İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HABERLERİ

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-2018-2019-egitim-ogretim-yili-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası Mesajı

huseyin-aydogdunun-15-temmuz-demokrasi-zaferi-ve-sehitleri-anma-haftasi-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu,15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun Ramazan Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-ramazan-bayrami-mesaji- Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu “Çok çalıştılar, yoruldular. Güzel bir tatili hak ettiler”

huseyin-aydogdu-cok-calistilar-yoruldular-guzel-bir-tatili-hak-ettiler Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu “Öğrencilerimiz sadece başarılı olduklarında değil her zaman baş tacımızdır. Çok çalıştılar, yoruldular. Güzel bir tatili hak ettiler.”dedi

Hüseyin Aydoğdu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

huseyin-aydogdunun-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydoğdu'nun öğrencilere yarı yıl mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-aydogdunun-ogrencilere-yari-yil-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu'nun yeni yıl mesajı

huseyin-aydogdunun-yeni-yil-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun yeni yıl mesajı

Hüseyin Aydoğdu’nun 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü mesajı

huseyin-aydogdunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü mesajı yayınladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun Cumhuriyet Bayramı mesajı

ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş'tan Sancaktepe ziyareti

cekmekoy-ilce-milli-egitim-muduru-ahmet-aktastan-sancaktepe-ziyareti- Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş,Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret etti.

Hüseyin Aydoğdu'nun 2017 – 2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

huseyin-aydogdunun-2017--2018-egitim-ogretim-yili-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun 2017 – 2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı yayınladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun Kurban Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun--kurban-bayrami--mesaji- Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Kurban Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Hüseyin Aydoğdu'nun Ramazan Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ödüle doymuyor

fehmi-yilmaz-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesi-odule-doymuyor Sancaktepe Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çocuk Gelişimi Eğitimi Bilgi ve Beceri yarışmasına katıldı.

Hüseyin Aydoğdu'nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

huseyin-aydogdunun-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Sancaktepe’de karla kaplanan okul yolları temizleniyor

sancaktepede-karla-kaplanan-okul-yollari-temizleniyor Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu İlçede bulunan okulları gezdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-29-ekim-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı yayınladı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar