İMAMOĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BİRLİKTE BOĞAZDA

imamoglu-buyuksehir-belediye-baskanlari-ile-birlikte-bogazda

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun davetlisi olarak İstanbul’a gelen CHP’li 10 Büyükşehir Belediye Başkanı, yarın gerçekleştirilecek çalıştay öncesinde Ortaköy’deki Feriye Lokantası’nda bir araya geldi.
28 Ağustos 2019 Çarşamba 22:36

CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun davetlisi olarak kente geldi. Davetliler, yarın Sultanahmet’te düzenlenecek “Büyükşehir Belediye Başkanları Çalıştay”ı öncesinde Ortaköy’deki Feriye Lokantası’nda bir araya geldi.

Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu, misafirlerini ev sahibi sıfatıyla karşıladı. Başkanlar, İstanbul’un simgeleri boğaz, Ortaköy Camii ve köprü önünde poz verdi. Tarihi pozda Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve eşi Nazan Savaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve eşi Meral Seçer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve eşi Nuray Karalar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve eşi Nursen Yavaş, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve eşi Gülsün Gürün, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve eşi Gülseren Albayrak yer aldı. Fotoğraf karesinde yer almayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ise çalıştaya yarın katılacak. Başkanlar ve eşleri, keyifli bir sohbet eşliğinde akşam yemeklerini yedi.Haber okunma sayısı: 702

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ