İYİ PARTİ İSTANBUL’DA KAVUNCU’YLA DEVAM…

iyi-parti-istanbulda-kavuncuyla-devam

Kavuncu, “İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatı Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i, İstanbul’dan Ankara’ya gönderen teşkilat olma şerefine erişecek” dedi.
27 Temmuz 2020 Pazartesi 00:38

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın 2. Olağan Kongresi’nde Satuk Buğra Kavuncu 417 oyla yeniden il başkanı seçildi. Kavuncu, “İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatı Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i, İstanbul’dan Ankara’ya gönderen teşkilat olma şerefine erişecek” dedi.


İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın 2. olağan Kongresi Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Mevcut İl Başkanı Satuk Buğra Kavuncu ile Genel İdare Kurulu Üyesi Ersin Beyaz arasında geçen mücadelede Kavuncu 417 oy, Beyaz ise 254 oy aldı. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, Genel İdare Kurulu Üyeleri ve delegelerin katılımıyla gerçekleşen kongre Covid-19 salgınından ötürü seyircisiz gerçekleşti. Salon giriş ve çıkışlarında termal kamera ile ateş ölçümü yapılırken katılımcılara maske ve dezenfektan dağıtımı da yapıldı. Kavuncu, 688 delegenin 417’sinin oyuyla yeniden il başkanı seçildi.8 aylık görev süresince yaptıklarına değinen Kavuncu, şunları söyledi: “Biz, toplumsal olaylara duyarsız kalmadık tepkimizi her platformda gösterdik. Kaz Dağları’nda yaşanan doğa katliamına, Emine Bulut cinayeti nezdinde bütün kadın cinayetlerine ve kadına yönelik şiddete, toplum sağlığı açısından büyük bir tehdit oluşturan sigaraya ve uyuşturucuya karşı mücadele ettik. Kanal İstanbul gibi İstanbulumuzu etkileyen hayati meselelerde sesimizi çıkardık, aktif tavır aldık." dedi.

SANCAKTEPELİLER İL YÖNETİMİNDE GÖREV ALDI

İYİ PARTİ İstanbul İl Yönetim Kuruluna Sancaktepe ilçesinden Yaşar Özkan , Ali Özkan, Üst Kurul üyeliğine Burhan Caner, Muhammet Celik, Recep Türk ve Nebahat Yazıkı seçildi.

Haber okunma sayısı: 5088

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ