ONURLANDIRAN ZİYARET

onurlandiran-ziyaret

Gazi Oktay Kaya " İşyerime yaptıkları nazik ziyaretten mutluluk ve gurur duydum." dedi.
09 Eylül 2020 Çarşamba 23:22

 Vatan görevinde şehit düşen , gazi olan kahraman Mehmetçiklerimizin ve ailelerinin can dostu Mehmetçik Vakfı İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Emekli Albay Ümit Yücekan beraberinde Bağış İşleri Uzmanı Tarkan İşel , İdari İşler Uzmanı Elif Yıldız ve Şehit Gazi İşleri Uzmanı Begüm Atlı ile Gazi Oktay Kaya'yı iş yerinde ziyaret ettiler. Gazi Oktay Kaya " İşyerime yaptıkları nazik ziyaretten mutluluk ve gurur duydum." dedi.


Gazi Oktay Kaya " Sayın Komutanımızla yaptığımız görüşmede Şehit ailelerimizin ve Gazilerimizin genel sorunları ve yapılan çalışmalar ile düşüncelerimizi aktardım ve kendilerinin kıymetli değerlendirmelerini dinledim."

Gazi Oktay Kaya ; "Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı olarak ilgi ve desteklerini bizlerden esirgemeyen Mehmetçik Vakfımızın  İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Emekli Albay sayın Ümit Yücekan komutanıma ve şube yetklilerine bu nazik ziyaretleri için şahım , şube yönetim kurulu, üyemiz şehit aileleri ve Gazilerimiz adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. İyiki varsın Mehmetçik Vakfı" dedi.


Haber okunma sayısı: 3758

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ