İSTANBUL

BEKO, FENERBAHÇE ERKEK BASKETBOL TAKIMI’NIN YENİ İSİM ORTAĞI

beko-fenerbahce-erkek-basketbol-takiminin-yeni-isim-ortagi- Beko, sporu ve sağlıklı yaşamı destekleme yolunda çok önemli bir adım daha atarak Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın isim ortağı oldu.

KARTAL’DA HÜSNÜ SÜSLÜ RÜZGARI ESTİ!

kartalda-husnu-suslu-ruzgari-esti- Kartal’da CHP’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Doç. Dr. Hüsnü Süslü, ‘Birlikte Yöneteceğiz Platformu’nun düzenlemiş olduğu etkinlikte yüzlerce Kartallı ile bir araya geldi.

ZERRİN ÖZER'LE GEÇMİŞE YOLCULUK

zerrin-ozerle-gecmise-yolculuk Başarılı sanatçı Zerrin Özer Jolly Joker İstMarina Kartal’da sahne aldı.

Çocuklar, tasarrufu kumbara resimleriyle anlattı

cocuklar-tasarrufu-kumbara--resimleriyle-anlatti Vakıf Emeklilik Kumbara Tasarımı Yarışması’nın ödülleri verildi

KARAOĞLAN ÇİZGİLERİNİN YARATICISI SUAT YALAZ KARİKATÜR EVİ’NDE

karaoglan-cizgilerinin-yaraticisi-suat-yalaz-karikatur-evinde Karaoğlan serilerinin, Türkiye’deki ilk vestern örneklerinin yaratıcısı usta çizer Suat Yalaz Türkiye’deki ikinci kişisel sergisini Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi’nde açıyor.

KADIN HAKLARI GÜNÜNDE ANLAMLI KONSER

kadin-haklari-gununde-anlamli-konser 5 Aralık 1934, Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türkiye’de Kadına Seçme ve Seçilme Hakkının verildiği çok önemli bir tarih.

ÜSKÜDAR’I GELECEĞE TAŞIYACAK DEV PROJELER CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TARAFINDAN HİZMETE AÇILIYOR

uskudari-gelecege-tasiyacak-dev-projeler-cumhurbaskani-erdogan-tarafindan-hizmete-aciliyor Türkiye’ye örnekle gösterilen projeleri kazandıran Üsküdar Belediyesi 8 Aralık Cumartesi günü saat 13:00’de Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlıyor.

ÇEKMEKÖY KİTAP FUARI AÇILDI

cekmekoy-kitap-fuari-acildi Çekmeköy'de kitapseverlere kapılarına açan fuara rekor katılım gerçekleşti.

ATLAS VE ÇAZDER ÖĞRENCİLERE YARDIM ELİ UZATTI

atlas-ve-cazder-ogrencilere-yardim-eli-uzatti- ATLAS VE ÇAZDER öncülüğünde İstanbul’da faaliyet gösteren 20 yöre Köy Derneği Anadolu’da okula giden ihtiyaç sahibi çocuklara kırtasiye ve giyecek yardımında bulundu.

OĞUZHAN KİPOĞLU ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

oguzhan-kipoglu-aday-adayligini-acikladi Sultanbeyli Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı olan Oğuzhan Kipoğlu, başvuru dosyasını teslim etti.

CUMHURİYET ŞİŞLİ’DE COŞKUYLA KUTLANDI

cumhuriyet-sislide-coskuyla-kutlandi Cumhuriyetin 95. Yılı Şişli’de büyük bir coşkuyla kutlandı.

“Yüce Türk milletinin en güzel günü 95 yıl önceki günüydü!”

-yuce-turk-milletinin-en-guzel-gunu-95-yil-onceki-gunuydu Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, “Arkadaşlar yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz” der. 95 yıl önce yine bugün olduğu gibi bir Pazar günüydü. O nedenle Yüce

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BEYLİKDÜZÜ’NDE COŞKU İÇİNDE KUTLANDI

29-ekim-cumhuriyet-bayrami-beylikduzunde-cosku-icinde-kutlandi Cumhuriyet’in ilanının 95’inci yıl dönümü, Beylikdüzü’nde coşkuyla kutlandı.

SARIYER’DE 29 EKİM COŞKUSU

sariyerde-29-ekim-coskusu Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. yıl dönümünde bayram coşkusu Sarıyer sokaklarında doyasıya yaşandı.

Maltepe Cumhuriyet’i davullarla karşıladı

maltepe-cumhuriyeti-davullarla-karsiladi Maltepeliler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı ilçede geleneksel olarak sürdürülen mübadil davulu etkinliğiyle karşıladı.

10. Kez Cumhuriyet İçin Koştular

10-kez-cumhuriyet-icin-kostular Zeytinburnu Belediyesi ve Beştelsiz Spor Kulübü tarafından organize edilen ve bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası Zeytinburnu Cumhuriyet Koşusu” 1.000’in üzerinde katılımla koşuldu.

Bağdat Caddesi'nde Yüzbinler Cumhuriyet için yürüdü

bagdat-caddesinde-yuzbinler--cumhuriyet-icin-yurudu Kadıköy Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Büyük Cumhuriyet Yürüyüşü’nde yüz binlerce kişi Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95’inci yılını coşkuyla kutladı.

Orhan Ülker, CHP den Üsküdar belediye başkanlığına aday adayı

orhan-ulker-chp-den-uskudar-belediye-baskanligina-aday-adayi İşadamı Orhan Ülker CHP den Üsküdar Belediye başkanı adaylığı için başvurusunu yaptı.

ÜNLÜ SANATÇI MEHMET ALİ ERBİL AMELİYAT EDİLDİ

unlu-sanatci-mehmet-ali-erbil-ameliyat-edildi-- 18 Ekim 2018, Perşembe günü akşam saatlerinde düşme nedeniyle Acıbadem Maslak Hastanesi Acil Servisine kaldırılan ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil ameliyat edildi.

“Doğa İçin Önce Sen” Sergisi

doga-icin-once-sen-sergisi Günümüzde hızla şehirleşen ve grileşen dünyanın içinde doğaya giderek daha az yer kalıyor.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ