"BİZ TEK YÜREK" İN, YÜREGİNİ AL GEL!..ETKİNLİĞİNE BÜYÜK İLGİ!..

-biz-tek-yurek-in-yuregini-al-geletkinligine-buyuk-ilgi

“Biz Tek Yürek Grubu” Üyelerinin “YÜREGİNİ AL GEL” Çağrısının büyük ilgi gördüğü Darülaceze´de “Kurban Bayramı”nın 4.günü, sanatçılardan Seher Aksoy,Gülşen Aygün,Azize Sultan ve şair İbrahim Gençsoy,Figen Sezen,Erol Yakar ile Ergun Yılmaz katıldıkları etkinlikte ,huzurevi sakinlerini ziyaret edilerek müzik ve şiir ziyafeti çekildi.
24 Ağustos 2019 Cumartesi 02:18

 “Biz Tek Yürek Grubu” Üyelerinin “YÜREGİNİ AL GEL” Çağrısının büyük ilgi gördüğü Darülaceze´de “Kurban Bayramı”nın 4.günü, sanatçılardan Seher Aksoy,Gülşen Aygün,Azize Sultan ve şair İbrahim Gençsoy,Figen Sezen,Erol Yakar  ile Ergun Yılmaz katıldıkları etkinlikte ,huzurevi sakinlerini ziyaret edilerek müzik ve şiir  ziyafeti çekildi.


 Murat Bektaş öncülüğündeki” Biz Tek Yürek” Grubu Geleneksel  “ Çiçeğini Al Gel (6) ” etkinliğinin adını değiştirerek Yüreğini Al,Darülacaceze’ye   gel!.. sloganı ile yaptıkları, Okmeydanı
Darülaceze´de Kurban Bayramı´nın 4.günü etkinlik  çağrısına Adile Nevin Görel,Hatko Aysun Yeşil Cuğ,Nermin Kanışlı,Yıldız Çakar,Ayten Oral,Fatma Acar, Paşalı Birol  ,İyiler Kulübü Başkanı Ali Gülcan ve ekibi ile bir çok katılımcı grup ile,her zaman sosyal etkinlerde yer alan sanatçılardan Seher Aksoy ,Gülşen Aygün,Azize Sultan ve şairlerden İbrahim Gençsoy,Figen Sezen,Erol Yakar,Ergun Yılmaz, (ZEYÇED) Zeytinburnu Çevre - Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ali Gündüz, ve  daha birçok katılımcının  yer aldığı topluluk, Darülaceze de kalmakta olan yaşlıları ziyaret etti ve onlara ,bahçede ve cafe de müzik  ve şiir ziyafeti çekti.
Güzel bir havada Darülaceze sakinleri,çalışanları ve  gönüllüleri hep birlikte bayram sevincini yaşayarak mutlu oldu. 
 
Darülaceze ziyaretine gelen” Biz Tek Yürek “ grup üyeleri ,
yaşlıların büyük sevgi gösterisi ile karşılaştılar. Yaşlılara Kurban Bayramı kutlaması yapıp ellerini öpüp, sohbetler ettiler.
“BİZ TEK YÜREK" Grubu kurucularından Murat Bektaş “ Bizler her zaman söylediğim gibi,bayramların, paylaşma ve hatırlanma zamanı olduğunu ve yaşlılarımızı ziyaretle sürdürmekte olduğumuz ” Çiçeğini Al Gel -6 - ” etkinliğimizin,yönetimce çiçek  dağıtımımıza izin   verilmediğinden dolayı,biz de adımızı “ YÜREĞİNİ AL GEL!.” Olarak değiştirdik.Büyük ilgi gördük ,Bayramlaşma etkinliğimizi  Darülaceze´de yapmaktan  çok büyük mutluluk duymaktayız,Yanımızda olan tüm güzel yürekli arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.
( ZEYÇED) Zeytinburnu Çevre - Kültür ve Turizm Derneği Başkanı,(İSÖS)İstanbul Özürlüler Spor Ampute Futbol Takımı  Yardımcısı ,Biz Tek Yürek Grubu Üyesi Ali Gündüz de  “127 Yıllık bir kurum olan “DARÜLACEZE ziyareti ile, bizlerin yaşlılarımızla güzel bir gün geçirmemize olanak sağlayan Darülaceze BaşkanıYük.Mim. Hamza Cebeci’ye ve Başkan Yardımcısı Ahmet Malatyalı ile tüm kurum personeline teşekkür ederiz “ dedi.
Sanatçılar da bayramın ruhunu büyüklerimizle burada yaşamaktan çok mutlu olduk  dedi.
Haber : Ali GÜNDÜZ
 
 

Haber okunma sayısı: 587

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ