İSTANBUL

VALİ YERLİKAYA: “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

vali-yerlikaya-24-kasim-ogretmenler-gunu-kutlu-olsun İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir video mesaj yayınladı.

ÇEKMEKÖY'DE TABLET DAĞITIM EKİBİNE BAŞKAN DA KATILDI

cekmekoyde-tablet-dagitim-ekibine-baskan-da-katildi Çekmeköy Belediyesi’nin Çekmeköy Kaymakamlığı ve hayırseverler iş birliği ile başlattığı Ebabil projesinde toplanan tabletler, uzaktan eğitime katılamayan öğrencilere evlerinde teslim edildi.

GAZİ OKTAY KAYA, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

gazi-oktay-kaya-24-kasim-ogretmenler-gunu--kutlu-olsun Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İSTANBUL Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay KAYA, 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı yayınladı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Pandemi sonrası yalnızlık patlaması yaşanacak”

prof-dr-nevzat-tarhan-pandemi-sonrasi-yalnizlik-patlamasi-yasanacak Üsküdar Üniversitesi, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye’yi Nörobilim G20 Zirvesi’nde temsil eden tek Türk üniversitesi oldu.

BALIKÇI ESNAFINA PANDEMİ DÖNEMİ DESTEĞİ

balikci-esnafina-pandemi-donemi-destegi İBB, mevsim normallerinden daha sıcak geçen hava ve pandemi koşulları sonucu gelir kaybı yaşayan balıkçı esnafına destek çıkıyor.

İKO, sektöre nitelikli eleman yetiştirmek için Ticaret Üniversitesi’yle işbirliği yaptı

iko-sektore-nitelikli-eleman-yetistirmek-icin-ticaret-universitesiyle-isbirligi-yapti İKO, sektöre nitelikli eleman yetiştirmek için Ticaret Üniversitesi’yle işbirliği yaptı

ALTIN KARINCA SOSYAL HİZMETLER ÖDÜLÜ ŞİŞLİ’NİN

altin-karinca-sosyal-hizmetler-odulu-sislinin Şişli Belediyesi, bu yıl 8. kez düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri'nde, ‘Alzheimer Gündüz Bakım Evi’ ile 'Sosyal Hizmetler' kategorisinde ödüle layık görüldü.

KARTAL BELEDİYESİ’NE ALTIN KARINCA ÖDÜLÜ

kartal-belediyesine-altin-karinca-odulu Türkiye’nin İlk Alerjik Çocuk Kreşi, Altın Karınca Ödülü’ne Layık Görüldü

ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NE ALTIN KARINCA ÖDÜLÜ

umraniye-belediyesine-altin-karinca-odulu Ümraniye Belediyesi, gerçekleştirdiği Bebek Bakım ve Emzirme Kabini projesi ile Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Altın Karınca Ödülleri’nde, ‘Sosyal Hizmetler’ kategorisinde ödüle

“ATAŞEHİR-MONHEİM TASARIM OKULU” ÖDÜLE DEĞER GÖRÜLDÜ.

atasehir-monheim-tasarim-okulu-odule-deger-goruldu Ataşehir Belediyesi ve Almanya’nın Monheim am Rhein Belediyesi iş birliğiyle 2018 yılında kurulan “Ataşehir-Monheim Tasarım Okulu” ödüle değer görüldü.

KADIKÖY BELEDİYESİ'NE ALTIN KARINCA ÖDÜLÜ

kadikoy-belediyesine-altin-karinca-odulu Kadıköy Belediyesi’nin 'Sinematek ve Sinema Evi’ ile ‘Anlat Kadıköy’ projeleri ödüle layık görüldü.

'BAĞIMSIZLIK KÖYÜ'NE ALTIN KARINCA ÖDÜLÜ

bagimsizlik-koyune-altin-karinca-odulu Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, sosyal belediyecilik anlamında örnek teşkil eden “Bağımsızlık Köyünde Değişim Seninle Mümkün” projesiyle Altın Karınca 2020 Yarışması'nda “Sosyal

METROBÜS ARAÇLARI YENİLENİYOR

metrobus-araclari-yenileniyor İETT Genel Müdürlüğü’nün 2021 yılı bütçesi, yatırım programı ve stratejik planı, İBB Meclisi’nde onaylandı.

“ATATÜRK’ÜN FOTOĞRAFLARININ HİKAYESİ” SERGİSİ AÇILDI

ataturkun-fotograflarinin-hikayesi-sergisi-acildi Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 82’nci yıldönümünde, Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda düzenlenen resmi törenle anıldı.

KADIKÖY’DE 9’U 5 GEÇE ATA’YA SAYGI ZİNCİRİ

kadikoyde-9u-5-gece-ataya-saygi-zinciri Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 82’inci yılında, binlerce kişinin sosyal mesafe kurallarına uygun olarak oluşturduğu “Ata’ya Saygı Zinciri” ile

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

kartal-belediye-baskani-gokhan-yukselin-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

İMAMOĞLU’NDAN 10 KASIM’DA ATATÜRK SERGİSİ ve KENT ORMANI AÇILIŞI

imamoglundan-10-kasimda-ataturk-sergisi-ve-kent-ormani-acilisi İBB, ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. yılının anısına özel törenler düzenleyecek.

DÜNYANIN SEÇKİN GEZGİNLERİ İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

dunyanin-seckin-gezginleri-istanbulda-bulusuyor Dünyadaki seçkin gezginleri bir araya getiren bir topluluk olan ETİC üyeleri 14 – 15 Kasım 2020 tarihlerinde İstanbul’da olacak.

Gelecek Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Av. Onur Sönmez'in Cumhuriyet Bayramı mesajı

gelecek-partisi-atasehir-ilce-baskani-av-onur-sonmezin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Gelecek Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Av. Onur Sönmez, Cumhuriyetimizin 97. Yılını bir mesajla kutladı.

GÖRKEN’DEN TÜRK GENÇLİĞİNE ARMAĞAN

gorkendenturkgencliginearmagan Başarılı iş insanı Halis Görken’in Türk gençliğine hediyesi ‘Halisane Liderlik’ kitabı çıktı. Kitabın gelirleri, ihtiyaç sahibi üniversiteli kız öğrencilere burs olacak.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ