Kaliteden ödün vermeyen Güler Osmanlı Mutfağı plaketini aldı

kaliteden-odun-vermeyen-guler-osmanli-mutfagi-plaketini-aldi

Müşterilerine kaliteden ödün vermeden Osmanlı ve Türk Mutfağından lezzetlerini sunan Güler Osmanlı Mutfağı başarılı çalışmalarının karşılığını almaya devam ediyor.
14 Ekim 2020 Çarşamba 06:25

Müşterilerine kaliteden ödün vermeden Osmanlı ve Türk Mutfağından lezzetlerini sunan Güler Osmanlı Mutfağı başarılı çalışmalarının karşılığını almaya devam ediyor. 


Geçtiğimiz günlerde sosyal medya mecrası Instagram üzerinde yayın yapan @tavsiyecini plaketleri dağıtıldı. Bu yıl ilk kez dağıtılan plaketler "En iyi işletmeci dalında oldu. @tavsiyecini gizli müşterileri. 320 işletmeyi gizli müşteri yöntemi ile test etti. Alınan sonuçları değerlendiren ekip 12 işletmeciye plaket verilmesine karar verdi. 14 plaketin altı tanesini kamuda faaliyet gösteren restoranlar almaya hak kazandı. İçinde bulunduğumuz pandemi süreci nedeniyle plaketler törensiz olarak dağıtıldı. Gizli müşteriler değerlendirilen 320 restoran ve mekana en az 3 kez gittiler. @tavsiyecini ekibi değerlendirme yaparken, hijyen, hizmet anlayışı, lezzet, servis hızı ve dekorasyon gibi konulara dikkat ettiler.

1965 yılından beri Kadıköy’de hizmet veren Güler Osmanlığı Mutfağı adına Ali Güler plaketini aldı.  720 çeşit yemek yapan Güler Osmanlı Mutfağı müşterilerine çok çeşitli ürünler de sunuyor, bunlardan bazıları  Soran Yemez Çorbası, Özel Osmanlı Köftesi, Güler'in Meşhur Kuru Fasulyesi, Birbirinden Muhteşem Taş Fırında Pideler ve yanlarında Güler Osmanlı Mutfağının klasiği Padişah Tatlısı . Güler Osmanlı Mutfağı ayrıca bu lezzetleri Demirhindi, Şıra ve diğer Osmanlı Şerbetleriyle taçlandırıyor. 

Osmanlı şerbetleri konusunda iddialı olduklarını ifade eden Güler Osmanlı Mutfağı işletmecisi Ali Güler  “Demirhindi, Şıra ve diğer Osmanlı Şerbetlerini gerçek orijinal tarifiyle 365 gün yapan tek mekanız.” Dedi.
Tevfik Erk / İstanbul
Haber okunma sayısı: 2087

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ