İSTANBUL

Gazozdan Hikayeler ile zaman yolculuğu

gazozdan-hikayeler-ile-zaman-yolculugu Gazeteci ve koleksiyoner Mesut Solak’ın “Gazozdan Hikayeler”i, ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Veysel Diker ile sahneye taşınıyor.

Çekmeköy'de Bilim Panayırı açıldı

cekmekoyde-bilim-panayiri-acildi Çekmeköy Belediyesi ve İstanbul Kalkınma Ajansı iş birliğiyle yürütülen “BİLYA Çekmeköy Bilişim ve Yaratıcılık Atölyesi”nin birinci kurunda üretilen projeler kamuoyuna tanıtıldı.

“Türkiye’nin kültür rotasını çizen kadın” Maltepe’de

turkiyenin-kultur-rotasini-cizen-kadin-maltepede Türkiye’nin kültür rotalarını çizen ve onları dünyaya tanıtan kadın olarak bilinen Kate Clow, Maltepe’ye gelerek doğaseverlere kendi hayatı, mücadelesi ve yaptıklarıyla ilgili bir seminer verdi.

GENÇLER BOĞAZ TURUNDA

gencler-bogaz-turunda Gençlerle Seyr-i İstanbul Projesi’nin bu haftaki misafirleri Özden Cengiz Anadolu Lisesi öğrencileriydi

40 Yılda Bir Karikatür Sergisi Karikatür Evi'nde

40-yilda-bir-karikatur-sergisi-karikatur-evinde Karikatürist, yazar Bülent C. Karaköse’nin 40 yıldır ürettiği eserlerini sanatseverlerle buluşturduğu “40 Yılda Bir” sergisi 15 Şubat – 15 Mart tarihleri arasında Kadıköy Belediyesi Karikatür

AİLELER İÇİN DİKKAT ÇEKEN PANEL

aileler-icin-dikkat-ceken-panel Ataşehir Belediyesi’nin desteğiyle ailelere yönelik “tween” tehlikesine farkındalık oluşturacak “Ne çocuk ne ergen” isimli panel düzenlenecek.

Ataşehir'de parklardaki acil durum butonlarının sayısı artıyor

atasehirde-parklardaki-acil-durum-butonlarinin-sayisi-artiyor Ataşehir Belediyesi ilçede yaşayan vatandaşların güvenliğini sağlamak için parklara yerleştirdiği acil durum butonlarının sayısını artırıyor.

Ümraniye Belediyesi’nden Okullara Spor Malzemesi Desteği

umraniye-belediyesinden-okullara-spor-malzemesi-destegi Ümraniye Belediyesi tarafından ‘Destek Bizden Başarı Sizden’ projesi kapsamında 34'ü ilkokul, 36'sı ortaokul ve 23'ü lise olmak üzere toplam 93 devlet okuluna 10 bin 520 adet spor malzemesi dağıtıldı.

Ümraniyeliler Millet Bahçesi’nde Kar Manzarasının Keyfini Çıkardı

umraniyeliler-millet-bahcesinde-kar-manzarasinin-keyfini-cikardi Millet Bahçesi’ne gelen çok sayıda vatandaş, burada kar manzarasının keyfini çıkardı.

Çekmeköy Belediyesi’nin yeni nesil eğitim projesi

cekmekoy-belediyesinin-yeni-nesil-egitim-projesi- Çekmeköy Belediyesi’nin yeni nesil eğitim projesi DENES (Deneysel Eğitim Sistemi) ilk eğitim dönemine 1080 öğrenci ile başladı.

DASK’tan Elazığ’a geçmiş olsun mesajı

dasktan-elaziga-gecmis-olsun-mesaji Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK), Elazığ merkezli meydana gelen depremin ardından açıklama yaptı.

KADIKÖY DEPREMİN ARDINDAN YARALARI BİRLİKTE SARIYOR

kadikoy-depremin-ardindan-yaralari-birlikte-sariyor Kadıköylüler, Elazığ ve Malatya’yı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Kadıköy Belediyesi’nin başlattığı “Kadıköy Paylaşıyor” yardım kampanyasına katkıda bulunmak için Kadıköy

İBB, ELAZIĞ’DA 158 PERSONEL 23 ARAÇLA ÇALIŞMALARA KATILIYOR

-ibb-elazigda-158-personel-23-aracla-calismalara-katiliyor İBB, dün akşam saatlerinde Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle teyakkuza geçti.

İBB ARAMA KURTARMA EKİPLERİ ELAZIĞ’A GİDİYOR

ibb-arama-kurtarma-ekipleri-elaziga-gidiyor Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı.

ZEYTİNBURNULULAR, ZÜBEYDE HANIMI 97.ÖLÜM YIL DÖNÜMÜNDE,FATİH’DEKİ, BÜSTÜ ÖNÜNDE ANDI

zeytinburnulular--zubeyde-hanimi-97olum-yil-donumundefatihdeki-bustu-onunde-andi Zeytinburnulular, Zübeyde Hanımı 97.Ölüm Yıl Dönümünde Fatih'deki büstü önünde andı

ÇEKMEKÖY'DE BAŞKAN POYRAZ BÖLGENİN GAZETECİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

cekmekoyde-baskan-poyraz-bolgenin-gazetecileri-ile-bir-araya-geldi Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, 10 Ocak Gazeteciler Günü vesilesi ile belediyede misafir ettiği bölgenin gazetecileri ile istişare etti.

CHP ÇEKMEKÖY'DE HÜSEYİN KIZILDAŞ İLÇE BAŞKANI OLDU

chp-cekmekoyde-huseyin-kizildas-ilce-baskani-oldu Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul genelindeki ilçe kongreleri devam ediyor.

ÇEKMEKÖY’Ü ZİYARET EDEN İMAMOĞLU’NDAN “SEYİR TEPESİ” TALİMATI

cekmekoyu-ziyaret-eden-imamoglundan-seyir-tepesi-talimati İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çekmeköy Belediyesi’ne “ortak masa” ziyaretinde bulundu.

Başkan Hüseyin Keskin’den Dünya Göz Hastanesine ziyaret

baskan-huseyin-keskinden-dunya-goz-hastanesine-ziyaret Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor.

KARTAL İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ KURULDU

kartal-idman-yurdu-spor-kulubu-kuruldu Kuruluş işlemlerini tamamladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ