Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Pendik Şubesi 5. Yılını kutladı

dunyagoz-hastaneler-grubunun-pendik-subesi-5-yilini-kutladi

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Pendik Şubesi 5. Yılını çalışanları ile kutladı.
05 Kasım 2017 Pazar 11:06

 Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Pendik Şubesi 5. Yılını çalışanları ile kutladı. Açılış konuşmasını yapan Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli ve Pendik Şube Müdürü Özlem Uysal, konuşmasında insana verilen hizmetin en üstün olduğu bilinciyle hizmet verdiklerinin altını çizdi. Bu anlayışı Dünyagöz ailesi olarak bir yaşam stili haline getirdiklerini vurgulayan 5 yıldır verdikleri başarılı hizmetle çevrede referans gösterilecek kurum haline gelmenin mutluluğunu paylaştıklarını ifade etti. Bu başarıya sahip oldukları alanında uzmanlaşmış başarılı doktor kadrosuyla geldiklerini belirten Uysal, kuruluşun 5. Yılını kutlamanın heyecanını mesai arkadaşlarıyla paylaştı.

Kutlamada söz alan isimlerden biride hastane Başhekimi ve aynı zamanda Rekraktif Cerrahi Bölümü Başkanı Bayram Yazıcı da 5 yıl içerisinde elde ettikleri başarıda sahip oldukları uzman kadronun büyük katkısı olduğunun altını çizerek tüm çalışma arkadaşlarını tebrik etti.
5. Yıl kutlamasına katılan Dünyaöz Hastanesi doktorları da bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyduklarını ifade ettiler. Öte yandan kendilerine başvuran birçok hastanın, başka hastanelerde 3 – 4 muayene geçirmesine rağmen sonuç alamadıkları, bu bağlamda gerçekten referans bir hastane olduklarını, gelen hastaların memnuniyetle hastaneden ayrıldıklarını söylediler.
Dünyagöz Hastanesi’nin başarılarında doktor kadrosunun sahip olduğu üstün tecrübelerin yanı sıra tüm ekibin birbirine bağlı bir şekilde huzur, sevgi ve saygıyla çalışıyor olmasının da etkisi olduğunun altını çizdiler.

Haber okunma sayısı: 3403

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ