CUMHURİYET ŞİŞLİ’DE COŞKUYLA KUTLANDI

cumhuriyet-sislide-coskuyla-kutlandi

Cumhuriyetin 95. Yılı Şişli’de büyük bir coşkuyla kutlandı.
30 Ekim 2018 Salı 11:46

 ŞİŞLİ - Cumhuriyetin 95. Yılı Şişli’de büyük bir coşkuyla kutlandı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği kutlamalar müzik dinletileri ve dans gösterileri ile başladı, Cumhuriyet yürüyüşü ile devam etti. Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün ev sahipliğinde yapılan kutlamalarda, Edis Görgülü sahneye çıktı. 


Şişli Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu düzenlediği özel etkinliklerle Şişli sokaklarına taşıdı. 

95. yıl kutlamalarının buluşma noktası Şişli Uğur Mumcu Anıtı önü oldu. 27 Ekim Cumartesi günü müzik grupları ve halk oyunları ekiplerinin performanslarıyla başlayan program 29 Ekim’de de aynı coşkuyla devam etti. 
Gezici bando ekibi gün boyu Şişli sokaklarında dolaşarak, Cumhuriyet coşkusunu Şişli sokaklarına taşıdı. Harbiye Uğur Mumcu anıtı önünde toplanarak birbirinden renkli grupların müzik ve dans performansları ile keyifli vakit geçiren vatandaşlar, saat 19.00’da Cumhuriyet Yürüyüşü’ne başladı. Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü önderliğinde yapılan yürüyüşe, DJ Selim Yeğin de performansıyla eşlik etti. 

Cumhuriyet coşkusu, Cevahir AVM önünde yapılan kutlamalarda zirveye çıktı. Burada halka seslenen Şişli Belediye Başkanı H. Hayri İnönü, vatandaşların Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak, cumhuriyet ruhu ve değerlerine sahip çıkmaktan vazgeçmeyeceklerini belirtti. 
DJ Hüseyin Karadayı’nın sahnesiyle devam eden kutlamada şarkıcı Edis Görgülü de İstanbullulara unutulmaz bir performans sundu. 
 

Haber okunma sayısı: 1215

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ