Çekmeköy'de kırtasiye malzemeleri belediyeden

cekmekoyde-kirtasiye-malzemeleri-belediyeden

Çekmeköy Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte ilçe içindeki okullarda öğrenim gören 3000 öğrenciye kırtasiye seti ve çanta hediye etti.
19 Eylül 2018 Çarşamba 04:34

 ÇEKMEKÖY - Çekmeköy Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte ilçe içindeki okullarda öğrenim gören 3000 öğrenciye kırtasiye seti ve çanta hediye etti.


Çekmeköy Belediyesi tarafından daha önceki yılarda olduğu gibi bu yıl da okul yönetimlerinin belirlediği maddi durumu elverişli olmayan 3000 öğrenciye kırtasiye seti ve çantaları dağıtıldı. Kalemlik, beslenme çantası, resim defteri, çizgili defter, kareli defter, 12 adet kurşun kalem, kırmızı kalem, cetvel seti, kalemtıraş ve silginin yanı sıra okul çantaları öğrencilere eğitim yılının başında teslim edildi. Proje Çekmeköy Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklığı altında yürütüldü.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, 2018-2019 eğitim öğretim yılının öğrencilere, öğretmenlere ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını dilediklerini ayrıca öğrenciler için projeler yapmaktan memnun olduklarını ifade etti.  Eğitimin Çekmeköy Belediyesi için önem arz ettiğine dikkat çeken Poyraz, ”Çocuklarımız için eğitimin her alanında proje üretmeye devam etmekte kararlıyız” dedi.


Haber okunma sayısı: 348Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ