HOŞ GELDİN YABANCI SPOR KULÜBÜ

hos-geldin-yabanci-spor-kulubu

Geçtiğimiz günlerde kurulan ve Ümraniye ilçesi kulübü olan Yabancı Spor Kulübü, İstanbul Amatör liglerinin yeni takımı olarak çalışmalara başladı.
13 Eylül 2020 Pazar 10:08

 

Geçtiğimiz günlerde kurulan ve Ümraniye ilçesi kulübü olan Yabancı Spor Kulübü, İstanbul Amatör liglerinin yeni takımı olarak çalışmalara başladı.

Yabancı Spor Kulübü Pandemi süresi sona erdiğinde tescillenerek 2020 – 2021 sezonunda 2. Amatör Lig A takım ve Altyapı gruplarında liglere katılarak faaliyetlerine resmi olarak başlayacak.

Siyah Beyaz renkleri ile kurulan yeni Kulübün Başkanlığını Mehmet Yabancı yaparken Teknik Sorumlu Sefer Temiz Koordinatörlüğünde liglere katılım sağlayacak.

Dudullu Stadında toplanarak sezon açılışını yapan Ümraniye temsilcisi, Teknik Sorumlu Sefer Temiz yönetiminde çift kale maç yaparak yeni sezona merhaba dedi. Çekişmeli oynanan ve şık hareketlerin olduğu mücadele sonrasında Kulüp Başkanı Mehmet Yabancı Teknik heyet ve futbolculara baklava ikram etti.

Yabancı Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yabancı yaptığı açıklamada “ Geleceğe yatırım yapan, gençlere spor yaptırmayı ve yetiştirmeyi hedef alan bir misyonla takımımızı kurduk. İlçemiz Ümraniye’ye yakışır şekilde tüm branşlara katılarak ve başarılı bir şekilde adımızı duyurmak istiyoruz. Yönetim Kurulundaki arkadaşlar ve Koordinatörümüz Sefer Temiz nezaretinde teknik ekip kadromuz gecesini gündüzüne katarak çalışmalara başladılar. Başarıları ile örnek bir kulüp olursak ki olacağız bu bizim için en büyük başarı olacaktır ” dedi. ” Başarılarımızla tanınacağız “
Yabancı Spor Kulübü Koordinatörü Sefer Temiz açıklamasında ” Yeni kurulmuş bir kulüp olarak Türk futbol alemine Zeki, Çevik ve Ahlaklı sporcular yetiştirmek için spor hayatına adım atmış bulunuyoruz. Kulübümüzde sıcak bir aile ortamı oluşturup geleceğimiz olan gençleri Yeşil sahalara çekip onlara  hizmet vermek hedefimizdir. Biz spor camiasından almaya değil bir şeyler vermeye geliyoruz bu iş gönül işi biz bu yolda spor yapmak isteyen herkese gönlümüzü açacağız. Bugüne gelmemiz de katkısı olan ve bu vizyonumuz da bizlere destek olanlara teşekkürü bir borç bilirim ” dedi.

Kulüp Başkanı Mehmet Yabancı’nın misafirlerine forma hediye ettiği sezon açılışı çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Murat Nazik

 


Haber okunma sayısı: 3108

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ