İSTANBUL

Türkiye Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nde Bayramlaşma!..

turkiye-sampiyonu-1907-fenerbahce-engelli-yildizlar-spor-kulubunde-bayramlasma Tekerlekli Sandalye Basketbol Türkiye ve Avrupa Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nde Bayramlaşma

"BİZ TEK YÜREK" İN, YÜREGİNİ AL GEL!..ETKİNLİĞİNE BÜYÜK İLGİ!..

-biz-tek-yurek-in-yuregini-al-geletkinligine-buyuk-ilgi “Biz Tek Yürek Grubu” Üyelerinin “YÜREGİNİ AL GEL” Çağrısının büyük ilgi gördüğü Darülaceze´de “Kurban Bayramı”nın 4.günü, sanatçılardan Seher Aksoy,Gülşen Aygün,Azize Sultan ve

DÜŞLER DÜNYASI VE KARDEŞLİK KÜLTÜR DERNEĞİ BEYKOZ’DA PİKNİKTE BULUŞTU

dusler-dunyasi-ve-kardeslik-kultur--dernegi-beykozda-piknikte-bulustu Düşler Dünyası Kültür Sanat Topluluğu Beykoz Dereseki de Kardeşlik Kültür Dayanışma Yörük Türkmen Derneği ile yaptığı bayram pikniğinde sevgi saygı ve dostluk vardı.

MARMARA DENİZİ ANLIK İNCELENİYOR

marmara-denizi-anlik-inceleniyor İTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ziyadin Çakır, Fransa-Türkiye iş birliği ile TÜBİTAK tarafından da desteklenen proje kapsamında, hassas mesafe ölçen cihazlarla deniz tabanındaki

İmamoğlu: Uzun zamandır kimse çıkıp, yürümemiş!

imamoglu-uzun-zamandir-kimse-cikip-yurumemis İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, toplam 5 semti adım adım yürüdü. Arkeoloji Parkı’ndan Aksaray Yeraltı Çarşısı’na, Yenikapı Güvenlik İzleme Merkezi’nden Haliç Metro Köprüsü seyir terasına kadar

Depremin 20.yılında neredeyiz?

depremin-20yilinda-neredeyiz İstanbul Bilgi Üniversitesi, 17 Ağustos ve 12 Kasım 1999 depremlerinin 20. yılında, “Türkiye’nin Depreminde 20. Yıl: Bellek, Yapılanma, Gelecek” çalıştay serisinin ikincisini düzenledi.

İmamoğlu’ndan “sokak canlıları” talimatı

imamoglundan-sokak-canlilari-talimati İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kısırkaya Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi ve Bahçeli Yaşam Alanı”nda incelemelerde bulundu.

DÜŞLER DÜNYASI VE KARDEŞLİK YÖRÜK TÜRKMEN DERNEĞİ’NCE BOĞAZ TURLU BAYRAMLAŞMA!..

dusler-dunyasi-ve-kardeslik-yoruk-turkmen-dernegince--bogaz-turlu-bayramlasma Kurban Bayramının 2. günü Düşler Dünyası Kültür Sanat Topluluğu ve Kardeşlik Kültür Dayanışma Yörük Türkmen Derneği İstanbul Boğazı’nda mavi sularda gerçekleşen bayramlaşma bir araya geldi.

BEYLİKDÜZÜ BAYRAMLAŞTI

beylikduzu-bayramlasti Beylikdüzü Kaymakamlığı’nın Beylikdüzü Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği Resmi Bayramlaşma Töreni, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Beylikdüzü Öğretmenevi’nde gerçekleşti.

KADIKÖY’DE BAŞKAN İMAMOĞLU İZDİHAMI!

-kadikoyde-baskan-imamoglu-izdihami İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beşiktaş ve Üsküdar’ın ardından Kadıköy’de de incelemelerde bulundu.

Başkan İmamoğlu, Beşiktaş’ta metro, Üsküdar’da alan düzenleme şantiyesi gezdi

baskan-imamoglu-besiktasta-metro--uskudarda-alan-duzenleme-santiyesi-gezdi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bayram öncesinde verdiği, “İstanbul’un sokaklarında olacağım” sözünü tuttu

Hüseyin Aydoğdu’nun Kurban Bayramı Mesajı

huseyin-aydogdunun-kurban-bayrami-mesaji Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun Kurban Bayramı Mesajı

Kamuoyundaki tartışmaların ardından İBB'den açıklama

kamuoyundaki-tartismalarin-ardindan-ibbden-aciklama- İSBAK A.Ş Genel Müdürlüğü görevine getirilen Bahaddin Yetkin, kamuoyundaki tartışmaların ardından görevinden istifa etti.

Başkan İmamoğlu: Bayramda İstanbul sokaklarında olacağım

baskan-imamoglu-bayramda--istanbul-sokaklarinda-olacagim İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, ilk görev süresinde, mazbatası elinden alındığı için Ramazan bayramlarını kutlayamadığı çalışanlarıyla, bu kez Kurban bayramı nedeniyle bir araya geldi.

10. ALİBABA ASA SUYU ETKİNLİKLERİ’NDE DOĞA BİLİNCİ ÖNE ÇIKTI!..

10-alibaba-asa-suyu-etkinliklerinde-doga-bilinci-one-cikti Ali Baba Pir Feyzullah Efendi Kültür Yardımlaşma Derneği tarafından geleneksel 10. Sivas- Hafik Tozanlı Deresi Bayramtepe (Heze) ve Beykonağı (Divriğin)Köyü Melek Dede mevkii Asa Suyu başında yapılan

İstanbul'da satılık daire fiyatları ne kadar?

istanbulda-satilik-daire-fiyatlari-ne-kadar İstanbul; nüfusu, tarihi, ekonomisi ve sosyokültürel birikimiyle Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biridir.

İstanbul Boğazı, Kıtalararası Yüzme Yarışı Coşkusunu 31. kez Yaşayacak

istanbul-bogazi-kitalararasi-yuzme-yarisi--coskusunu-31-kez-yasayacak- Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nda Pazar günü, 1200’ü yabancı 2 bin 400 yüzücü Asya’dan Avrupa’ya yüzecek.

BİLGİ’de Tercih Günleri başladı

bilgide-tercih-gunleri-basladi İstanbul Bilgi Üniversitesi kapılarını tercih günleri için açtı.

HARBİYE’DE KENAN DOĞULU FIRTINASI

harbiyede-kenan-dogulu-firtinasi Büyüleyen sahne performansı, şovları, özel repertuarı ve dev orkestrası ile Kenan Doğulu’dan Harbiye’de nefes kesen konser

İTÜ LİSE YAZ OKULUNUN İLK ÖĞRENCİLERİ MEZUN OLDU

itu-lise-yaz-okulunun-ilk-ogrencileri-mezun-oldu İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Lise öğrencilerine yönelik yaz okulu uygulamasının bu sene ilkini gerçekleştirdi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ