Maltepe Park’ta 23 Nisan coşkulu kutlanacak

maltepe-parkta-23-nisan-coskulu-kutlanacak

Dünya çocuklarına armağan edilmiş tek gün olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,Maltepe Park’ta coşkulu ve özel bir şekilde kutlanacak.
20 Nisan 2018 Cuma 05:35

 Dünya çocuklarına armağan edilmiş tek gün olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park’ta coşkulu ve özel bir şekilde kutlanacak.


Hiçbir koşulda minik ziyaretçilerini unutmayan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da özel ve renkli etkinliklerle karşılayacak. Özel Dragos Yeşil Beyaz Anaokulu, Özel Tekden Koleji, Ege Bilim Koleji, Gülendünya Çocuk Evi, Reyhan Çiçekleri Anaokulu, Çikolata Anaokulu gibi çevre okulların katılımıyla gerçekleşecek olan 23 Nisan şenliklerinde; sahne gösterilerinden yarışmalara, çocuklara özel dağıtımlara kadar birçok eğlenceli aktivite küçük ziyaretçileri bekliyor olacak.

Maltepe Park AVM’nin çocuklara özel hazırladığı sahne gösterilerinin yanı sıra çevre okullar da uzun süredir hazırlandıkları gösterilerini Maltepe Park AVM’nin sahnesinde sergileyecekler. Zeybek oyunu, tiyatro, dans ve ritim şovları gibi birçok gösteri bu özel günü en coşkulu şekilde kutlayabilmek adına 11.00 – 15.30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Düzenlediği etkinlerle ziyaretçilerini sevdiği sanatçılarla bir araya getiren, sanat, moda ve spora verdiği destekle dikkat çekerek, Anadolu Yakası’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden biri olan Maltepe Park, küçük ziyaretçilerine yönelik gerçekleştirdiği aktivitelerle de her daim hem ailelerin hem de küçük ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor. Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumu ile Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.
 

Haber okunma sayısı: 1333

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ