GAZİ OKTAY KAYA "19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN"

gazi-oktay-kaya-19-eylul-gaziler-gunu-kutlu-olsun

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay Kaya'nın Gaziler Günü mesajı
19 Eylül 2020 Cumartesi 21:42

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay Kaya Gaziler Günü mesajı yayınladı.


Gazi Oktay Kaya mesajında " Gazilerimizin dün cephede vermiş oldukları şanlı mücadele, bugün Türk gençliğinin en büyük övünç ve feyiz kaynağıdır. 

Tarihin gördüğü en büyük destanların kahramanları olan şehitlerimiz ve gazilerimiz, dün olduğu gibi bugün de yolumuza ışık tutan en önemli yol göstericileri ve birlik ve beraberliğimizin sembolleri olacaktır. 

Vatan sevgisiyle dolu göğüslerini düşman karşısında siper eden, değil düşman elinin, düşmanın hain emellerinin bile vatan toprağına uzanmasına izin vermeyeceğimizin en büyük delili olan kahraman gazilerimize vereceğimiz söz şudur ki: yazdığınız destanlar ile Türk Milleti'nin hafızasına kazınan isimleriniz, asla unutulmayacak , sonsuza kadar yaşayacaktır.
Hatıralarınıza sahip çıkmak ve onları yüceltmek bizim görevimizdir.

Dün olduğu gibi bugünde, düşmanlarımız gerek içten,gerekse dıştan, aziz vatanımızı parçalayarak, bağımsızlığımızı yok etmek istemektedirler. Dış düşmanlara ve onların içteki işbirlikçilerine karşı şerefle vatanını korumuş, mücadele etmiş ve Gazi olmuş başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere , tüm gazilerimizin gaziler gününü kutluyor, tüm Şehitlerimize Allah dan rahmet, gazilerimize de saygı ve  şükranlarımızı sunuyoruz. " dedi.


Haber okunma sayısı: 5722

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ