediyesinden-okullara-temizlik-malzemesi-yardimi Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, okullara yapılan temizlik malzemesi yardımının dağıtımı programına katıldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇEKMEKÖY YENİLİK AKADEMİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ

cumhurbaskani-erdogan-cekmekoy-yenilik-akademisini-ziyaret-etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Teknofest’te Çekmeköy Belediyesi Yenilik Akademisi standını ziyaret etti.

ÇAZDER’in Aşure Programı Etkiliğine Bin Kişi Katıldı

cazderin-asure-programi-etkiligine-bin-kisi-katildi Yozgat ve Tokat Köyleri Dayanışma Derneğinden Birlik vurgusu yolumuza sahip çıkalım çocuklarımızı bu kutsal Muharrem ayında bilgilendirelim aksi halde asimilasyona düşerler dedi.

Çekmeköy'de kırtasiye malzemeleri belediyeden

cekmekoyde-kirtasiye-malzemeleri-belediyeden Çekmeköy Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte ilçe içindeki okullarda öğrenim gören 3000 öğrenciye kırtasiye seti ve çanta hediye etti.

Çekmeköy'de Yeni Eğitim Öğretim Yılı görkemli başladı

cekmekoyde-yeni-egitim-ogretim-yili-gorkemli-basladi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım’ın adını taşıyan okulda, 2018-2019 eğitim öğretim yılı açılış programına katıldı.

Zile Şeyh Köyü ‘Muharrem Lokması’ Ataşehir’de verildi

zile-seyh-koyu-muharrem-lokmasi-atasehirde-verildi Tokat Zile Şeyh Köyü Eğitim ve Kültür Derneği, Muharrem ayı Muharrem Lokması dualarla ikram edildi, Derneğin Anadolu Yakası Başkanı Durmuş Acar ve dernek üyeleri birlik beraberlik vurgusu yaptı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ