İSTANBUL

ÇOCUKLAR İLERİ DÖNÜŞÜM ATÖLYESİNDE BULUŞUYOR.

cocuklar-ileri-donusum-atolyesinde-bulusuyor Çekmeköylü çocuklar, atık malzemelerden müzik aletleri, oyuncaklar yaparak çevre bilinci kazanıyorlar.

KADIKÖY’DEN SOKAK HAYVANLARINA VEFA: TARÇIN ve TOMMY UNUTULMADI

kadikoyden-sokak-hayvanlarina-vefa-tarcin-ve-tommy-unutulmadi Kadıköylüler ve Kadıköy Belediyesi, kent yaşamının can dostları sokak hayvanlarını unutmuyor.

“FOTOĞRAFIN DE HALİ” YARIŞMASININ KAZANANLARI BELLİ OLDU

fotografin-de-hali-yarismasinin-kazananlari-belli-oldu Kadıköy Belediyesi’nin zihinsel engelli bireylerin katılımına açık olarak düzenlediği ‘çevre’ temalı ulusal fotoğraf yarışması sona erdi.

Yerel Basın Gönül Sofrasında Buluştu...

yerel-basin-gonul-sofrasinda-bulustu Geleneksel Aile İftar Programı’na yerel basın mensuplarının yanı sıra Siyasi Parti Temsilcileri, İş Adamları, İş Kadınları, STK Başkanları ve STK üyeleri katıldı.

Bu kez Uluslararası Kısa Film yarışması ödül aldı

bu-kez-uluslararasi-kisa-film-yarismasi-odul-aldi Çekmeköy Belediyesi’nin üçüncüsünü düzenlediği Uluslararası Kısa Film Yarışması, ödüle layık görüldü.

TRABZON EĞİTİM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI!..

trabzon-egitim-merkezi-hizmete-acildi Trabzon ve havalisinde görme engellilerin eğitim ve rehabilitasyonu için yürüttüğü çalışmalarını artık daha büyük ve modern donanımlı merkezde yapmaya devam edecek.

World Scholar’s Cup 2018 Turnuvası’nda Avrupa Sınav Koleji Rüzgarı

world-scholars-cup-2018-turnuvasinda-avrupa-sinav-koleji-ruzgari- The World Scholar’s Cup (Dünya Bilginler Kupası) İstanbul ayağı, 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Türkiye’den 35 seçkin okulun katılımıyla Koç Okullarının ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

YEŞİLAY, YETENEK YARIŞMASINDA 81 İLİN YETENEKLERİNİ BİR ARAYA GETİRDİ

yesilay-yetenek-yarismasinda-81-ilin-yeteneklerini-bir-araya-getirdi “8. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” yetenek yarışmasında dereceye giren 18 öğrenci, düzenlenen törende ödüllerine kavuştu

Türkiye’nin dört bir köşesi Çekmeköy'e taşındı

turkiyenin-dort-bir-kosesi-cekmekoye-tasindi Çekmeköy 4. Kültür Sanat Haftası’nda, öğrencilerin hazırladığı etkinliklerle Türkiye’nin dört bir köşesi belediye bahçesine taşındı.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,hasta ziyareti gerçekleştirdi

cekmekoy-belediye-baskani-ahmet-poyrazhasta-ziyareti-gerceklestirdi Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; sağlık problemleri yaşayan Mehmet amcayı Mimar Sinan Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dedi.

DENİZDEN GELEN SANAT

denizden-gelen-sanat Eserlerini, 28 Nisan – 6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Burgazada’da Cennet Plajı’nda sergiliyor olacak.

“Tsunami” resim sergisi Maltepe’de açıldı

tsunami-resim-sergisi-maltepede-acildi- Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi, sanat yaşamına Bodrum’da devam eden ressam Hayrettin Erses’in, “Tsunami” isimli resim sergisinin açılışına ev sahipliği yaptı.

Maltepe Park’ta 23 Nisan coşkulu kutlanacak

maltepe-parkta-23-nisan-coskulu-kutlanacak Dünya çocuklarına armağan edilmiş tek gün olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,Maltepe Park’ta coşkulu ve özel bir şekilde kutlanacak.

23 Nisan bu yıl da Kadıköy’de coşkuyla kutlanacak

23-nisan-bu-yil-da-kadikoyde-coskuyla-kutlanacak Kadıköy Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için kültür merkezlerinden parklara, sokaklardan sahnelere pek çok alanı çocuklar için bayram yerine çeviriyor.

Merakla beklenen yapay zeka Sophia, sonunda Türkiye’ye geldi

merakla-beklenen-yapay-zeka-sophia-sonunda-turkiyeye-geldi Merakla beklenen yapay zeka Sophia, sonunda Türkiye’ye geldi. İnsana en çok benzeyen robot olarak tarihe geçen Sophia, Watsons tarafından yapılan makyajıyla katılımcıların beğenisini toplayarak

Ordu Dernekleri Federasyonu'nun hedefi 3 milyon turisti Ordu'da ağırlamak

ordu-dernekleri-federasyonunun-hedefi-3-milyon-turisti-orduda-agirlamak Ordu Dernekleri Federasyonu ve Türkiye Gezginler Kulübü tarafından, Ordu’nun kültür ve turizmini tanıtmak amacıyla, İstanbul Armada Otel’de düzenlenen Ordu Gecesi’ne dünya pazarlarına sunduğu

80’Lİ YILLAR KARİKATÜR EVİ’NDE

80li-yillar-karikatur-evinde Karikatürist, ressam Ersin Burak’ın 40 yıldır arşivinde bulunan eserlerin yer aldığı “80’li Yıllardan Çizgiler” sergisi, Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi’nde 6 – 29 Nisan tarihleri arasında

7. LALE ŞENLİĞİ KARTAL SOĞANLIK’TA GERÇEKLEŞTİ

7-lale-senligi-kartal-soganlikta-gerceklesti Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün çabalarıyla geleneksel hale gelen Lale Şenliği’nin 7.si, vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti

İSTANBUL RUMELİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ OTİZMİN FARKINDA

istanbul-rumeli-universitesi-ogrencileri-otizmin-farkinda- İstanbul Rumeli Üniversitesi Çocuk Gelişimi programı öğrencileri 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü kapsamında bir araya gelerek otizme mavi ışık yak kampanyasına destek verdi.

Ertuğrul Firkateyni Şehitleri 9’uncu kez Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’nde Anıldı

ertugrul-firkateyni-sehitleri-9uncu-kez-nezahat-gokyigit-botanik-bahcesinde-anildi 9’uncu Geleneksel Ertuğrul Firkateyni Şehitleri Anma Günü, baharın müjdecisi sakura çiçekleriyle renklenen Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’nde gerçekleştirildi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ