Aytekin Yaşar İstgad başkanı seçildi

aytekin-yasar-istgad-baskani-secildi

Kısa adı İSTGAD olan, İstanbul Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti 1. Olağan Genel kurulunu İstgad Merkezinde gerçekleştirdi.
25 Mayıs 2019 Cumartesi 13:24

Kısa adı İSTGAD olan, İstanbul Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti 1. Olağan Genel kurulunu İstgad Merkezinde gerçekleştirdi.


Şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşundan sonra İstiklal Marşımız okundu. Daha sonra divan teşekkülü oluşturularak genel kurul başladı. Faaliyet raporu ve Denetleme Kurulu raporu okunup ibra edildi.Divana sunulan Aytekin Yaşar’ın başkanlığında ki yönetim kurulu isim listesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Ayinesi iştir kişinin...

Dilek ve temenniler maddesinde konuşan İstanbul Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti başkanı Aytekin Yaşar “Genel kurulumuz hayırlı olsun. Birlikte Vatanımız için, Milletimiz için, üyelerimiz için çok güzel hizmetler yapacağımıza inancım tamdır. Allah bizleri mahcup etmesin. Bu cemiyette vefa olacak, dostluk olacak, kardeşlik olacak. Bir aile gibi olacağız bir birimizin derdiyle dertleneceğiz, mutlu gününde hep birlikte neşeleneceğiz. Atalarımız ne demiş? ‘Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!’ Bizi bilenler iyi bilir. Daha önce basın emekçilerinin sorunları için Ankara’nın yollarını aşındırmıştık. Bu inanç ve azimle kaldığımız yerden ekip olarak devam edeceğiz. Hepinize katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. ” Dedi.

İşte İstanbul Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti yeni yönetim kurulu isim listesi

Aytekin Yaşar – Başkan

Tevfik Erk – Başkan Yardımcısı

Bayram Şahin – Başkan Yardımcısı

Cengiz Yaprak – Genel Sayman

Gökhan Ali Öztürk – Genel Sekreter
Haber okunma sayısı: 501

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ