İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HABERLERİ

Hüseyin Aydoğdu’nun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu yayınladığı mesajla 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yıl dönümünü kutladı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü, Buse Özdemir oldu

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-buse-ozdemir-oldu Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, koltuğu devretti

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun 23 Nisan mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-23-nisan-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlama mesajı yayımladı.

Sancaktepe’li öğrenciler “ Haydi Sen de Oyna “ dedi

sancaktepeli-ogrenciler--haydi-sen-de-oyna--dedi Sarıgazi Ahmet Keleşoğlu İlkokulu E-Twinning proje ortaklığı kapsamında gerçekleştirdiği bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Projenin adı “ Haydi Sen de Oyna”

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun Yeni Yıl Mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-yeni-yil-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun Yeni Yıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-24-kasim-ogretmenler-gunu-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de Öğretmenler Günü kutlandı

sancaktepede-ogretmenler-gunu-kutlandi Sancaktepe İlçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları kapsamında, Çelenk Sunma Töreni gerçekleştirildi.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

Hüseyin Aydoğdu’nun Cumhuriyet Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-2018-2019-egitim-ogretim-yili-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası Mesajı

huseyin-aydogdunun-15-temmuz-demokrasi-zaferi-ve-sehitleri-anma-haftasi-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu,15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun Ramazan Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-ramazan-bayrami-mesaji- Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu “Çok çalıştılar, yoruldular. Güzel bir tatili hak ettiler”

huseyin-aydogdu-cok-calistilar-yoruldular-guzel-bir-tatili-hak-ettiler Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu “Öğrencilerimiz sadece başarılı olduklarında değil her zaman baş tacımızdır. Çok çalıştılar, yoruldular. Güzel bir tatili hak ettiler.”dedi

Hüseyin Aydoğdu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

huseyin-aydogdunun-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu'nun öğrencilere yarı yıl mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-aydogdunun-ogrencilere-yari-yil-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu'nun yeni yıl mesajı

huseyin-aydogdunun-yeni-yil-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun yeni yıl mesajı

Hüseyin Aydoğdu’nun 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü mesajı

huseyin-aydogdunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü mesajı yayınladı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ